X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Majówkowe 2 kreski
Odpowiedz

Majówkowe 2 kreski

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, szukam dziewczyn o zbliżonym tygodniu ciąży i tak pomyślałam, że możemy tutaj od początku śledzić swoje poczynania :D

    Ja testowałam 15 maja w dzień spodziewanej @ i dwie krechy. Cykle 28 dniowe i sugerując się ostatnim dniem miesiączki dzisiaj 5t i 2 d. Czekam na zobaczenie pęcherzyka 28.05 :)

    A jak u was?

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 24 maja 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj sobie temat w dziale "ciąża ogólnie" o tytule Styczniowe mamy 2019, czy Styczniówki 2019, czy coś w tym klimacie, żeby kobitki wiedziały gdzie się kierować - to powszechna praktyka tutaj :)

    EDIT: Jest już taka grupa, nie spojrzałam wcześniej - możesz do niej dołączyć po prostu :) No chyba, że masz TP na luty to wtedy zakładaj nową ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2018, 22:06

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm o tym nie pomyślałam :D ok to też założe jak tam więcej trafi to skasuje to :)

  • Goniąc marzenia Przyjaciółka
    Postów: 254 45

    Wysłany: 26 maja 2018, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    zem3anlis7huurhv.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ