BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > małe dzieciątko:/
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

nejsi88
Koleżanka
Postów: 81
5

Wysłany: 3 września 2014, 14:37
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam.Ostatnio byłam na usg w 8 tyg i 6 dni,i zarodek miał zaledwie 9.2 mm a gdzieś czytałam,że powinien mieć ponad 2 cm a tu nawet nie ma 1cm.Lekarz powiedział,że wszystko w porządku,serduszko bije.Jednak usg obliczyło,że to gdzieś 7/8 tydzień.Owulacje miałam 18 dnia cyklu przy cyklach około 31 dzień.Termin porodu powinien być około 9 kwietnia a usg przesunęło na 21 kwietnia.Spora różnica.Mimo to lekarz powiedział,że wszystko jest w porządku,że usg będzie jeszcze zmieniało wiek ciąży. Martwię się.Miała któraś z Was podobne zmartwienie?

5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)

SyIvvia
Znajoma
Postów: 19
4

Wysłany: 3 września 2014, 19:44
Cytuj | (0) | Zgłoś
Spokojnie, moje Maleństwo na początku 8 tyg miało 10 mm, mój lekarz powiedział, że to zupełnie w porządku. Każda ciąża rozwija się inaczej, tylko patrzeć jak Twoja Kluseczka skoczy jak na drożdżach. Dobrze wyczytałaś może tyle osiągnąć, ale nie musi, to zupełnie normalne :)

s6ah8cs.png
xnw4yx8doc5tkvi2.png

[konto usunięte]

Wysłany: 4 września 2014, 08:30
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mnie po ostatnim usg cofnęło o 4 dni wiek ciąży. termin z 20 marca na 24 marca(a na pierwszym usg na 15 marca:). tez się martwiłam ale maleństwo nadgoni :) teraz 11 września genetyczne, mam nadzieje, że da się przezierność zmierzyc.Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

  • kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)