X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr luteina i TSH
Odpowiedz

luteina i TSH

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam pytanie czy wiecie od czego zalezy dawka luteiny? Bo tak jak bylam u endo gin i twierdzil przez szyjke macicy ze ciaza jest wczesna 4tyg to dal luteine 50 2x dziennie byl to poniedziałek a w poprzedbim tyg byłam u swojego gin mowil ze mam infekcje a ciaza moze byc za dzien dwa.. Endogib mowil ze infekcji nie ma, a wczoraj jak bylam u ginekologa to znowu mówił ze infekcja i cytologie zrobi jak zniknie stan zapalny i dal lutka 100 zevy brac 2x dziennie myślę czy to nie za duza dawka, i tak jak mowilam ze biore letrox 50 tak zapisal euthyrox 66,5
    A tsh ładnie spadlo od 22grudni (4,26) do 23stycznia (2,75)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ