X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Lux med
Odpowiedz

Lux med

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monisiaa 36 Znajoma
    Postów: 30 14

    Wysłany: 10 grudnia 2022, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prowadzi ktoras ciążę w lux medzie ? Chciałam zarezerwować wizytę ale wymagana karta ciąży , czyli najpierw muszę iść do swojego jakiegoś lekarza i dopiero potem gdy będę miała kartę to zapisać się tam ? Nie widzę w lux med wizyty aby potwierdzić ciążę , jedynie jest opcja ginekolog z USG , może tam zapisać się ? Tylko czy tam wtedy mi kartę ciąży wystawia ?

  • Milenkaaaaaaaaaa Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 10 grudnia 2022, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie polecam. Mój lekarz miał mnie kompletnie w dupie

  • RóżowaPantera Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 2 stycznia 2023, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam kartę ciąży w trakcie zwykłej wizyty (ginekolog z USG). Później z tą kartą trzeba chodzić na badania

  • Niemampomyslunanick Autorytet
    Postów: 1530 3132

    Wysłany: 4 stycznia 2023, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monisiaa 36 wrote:
    Prowadzi ktoras ciążę w lux medzie ? Chciałam zarezerwować wizytę ale wymagana karta ciąży , czyli najpierw muszę iść do swojego jakiegoś lekarza i dopiero potem gdy będę miała kartę to zapisać się tam ? Nie widzę w lux med wizyty aby potwierdzić ciążę , jedynie jest opcja ginekolog z USG , może tam zapisać się ? Tylko czy tam wtedy mi kartę ciąży wystawia ?

    Hej,
    Ja w sumie prowadzę ciążę nie w Luxmed, a w placówce współpracującej z Luxmed. Jak dzwoniłam umówić się na pierwszą wizytę to powiedziałam po prostu, że chciałabym mieć wizyty na Luxmed i tak też mnie zapisali od początku, za żadne wizyty nie płacę, a kartę ciąży założył mi na drugiej wizycie 😊. Na Twoim miejscu zadzwoniłabym i umówiła się do ginekologa na Luxmed jako na zwykłą wizytę z potwierdzeniem ciąży

    👩31 &🧔37
    👩‍❤️‍💋‍👨13 luty 2016

    03 grudnia 2022 - pierwsze dwie kreski w życiu 🥹
    16 stycznia 2023 - brak bicia serca 💔- 9t4d/7t4d - poronienie samoistne 💔

    20 maja 2023 - ⏸️ - rośnij mój tęczowy Maluszku 🙏🌈

    21 stycznia 2024 - Antosia już z nami 🩷 3410g, 54cm, 10/10pkt 🥹

    age.png
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1773 1305

    Wysłany: 12 lutego 2023, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja połowicznie będę prowadzić w luxmed, głównie dla badań (żeby były w cenie). Poza tym część wizyt pewnie będzie prywatnie (np. najbliższa, ponieważ nie złapałam terminu).
    Na kolejne już się udało, ponieważ miałam wcześniejszy dostęp do rezerwacji terminów dzięki założonej w LM karcie ciąży :)
    Prenatalne też będę robić prywatnie, chociaż wyświetla mi się skierowanie na nie w LM, ale terminy i lokalizacja mi nie odpowiadają, a mam innego lekarza do prenatalnych na oku :)

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ