X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr LIPCOWE niespodzianki:)
Odpowiedz

LIPCOWE niespodzianki:)

Oceń ten wątek:
  • monamis Ekspertka
    Postów: 286 54

    Wysłany: 17 listopada 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinky - trzymam kciuki :)

    Jilla - w moim przypadku sytuacja wyglądała tak, że testy apteczne nie wychodzily wcale. Była jedna krecha i narzeczony widział tam jakiś cień cienia drugiej, ale to dla mnie było stanowczo za mało. Testy z rossmana "facelle" pokazały piękne dwie kreski dwa dni po terminie spodziewanej @,i to nie z pierwszego moczu. Nie wiem jakie testy robiłaś Ty i dlaczego na jednych jest wyraźny wynik, a na drugich nie ma praktycznie nic, ale zwróć uwagę na samą rozbieżność. Dlatego j a na Twoim miejscu zaufalabym becie. To w końcu badanie laboratoryjne. Poczekaj z 2 tygodnie i idź do gina.

    Victoria czekamy na Ciebie <3
    TP:18.07.2018
    dev198prs__.png
  • Jilla Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 17 listopada 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam testy Pink super czuły. Jutro mam termin @ więc myślałam, że test już powinien pokazać. To jest moja trzecia ciąża i wcześniej takie coś się nie zdarzyło.
    Chcialam iść na powtórną betę ale jutro sobota więc nigdzie jej nie zrobię.

  • monamis Ekspertka
    Postów: 286 54

    Wysłany: 17 listopada 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa myślałam, że jesteś już po terminie @... W takim razie nie pozostało nic innego jak poczekać do jutra. Trzymam kciuki żeby @ nie nadeszła :*

    Victoria czekamy na Ciebie <3
    TP:18.07.2018
    dev198prs__.png
  • angela2005 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 17 listopada 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jilla spokojnie mi test z apteki pokazal wyrazna kreske a później kupilam w kauflandzie i byla ledwo ledwo ale po becie sie uspokoilam wiec spokojnie będzie dobrze

  • Urszulka89 Autorytet
    Postów: 3227 1112

    Wysłany: 17 listopada 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wstępnie 29 lipiec :)

    Ania1003 lubi tę wiadomość

    w5wq8u69w0vnj88n.png

    74dicwa1uopx5rx6.png
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 18 listopada 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muminka83 wrote:
    Kochane. :D
    Miłego dnia.
    Wymioty w pierwszej ciąży donoszonej z synem miałam do dnia cesarki codziennie po każdym posiłku. Nie polecam.
    Przy córce - Chyba z dwa czy trzy dni mnie mdliło a tak nic a nic czułam się jak młody Bóg i gdyby nie to że miałam dowody w postaci usg nie pomyślałabym że jestem w ciąży.
    Teraz czasem jak jestem głodna mdłości. O są teraz bo czekam na psiapsiołkę by zjeść z nią śniadanie a ta jak zwykle się spóźnia.

    PS. Beta z 14 listopada - 1162 ( 31 dzień cyklu)
    Beta z 16 listopada - 2673 ( 33 dzień cyklu)

    Jestem dobrej myśli.
    Serdecznie pozdrawiam


    Ja również nie mam żadnych objawów wiec moze będzie dziewczynka <3

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się witam na tym wątku, chociaż jestem na pograniczu sierpnia.

    29.07. to nasz termin

    *22dc- pozytywne 3 testy,

    *23dc 11dpo
    -beta 60,40
    -progesteron 25,40

    *25dc 13dpo
    -beta 226,50 (przyrost 260%)
    -progesteron 31,79.

    Testy wyszły na tydzień przed terminem @.
    Bety są tak samo jeszcze 'przed'.
    Cykle były 28-29d.

    Barbarka1984, monamis lubią tę wiadomość

  • Duzaa Autorytet
    Postów: 464 378

    Wysłany: 18 listopada 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ :)
    Przyłączam się, dziś się dowiedziałam!!
    wstępnie 30 lipiec! :)

    Ania1003, monamis lubią tę wiadomość

    oar89jcggibdab41.png
  • shadee Autorytet
    Postów: 995 1029

    Wysłany: 18 listopada 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duzaa wrote:
    HEJ :)
    Przyłączam się, dziś się dowiedziałam!!
    wstępnie 30 lipiec! :)

    <3

    9ewndqk37cm5zgbo.png

    k0kdjw4z4bjlhzwp.png

  • monamis Ekspertka
    Postów: 286 54

    Wysłany: 19 listopada 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duzaa pięknie :) gratuluję!

    Victoria czekamy na Ciebie <3
    TP:18.07.2018
    dev198prs__.png
  • Duzaa Autorytet
    Postów: 464 378

    Wysłany: 19 listopada 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie się cieszę że mogę do Was dołączyć ;) że też dowiedziałam się w weekend i muszę poczekać z beta.. Ale jestem dobrej myśli :) teraz tylko kilka miesięcy oczekiwania przed nami ;)

    oar89jcggibdab41.png
  • Duzaa Autorytet
    Postów: 464 378

    Wysłany: 19 listopada 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MammaMia2016 wrote:
    Hej przyszle Mamusie!
    Czy są tutaj dziewczyny, ktore sa przed 30 rokiem zycia, sa w ciazy i sa bezrobotne? Najlepiej z wojewodztwa swietokrzyskiego, choc niekoniecznie :)
    Jesli tak, prosze dajcie znac! :) Bardzo mi pomozecie! :)
    Hej, co prawda teraz nie je st em bezrobotba ale w zeszłym roku byłam w podobnej sytuacji (synek niestety żył tylko 4h :() więc może uda mi się pomóc ;)

    oar89jcggibdab41.png
  • Osnowa Przyjaciółka
    Postów: 131 42

    Wysłany: 19 listopada 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja ostatniomiałam @ 14.10.ale cykle mam nieregularne. 33,34dni więc nie robiłam wcześniej testu. Dzisiaj jest 37 dzień cyklu. Wczoraj wieczorem zrobiłam test ciążowy i wyszły dwie grube kreski. Powtorzylam dziś rano i to samo. Tylko problem polega na tym, ze ja byłam w środę (15.11.) u ginekologa tak o kontrolnie i chciałam zbadsc hormony, nie podejrzewałam ciąży. Lekarz też nic nie powiedział, a robił usg dopochwowo. Co o tym myśleć? Według obliczeń rodzilabym w lipcu :) jutro pójdę na betę. Ale martwi mnie to, ze ginekolog nic nie stwierdził. Oczywiście jak sie dowiedziałam to szok i panika. Nie mogłam spac cala noc. Stres straszny mnie ogarnal. Ale dzis już się uspokoilam.

    ckaiskjo3c7906hm.png
  • muminka83 Autorytet
    Postów: 3330 4346

    Wysłany: 20 listopada 2017, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osnowa wrote:
    Hej dziewczyny. Ja ostatniomiałam @ 14.10.ale cykle mam nieregularne. 33,34dni więc nie robiłam wcześniej testu. Dzisiaj jest 37 dzień cyklu. Wczoraj wieczorem zrobiłam test ciążowy i wyszły dwie grube kreski. Powtorzylam dziś rano i to samo. Tylko problem polega na tym, ze ja byłam w środę (15.11.) u ginekologa tak o kontrolnie i chciałam zbadsc hormony, nie podejrzewałam ciąży. Lekarz też nic nie powiedział, a robił usg dopochwowo. Co o tym myśleć? Według obliczeń rodzilabym w lipcu :) jutro pójdę na betę. Ale martwi mnie to, ze ginekolog nic nie stwierdził. Oczywiście jak sie dowiedziałam to szok i panika. Nie mogłam spac cala noc. Stres straszny mnie ogarnal. Ale dzis już się uspokoilam.

    Gdzieś już czytałam ten post :P Odpowiadam.
    Pęcherzyk ciążowy widać przy becie między 1000-2600.
    Na tak wczesnym etapie raczej nie mógł nic zobaczyć oprócz : spulchnionej macicy i powiększonej śluzówki. Na usg najlepiej pójść 2 tygodnie po miesiączce ponieważ wtedy będzie coś widać. Ewentualnie oznaczyć dwukrotnie betę w odstępie 48 h. Pozdrawiam

    Duzaa lubi tę wiadomość

    km5stv73rapnq6l1.png

    1kk0kqi1j0sm7nn1.png
    f2w3j6yxtqgznue5.png

  • Duzaa Autorytet
    Postów: 464 378

    Wysłany: 20 listopada 2017, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co piszesz jest jeszcze bardzo wcześnie, ginekolog mógł jeszcze nic nie widzieć zwłaszcza że nie spodziewają się nie przyglądał się pod tym kontem. Na początku nie widać zarodka a pęcherzyk jest tak mały że łatwo przeoczyć. Rok temu poszłam do lekarza zaraz po zobaczeniu 2 kresek (jeszcze przed terminem spodziewanej @) to mi kazał wrócić po tygodniu/dwóch bo jeszcze niewiele mógł zobaczyć na 100%. Nie ma więc powodu do zmartwień leć na betę i ciesz się z niespodzianki :)

    oar89jcggibdab41.png
  • Osnowa Przyjaciółka
    Postów: 131 42

    Wysłany: 20 listopada 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam i wyszła 6093 mlU.
    muminka mogła widzieć też w lipcowym watku ale w innym dziale :) napisałam do dwóch B byłam tak zmieszana :D

    ckaiskjo3c7906hm.png
  • Anakin Autorytet
    Postów: 395 186

    Wysłany: 21 listopada 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Moge dolaczyc? Termin wg bbf na 07.07.2018. Niestety od tygodnia jestem lezaca z powodu plamien/lekkiego krwawienia. Duphaston x3, procz tego Euthyrox 50 no i Pregna plus. Potrzebuje od Was dawki pozytywnosci:)

    Lipiec 2018 - synek ♥️
    Październik 2020 - poronienie 6tc
    Kwiecień 2021 - poronienie 6tc
    Listopad 2021 - puste jajo 9tc
    Złoty strzał -> Marzec 2023 - czekam na drugiego synka (Grudzień 2023)
  • Duzaa Autorytet
    Postów: 464 378

    Wysłany: 21 listopada 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście że witamy! Jeśli jesteś pod opieką lekarza to najważniejsze żebyś się starała nie stresować a wszystko będzie dobrze ;)

    oar89jcggibdab41.png
  • Anakin Autorytet
    Postów: 395 186

    Wysłany: 21 listopada 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie tu jestesmy we wczesnej ciazy, czy tylko ja mam od poczatku problemy? :( kurcze, nie tak to sobie wyobrażałam.

    Lipiec 2018 - synek ♥️
    Październik 2020 - poronienie 6tc
    Kwiecień 2021 - poronienie 6tc
    Listopad 2021 - puste jajo 9tc
    Złoty strzał -> Marzec 2023 - czekam na drugiego synka (Grudzień 2023)
  • Duzaa Autorytet
    Postów: 464 378

    Wysłany: 21 listopada 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, problemy się zdarzają trzeba je przeczekać. W pierwszej ciąży też miałam ich sporo ale w większości przypadków to tylko kwestia dobranych lekarstw i odpoczynku także głowa do góry ;)

    oar89jcggibdab41.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ