X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Małe dziecko w 12tyg...
Odpowiedz

Małe dziecko w 12tyg...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ross Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Byłam u gina miałam nadzieję, że uda się przezierność sprawdzić (11t6d) ale nic z tego, dziecko ma CRL tyko 4,03cm :( reszta wymiarów odpowiada 11-12tygodniowi tyko ten CRL :( chcąc nie chcąc bardzo się martwię. Zapisałam się za dwa tygodnie na usg prenatalne ale będzie to już 14tydz1dzień, więc trochę późno a jak na złość tydzień wcześniej akurat nie ma lekarza robiącego to badanie no i kapa. Szukam na gwałt innego, bo u mojego ginekologa te badanie jeszcze później mogłabym wykonać (tylko 2 razy w m-cu robią), chciał mnie zapisać bo być może ciąża jest ciut młodsza i powinnam się załapać w max.terminie ale nie chcę ryzykować, że przyjdę za późno...

    Czy któraś z Was miała podobnie?

    akeus65glbn43a50.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ