X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr LIPCOWE niespodzianki:)
Odpowiedz

LIPCOWE niespodzianki:)

Oceń ten wątek:
  • topciaqqova27 Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 21 listopada 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny to i ja też do was dołączę bo spodziewamy się drugiego dzieciątka, mój pierwszy synek urodził się 27 lipca 2016 a teraz termin na 25 lipiec :) jak się czujecie dziewczyny ? jak z objawami ? byłyście już na badaniach ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2017, 12:34

    monamis, muminka83 lubią tę wiadomość


    {❁} ──── Tam gdzie jest nadzieja,tam jest życie..
    3227ea4c4f.png[/url]
  • Anakin Autorytet
    Postów: 395 186

    Wysłany: 21 listopada 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie wiem co jest objawem ciazowym a co skutkiem lezenia, znudzenia i zwiotczenia :) no i progesteron, ktory biore (dupek 3 razy dziennie) tez pewnie dodaje swoje 3 grosze... Aktualnie leci 8my tydzien i:
    -wymiotow nie ma (ufff)
    -cycki troche bolą (chociaz akurat nie dzisiaj:/)
    -brzuch co jakis czas cos "ukluje"
    -apetyt jakis dziwny; jednoczesnie na wdzystko i na nic :) ale jem, z nudow chyba glownie hehe, tylko kawe odstawilam, totalnie nie mam ochoty (mimo, ze kawosz ze mnie)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2017, 13:34

    Lipiec 2018 - synek ♥️
    Październik 2020 - poronienie 6tc
    Kwiecień 2021 - poronienie 6tc
    Listopad 2021 - puste jajo 9tc
    Złoty strzał -> Marzec 2023 - czekam na drugiego synka (Grudzień 2023)
  • Polka23 Koleżanka
    Postów: 36 31

    Wysłany: 21 listopada 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Dziewczyny .. Troche sie zalamalam. Wrocilam wlasnie z usg i jedyne co mi lekarz powiedzial to " pecherzyk widoczny, dziecko wielkosci glowki od szpilki. 5 tydzien chyba".. Kiedy mialyscie pierwsze usg? Zapisalam sie do innego gin.

    M&M'K lubi tę wiadomość

    3jgxs65gorluprva.png
  • Loczek2018 Autorytet
    Postów: 809 779

    Wysłany: 21 listopada 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. To ja dołączam do paczki. 2 testy pozytywne, za 2h ide odebrać wyniki bety a za tydzien mam wizytę :). Ostatni okres 7pazdziernika, to moja pierwsza ciąża.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2017, 14:15

    monamis, Bez lubią tę wiadomość

    qb3cp07w5ku95ses.png
  • Anakin Autorytet
    Postów: 395 186

    Wysłany: 21 listopada 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polka23:
    Jestes w bardzo wczesnej ciazy, jesli owulka sie przesunela to moze byc ciaza mlodsza niz wg OM. Poczekaj, kazdy dzien ma znaczenie, pecherzyk bedzie rosl z godziny na godzine:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2017, 13:44

    Lipiec 2018 - synek ♥️
    Październik 2020 - poronienie 6tc
    Kwiecień 2021 - poronienie 6tc
    Listopad 2021 - puste jajo 9tc
    Złoty strzał -> Marzec 2023 - czekam na drugiego synka (Grudzień 2023)
  • monamis Ekspertka
    Postów: 286 54

    Wysłany: 21 listopada 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przyplątało się okropne zapalenie dziąseł, plus do tego zaczęła wyżynać mi się ósemka i okropnie popękały mi usta od gorączki :( Jestem po jednym poronieniu, od którego wprawdzie minęło kilka lat, ale i tak okropnie się martwię o mojego groszka i dlatego wczoraj poszłam na wizytę do ginekologa,która bardzo mnie uspokoiła. W ubiegły czwartek (5t1d) był widoczny tylko pęcherzyk 6.5cm, a wczoraj (5t5d) pęcherzyk miał już 7.7 cm i było już widoczne ciałko żółte. :) Ciąża według USG wciąż o tydzień młodsza, ale to dlatego, że owulacja była późna, 17/18 dc. Teraz mogę cierpieć w spokoju hehe :)

    Victoria czekamy na Ciebie <3
    TP:18.07.2018
    dev198prs__.png
  • Anakin Autorytet
    Postów: 395 186

    Wysłany: 21 listopada 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monamis wrote:
    U mnie przyplątało się okropne zapalenie dziąseł, plus do tego zaczęła wyżynać mi się ósemka i okropnie popękały mi usta od gorączki :( Jestem po jednym poronieniu, od którego wprawdzie minęło kilka lat, ale i tak okropnie się martwię o mojego groszka i dlatego wczoraj poszłam na wizytę do ginekologa,która bardzo mnie uspokoiła. W ubiegły czwartek (5t1d) był widoczny tylko pęcherzyk 6.5cm, a wczoraj (5t5d) pęcherzyk miał już 7.7 cm i było już widoczne ciałko żółte. :) Ciąża według USG wciąż o tydzień młodsza, ale to dlatego, że owulacja była późna, 17/18 dc. Teraz mogę cierpieć w spokoju hehe :)
    Chyba pecherzyk w mm a nie w cm :) 7.7 cm to by bylo jajo dinozaura :)

    muminka83 lubi tę wiadomość

    Lipiec 2018 - synek ♥️
    Październik 2020 - poronienie 6tc
    Kwiecień 2021 - poronienie 6tc
    Listopad 2021 - puste jajo 9tc
    Złoty strzał -> Marzec 2023 - czekam na drugiego synka (Grudzień 2023)
  • monamis Ekspertka
    Postów: 286 54

    Wysłany: 21 listopada 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci, że też mnie to zdziwiło, ale na zdjęciu USG jak byk cm, lekarz też mówiła, że to parametr wzrostu. Hehehe a tam, może być i dinozaur, byle było zdrowe :p

    muminka83, Loczek2018 lubią tę wiadomość

    Victoria czekamy na Ciebie <3
    TP:18.07.2018
    dev198prs__.png
  • Calinkaa Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 21 listopada 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziewczyny i ja dolaczam do was. Pierwsza ciaza, staraliśmy sie z narzeczonym od 2 lat. Przewidywany termin porodu: 15 lipca 2018r. Od 5 tygodnia mecza mnie mdłości trwajace praktycznie caly dzien

    monamis, Loczek2018 lubią tę wiadomość

    hchyflw1y72hxkvv.png
  • angela2005 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 21 listopada 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie coraz nas więcej super

  • angela2005 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 21 listopada 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polka23 wrote:
    Dziewczyny .. Troche sie zalamalam. Wrocilam wlasnie z usg i jedyne co mi lekarz powiedzial to " pecherzyk widoczny, dziecko wielkosci glowki od szpilki. 5 tydzien chyba".. Kiedy mialyscie pierwsze usg? Zapisalam sie do innego gin.
    Nie martw sie u mnie ciąża tez okazala sie mlodsza i chodze co 10 dni ale sa postepy i teraz żałuję bo jakbym zaczekala i poszla w 8tyg to bym sobie duzo stresu zaoszczedzila. Będzie dobrze spokojnie

  • Loczek2018 Autorytet
    Postów: 809 779

    Wysłany: 21 listopada 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe jak u mnie wyjdzie. Betę mam 1100, wiec jakby 6 tydzien, a bbf liczy mi ze 7 tydzien. Pójdę we wt i pewnie bd wiadomo

    qb3cp07w5ku95ses.png
  • monamis Ekspertka
    Postów: 286 54

    Wysłany: 21 listopada 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loczek, jedno jest pewne - na pewno wszystko będzie dobrze :)

    Loczek2018 lubi tę wiadomość

    Victoria czekamy na Ciebie <3
    TP:18.07.2018
    dev198prs__.png
  • Loczek2018 Autorytet
    Postów: 809 779

    Wysłany: 22 listopada 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj bo za dobrze sie czuje i zaczynam swirowac ze może mi to wszystko się wydaje

    qb3cp07w5ku95ses.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi dzisiaj coraz mniej się wydaje że czuję cycki, mdłości nie zauważam, bolą plecy i od 5 boli dzisiaj brzuch jak na @...
    Nie wytrzymałam i pojechałam sama na wyniki mimo że powinnam leżeć po weekendowym plamieniu. Progesteron ostatnio spadł, dostałam do Dupka jeszcze Luteinę i mam czarne myśli co dzisiaj wyjdzie :/

  • monamis Ekspertka
    Postów: 286 54

    Wysłany: 22 listopada 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loczek, ja też nie mam typowych dolegliwość ciążowych, ale w ogóle się tym nie przejmuje, bo nigdy nie byłam jakoś szczególnie wrażliwa na zmiany hormonalne i nawet duphaston tego nie zmienił. Każda ciąża jest inna i jak dla mnie po prostu jesteśmy szczęściarami. :)

    Aniu, bóle brzucha jak na @ są normalne. W 4 tygodniu też je miałam i ratowałam się nospą. Jasne, że mnie martwiły, ale lekarz mówi,że to kwestia rozciągającej się macicy. Jeżeli jednak miałaś plamienia to zamiast latać, rzeczywiście lez... Z tym nie ma żartów...

    Loczek2018 lubi tę wiadomość

    Victoria czekamy na Ciebie <3
    TP:18.07.2018
    dev198prs__.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z tych że jak na papierze nie mają napisane że jest OK, to nic mnie nie uspokoi...
    Teraz czekam do 13 na wynik i albo się załamię albo odpuszczę już wyniki bo będzie dobrze.

  • Loczek2018 Autorytet
    Postów: 809 779

    Wysłany: 22 listopada 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monamis wrote:
    Loczek, ja też nie mam typowych dolegliwość ciążowych, ale w ogóle się tym nie przejmuje, bo nigdy nie byłam jakoś szczególnie wrażliwa na zmiany hormonalne i nawet duphaston tego nie zmienił. Każda ciąża jest inna i jak dla mnie po prostu jesteśmy szczęściarami. :)

    Aniu, bóle brzucha jak na @ są normalne. W 4 tygodniu też je miałam i ratowałam się nospą. Jasne, że mnie martwiły, ale lekarz mówi,że to kwestia rozciągającej się macicy. Jeżeli jednak miałaś plamienia to zamiast latać, rzeczywiście lez... Z tym nie ma żartów...
    monamis bardzo chce być szczęściarą, ale uwierzę dopiero jak zobaczę na usg. Na szczęście ten tydzień mam tak zabiegany, że mam nadzieję że mi szybko minie i doczekam upragnionej pierwszej wizyty u gina:)...

    qb3cp07w5ku95ses.png
  • monamis Ekspertka
    Postów: 286 54

    Wysłany: 22 listopada 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loczek, trzymam kciuki :) ja kolejną wizytę mam na początku grudnia i mam nadzieję zobaczyć coś więcej niż kropki :p Jestem dobrej myśli, bo z poczęciem też panikowałam, a udało się wyjątkowo szybko :)

    Ania, za Ciebie też trzymam kciuki. Na pewno wszystko będzie dobrze, wspomnisz moje słowa :)

    Loczek2018 lubi tę wiadomość

    Victoria czekamy na Ciebie <3
    TP:18.07.2018
    dev198prs__.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monamis wrote:

    Ania, za Ciebie też trzymam kciuki. Na pewno wszystko będzie dobrze, wspomnisz moje słowa :)


    No jest, jest ;)
    4t+0d 5tc:
    HCG 1387,00 mIU/ml
    Progesteron 35,20 ng/ml

    <3 <3 <3

    Będę brała nospę żeby nie bolało...

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ