X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr luteina dopochwowo
Odpowiedz

luteina dopochwowo

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasiorek2611 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 2 września 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, od 2 dni biorę luteinę dopochwowo i martwo mnie jedna spawa każda z was pisz, że wypływa dużo śluzu po zaklipowaniu tabletki. Ja nie zauważyłam śluzu tabletka też w całości też nie wypada. czy któraś z was też tak miała?

    kasiorek2611
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 372

    Wysłany: 2 września 2019, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam na samym początku brania. Potem już jak barałam przez długi czas to od czasu do czasu tabletka wypłynęła rozpuszczona.

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ