X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr LOT SAMOLOTEM W 5 tygodniu
Odpowiedz

LOT SAMOLOTEM W 5 tygodniu

Oceń ten wątek:
  • olenka173065 Przyjaciółka
    Postów: 136 40

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no to faktycznie:) dla maluszka lepiej

    olenka173065
  • Helix Znajoma
    Postów: 22 31

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciazy lecielam miedzy 5 a 6 tc i mam zdrowego osmiolatka.
    Teraz lece do Polski ok 2h miedzy 9 a 10 tygodniem z pozytywnym nastawieniem i paczka gum do zucia.musze odpoczac i wygrzac sie w koncu, bo w Uk pogoda nas nie rozpieszcza (malo powiedziane :-)
    xxx

    8p3ovfxmjeo2ns40.png
  • Anabel Ekspertka
    Postów: 134 52

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helix ja właśnie mam zaplanowany lot na przełomie 9-10 tyg, i jak na razie rozważamy ewentualnie samochód bo moja lekarka była mało optymistycznie nastawiona do lotu. Powiedziała że jeśli się zdecyduję to na drogę luteina. Inny lekarz nie widział przeciwskazań do lotu, mimo to w głowie siedzi coś :)

    Don't Give Up.. <3

    eikt9jcgc6uk0mji.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja leciałam samolotem nie wiedząc, że już jestem w ciąży. A byłam wtedy w końcówce 4 tygodnia. I nic się nie stało :D

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mogłabym latać w ciąży. Nienawidzę latać i strasznie to zawsze przechodzę :/ Mój M mnie ciągnął w II trymeście ale nie dałam się namówić,za dużo stresu i dla mnie i maluszka,przede wszystkim dla niego.

    zrz69vvj69ave0jf.png


1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ