X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr mała macica
Odpowiedz

mała macica

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 21 maja 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy któraś z was została poinformowana przez ginekologa, że ma "malutką macicę" i czy były jakieś tego konsekwencje np. problemy w ciąży, problemy z donoszeniem? Czy można jakoś pomóc macicy lekami/ hormonami żeby się łatwiej rozciągałą w ciązy??

    f2wlcbxmqludqper.png
  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 27 maja 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chętnie dowiem się, czy któraś z dziewczyn miała ten problem. Na przedostatniej wizycie ginekolog powiedział mi właśnie, że mam małą macicę, co mnie zmartwiło.

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też słyszałam, że mam małą macicę ale nic więcej nie usłyszałam.

  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 27 maja 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że musisz prowadzić bardziej zrównoważony i spokojny tryb życia ale to nie świadczy o tym, że ni możesz urodzić normalnie, zdrowo. Macica też się rozciąga więc spokojnie. Nie martw się na zapas i staraj się być oszczędna w działaniach. Leków nie... Nie ma na to nic prócz tego co należy do podstaw- dbanie o siebie i dobry humor :)
    nie martw się na zapas. Zaufaj lekarzowi.

    MagSz lubi tę wiadomość

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ