X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Mamuśie z terminem ma koniec września 2019
Odpowiedz

Mamuśie z terminem ma koniec września 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dzis straszny dzien. Juz w nocy obudzilam sie z dziwnym uczuciem ze nic mi nie dolega. Nic, kompletnie. Jestem w 7t+5. Do wczoraj mialam mdlosci, bol piersi, czulam caly czas ze cos sie dziwje w brzuchu, nie moglam nawet spac w tej pozycji bo czulam jakbym lezala na jakiejs cegielce, a dzis? Czuje sie normalnie, nic mnie nie boli, mdlosci zero...wizyta u lekarza dopiero 4 marca. Tak sie boje ze stalo sie cos zlego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczyny co słychać?? któraś jutro wizytuje???

  • _MMagda_ Koleżanka
    Postów: 34 139

    Wysłany: 12 lutego 2019, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny.
    Teraz już na spokojnie mogę do Was dołączyć.
    Dziś byłam na drugiej wizycie i widziałam pięknie bijące serduszko.
    Przewidywany termin porodu: 27.09. Aktualnie 8tc.

    W końcu odpuścił stres, bo jest to już moja 3 ciąża (pierwsze poronienie w 2017 r. w 7tc, drugie w 2018 r. - ciążą biochemiczna)

    Elunia_88 lubi tę wiadomość

    792592c9cf.png

    Aniołki: 02.2017 (*) , 05.2018 (*)

    MTHFR - heterozygota
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _MMagda_ wrote:
    Cześć Dziewczyny.
    Teraz już na spokojnie mogę do Was dołączyć.
    Dziś byłam na drugiej wizycie i widziałam pięknie bijące serduszko.
    Przewidywany termin porodu: 27.09. Aktualnie 8tc.

    W końcu odpuścił stres, bo jest to już moja 3 ciąża (pierwsze poronienie w 2017 r. w 7tc, drugie w 2018 r. - ciążą biochemiczna)
    Hmm, to idziemy rowno. Moj termin przypada na 26 wrzesnia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _MMagda_ wrote:
    Cześć Dziewczyny.
    Teraz już na spokojnie mogę do Was dołączyć.
    Dziś byłam na drugiej wizycie i widziałam pięknie bijące serduszko.
    Przewidywany termin porodu: 27.09. Aktualnie 8tc.

    W końcu odpuścił stres, bo jest to już moja 3 ciąża (pierwsze poronienie w 2017 r. w 7tc, drugie w 2018 r. - ciążą biochemiczna)
    to super ja mam 10 tydzień :) dzisiaj mam wizytę kolejną

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem po wizycie jest wszystko ok tylko się okazało że mam 9 tydzień :)

    Jusi 28 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kumen wrote:
    Hmm, to idziemy rowno. Moj termin przypada na 26 wrzesnia.
    hej co u Ciebie??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2019, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joe anna wrote:
    hej co u Ciebie??
    Witaj. W oczekiwaniu na wizyte mozna sraczki za przeproszeniem dostac. Jak kazda z nas tak swiruje to my jestesmy po prostu jakies nienormalne:)
    Sialam juz panike a
    Moje objawy wrocily wieczorem jeszcze tego samego dnia wiec nie wiem...widocznie faktycznie tak jest ze raz cos nam dolega a innym razem zupelnie nic. Biore ten duphaston na bole brzucha ktore mam od samego poczatku rozpoznania ciazy czyli od jakiegos 5 tyg, ale bole dalej sa. W sumie boli tak jakos dziwacznie, nie wiem, moze to jest to rozciaganie o ktorym dziewczyny pisza, bo to takie uczucie pecznienia w dole brzucha, jakbym non stop byla przejedzona polaczone z bolem miesiaczkowym. Chyba tak to moge opisac.
    Jutro ide do endokrynologa, bo tsh wyszlo 3,92.
    Na prawde, mozna oszalec w tym 1 trymestrze. Caly czas boje sie ze z dzidzia jest cos nie tak i ze jak pojde wreszcie na ta wizyte to okaze sie ze jej juz nie ma...moze byloby inaczej gdybym byla mloda, gdybym nie starala sie 3 lata o ta ciaze tylko zatrybila za pierwszym razem. Moze wtedy bym myslala inaczej, bardziej bym wyluzowala...
    Ech, ale dziekuje ze zapytalas co u mnie. Przedstawilam obraz mojej depresji w 15 sekund:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kumen wrote:
    Witaj. W oczekiwaniu na wizyte mozna sraczki za przeproszeniem dostac. Jak kazda z nas tak swiruje to my jestesmy po prostu jakies nienormalne:)
    Sialam juz panike a
    Moje objawy wrocily wieczorem jeszcze tego samego dnia wiec nie wiem...widocznie faktycznie tak jest ze raz cos nam dolega a innym razem zupelnie nic. Biore ten duphaston na bole brzucha ktore mam od samego poczatku rozpoznania ciazy czyli od jakiegos 5 tyg, ale bole dalej sa. W sumie boli tak jakos dziwacznie, nie wiem, moze to jest to rozciaganie o ktorym dziewczyny pisza, bo to takie uczucie pecznienia w dole brzucha, jakbym non stop byla przejedzona polaczone z bolem miesiaczkowym. Chyba tak to moge opisac.
    Jutro ide do endokrynologa, bo tsh wyszlo 3,92.
    Na prawde, mozna oszalec w tym 1 trymestrze. Caly czas boje sie ze z dzidzia jest cos nie tak i ze jak pojde wreszcie na ta wizyte to okaze sie ze jej juz nie ma...moze byloby inaczej gdybym byla mloda, gdybym nie starala sie 3 lata o ta ciaze tylko zatrybila za pierwszym razem. Moze wtedy bym myslala inaczej, bardziej bym wyluzowala...
    Ech, ale dziekuje ze zapytalas co u mnie. Przedstawilam obraz mojej depresji w 15 sekund:)
    nie jesteś sama tez się boję, tarczycy jeszze nie badałam a juz w sumie bym musiała bo jestem w 9 tyg przed ciążą miałam uregulowana. Ja sie starałam o ciąże 2 lata wiem co to znaczy ale musimy być dobrej myśli pisz na priv jak coś pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2019, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joe anna wrote:
    nie jesteś sama tez się boję, tarczycy jeszze nie badałam a juz w sumie bym musiała bo jestem w 9 tyg przed ciążą miałam uregulowana. Ja sie starałam o ciąże 2 lata wiem co to znaczy ale musimy być dobrej myśli pisz na priv jak coś pozdrawiam
    A no i ja dzis 8t+1,czyli 9 tydzien jak sie patrzy. Tak czytam jak to dziewczyny maja wyzyty co 2,3 tyg a moj lekarz jak bylam w 6t+1 tak kazal przyjsc dopiero za ponad miesiac bo wedlug niego mie ma sensu zebym latala czesciej i teraz nie wiem czy to dobrze, czy dziwnie pozno. Powiedzial ze jak bedzie sie cos dzialo to zaprasza czesciej itd. ale w sumie oprocz tych boli podbrzusza to nic chyba soe nie dzieje, taka mam nadzieje.Chodze prywatnie do najlepszego lekarza w miescie, ktory jest zieciem ordynatora ginekologii i poloznictwa w naszym szpitalu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kumen wrote:
    A no i ja dzis 8t+1,czyli 9 tydzien jak sie patrzy. Tak czytam jak to dziewczyny maja wyzyty co 2,3 tyg a moj lekarz jak bylam w 6t+1 tak kazal przyjsc dopiero za ponad miesiac bo wedlug niego mie ma sensu zebym latala czesciej i teraz nie wiem czy to dobrze, czy dziwnie pozno. Powiedzial ze jak bedzie sie cos dzialo to zaprasza czesciej itd. ale w sumie oprocz tych boli podbrzusza to nic chyba soe nie dzieje, taka mam nadzieje.Chodze prywatnie do najlepszego lekarza w miescie, ktory jest zieciem ordynatora ginekologii i poloznictwa w naszym szpitalu.
    a gdzie się leczysz?? mój lekarz powiedział że po następnej wizycie jak będzie wszystko dobrze to zaprasza mnie co 4 tygodnie bo nie ma potrzeby częściej też leczę się prywatnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusi 28 wrote:
    Hallo hallo, u mnie tak wychodzi termin 15 wrzesien. Teraz zaczął sie od dzisiaj 6 tydz.
    Co u Ciebie?

    Jusi 28 lubi tę wiadomość

  • Jusi 28 Autorytet
    Postów: 309 255

    Wysłany: 18 lutego 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joe anna wrote:
    Co u Ciebie?
    Hej, a w sumie dobrze juz nawet chyba mdłości ustępują i mniej senna jestem.

    Wizyte mam 4.03 a na prenatalne 7.03 juz tylko czekam na te wizyty bo miesiac minie od ostatniej a to wiadomo zawsze jest strach czy wszystko dobrze. No i brzuszek juz sie pokazuje

    t15bl9v.png
    fqzfby3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2019, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusi 28 wrote:
    Hej, a w sumie dobrze juz nawet chyba mdłości ustępują i mniej senna jestem.

    Wizyte mam 4.03 a na prenatalne 7.03 juz tylko czekam na te wizyty bo miesiac minie od ostatniej a to wiadomo zawsze jest strach czy wszystko dobrze. No i brzuszek juz sie pokazuje
    no to ładnie ja mam teraz 10 tydzień :) a kolejną wizytę 8 marca

    Jusi 28 lubi tę wiadomość

  • Jusi 28 Autorytet
    Postów: 309 255

    Wysłany: 19 lutego 2019, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak fajnie w dzien kobiet :-)

    t15bl9v.png
    fqzfby3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusi 28 wrote:
    Jak fajnie w dzien kobiet :-)
    no oby było wszystko dobrze to będzie prezent lepszy niż kwiaty :)

    Jusi 28 lubi tę wiadomość

  • terlenia Przyjaciółka
    Postów: 79 106

    Wysłany: 20 lutego 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny chciałabym do Was dołączyć mój termin to 30 września czyli chyba się wpisuje idealnie w tytuł forum :) mam do Was pytanko wczoraj byłam na wizycie według wyliczeń powinnam być w 8 tyg ciąży i tu nie ma mowy o pomylce natomiast zarodek ma już 23 mm lekarka rzuciła mimochodem że trochę za duży ale jakoś z nerwów nie pociągnelam tematu... Czy możecie mi nakreslic co może oznaczać za duży zarodek do wieku ciąży bo mam jakieś źle przeczucia z tym związane :(

    joe anna lubi tę wiadomość

  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 24 lutego 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jednak dzidzia starsza niż 8 tydzień? U mnie wyszła o tydzień młodsza, a wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że idzie równo z terminem OM.
    Lekarka nic nie mówiła, który to tydzień?


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2019, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Mialam dzis okropny sen, snilo mi sie ze urodzilam martwe dziecko ktore bylo zamrozone. Nie moge sie z tego otrzasnac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2019, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel2 wrote:
    Może jednak dzidzia starsza niż 8 tydzień? U mnie wyszła o tydzień młodsza, a wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że idzie równo z terminem OM.
    Lekarka nic nie mówiła, który to tydzień?
    mamy podobny termin :)

‹‹ 5 6 7 8 9
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ