X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Luteina
Odpowiedz

Luteina

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agneska84 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem tu nowa i przeszukałam forum ale niestety nic nie znalazłam, a nurtuje mnie problem. Jestem na początku ciąży, gdzieś 6 tydzień, jeszcze bez badania usg, ktore mam mieć za tydzień dopiero, bo mój G stwierdził tydzień temu, że za wcześnie robić, bo nic nie będzie widać. Dostałam luteine dopochwowo 2 razy dziennie. Na początku było wszystko oki, od dwóch dni podczas dawkowania luteiny zauważyłam brązowe kropki. W przeciągu nocy i dnia nie mam żadnych plamień. Miał ktoś podobnie może lub wie co to znaczy? Bo ja już się martwie i nakręcam na najgorsze :(

  • magda sz Autorytet
    Postów: 5465 13071

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agneska ja miałam plamienia z nadżerki, teraz błony śluzowe mają tam rewolucję, być może jak dopochwowo aplikujesz to przez to a dwa szyjka tam teraz zmienia pozycję i stąd mogą być te plamienia. Jak brązowe to nie martw się, jakby pojawiała się tfu tfu krew to wtedy jedz na IP na oddział położniczy.

    oc7e509.png
    ySkMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może za głęboko aplikujesz luteine.

  • Agneska84 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedz, ale niestety dzisiaj dostałam krwawienia i wyladowałam na IP. Po paru godzinach krwawienie przeszło, a na usg dalej widać pęcherzyk ciążowy. Mam odstawić luteine i brać duphaston 3 razy dziennie po 2 tabletki i leżeć. A jutro kontrola u lekarza prowadzącego.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ