X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr LIPCOWE niespodzianki:)
Odpowiedz

LIPCOWE niespodzianki:)

Oceń ten wątek:
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 20 września 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tripi to chyba taki okres, bo mój widzisz od 3 tyg w żłobku, a mąż też ostatnio jest be. A zęby Twojemu nie idą? U nas idą nadal 4ki i jak mu coś dolega to zawsze jest mama i tylko mama, a tata jak już to do wygłupów się ewentualnie nada :p Magia fajnie że zawitałaś do nas :) my też wstajemy o 5, ale ja kończę pracę o 14, więc mam jeszcze sporo czasu na ogarnięcie spraw domowych, nie dziwie się że padasz jak wracasz.

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 21 września 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wyszla mu dwójka na dole. Ale 4 tez spuchniete jakies.. Eh mam dosc serio :(
    Zapisalam sie do grupy HNB troche mi lepiej.. Ale tez sie zalamalam ze to tak szybko nie mija .
    Do tego starszy kaszle wiec pewnie u mlodego z kataru zaraz sie cos zrobi

    Wczoraj maz go usypial, wyszlam z pokoju a po chwili z domu. Nie bylam wstanie tego słuchać. Krzyk i mama mama. Plakac mi sie chcialo ale bylam twarda, wkoncu zasnął ale nie na dlugo oczywiscie :(

    atdcl6d85txjdq74.png
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 21 września 2019, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tripi ta grupa to dziecko Hnb? My też mamy chyba high needa jeśli Cie to pocieszy:p jak słucham koleżanek, jak opowiadaja, jak ich dzieckiom nic nie przeszkadza i przesypiały cała noc to się pytam skąd takie dzieci się bierze, bo mój ma dokładnie odwrotnie :p mój mąż nawet nie próbuje ostatnio usypiac małego, bo jak już go widzi wieczorem od razu ucieka :p

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • M&M'K Ekspertka
    Postów: 186 52

    Wysłany: 21 września 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też ostatnio tylko mama, mama, dziś nawet do sklepu jak wychodziłam to ryczał straszliwie, ale u niego to taki okres, plus choroba i mardzenie przez to. Co do spania to u nas konsekwentnie od wielu miesięcy usypia go tata. Za każdym razem jak ja wychodzę z pokoju a wchodzi mąż, to jest ryk i płacz, ale w końcu zasypia. Trudne jest to dla mnie, dla męża i dla dziecka ale ja też potrzebuję chwili czy to dla siebie czy dla starszaka, więc konsekwentnie nie zmieniamy rutyny. Natomiast im szybciej wyjdę, im dalej odejdę (tak żeby nie słyszał mojego głosu) to szybciej się wycisza.
    Magia super że wróciłaś :) ja też do pracy wstaję po 5, kończę co prawda 14:30 ale zanim odbiorę małego ze żłobka, starszego z przedszkola, plus czasem jakieś zakupy z nimi obydwoma to w domu jestem o 16:30, szybki obiad, wyjście na plac zabaw, i zaraz o 18 trzeba myśleć o kąpieli, kolacji dla starszego itd. A dom? Czeka, na lepsze czasy :P

    Starszak 04.01.2014
    Dzidziuś 06.07.2018
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 21 września 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja polecam wam stronę wymagajace.pl prowadzi ją Magdalena Komsta. Świetna babka. Bardzo lubię ją czytać i słuchać i jestem też u niej na grupie na FB i też czasem mnie podnoszą na duchu inne mamy gdy wiem że mój synek nie jest jedyny ;)

    Buziaki dla Was :*

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 22 września 2019, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak kapeluszu grupa dzieciaki High need baby.. Pocieszam sie tam ze inni maja gorzej hehe
    Znajoma poleca pojscie do psychologa jak nie przejdzie mu ta mamoza bo u niej okazalo się to zaburzeniami SI a dziec ma 4 lata.. Zaluje ze teraz dopiero z nim poszla..

    W domu to ja nawet nie sprzatam bo nie mam kiedy.. Paradoks co.. Nie pracuje a nie mam na nic czasu.. :(
    Teraz jeszcze to przeziębienie to juz w ogole wszystko z nim na rekach :(

    M&M'K jest jakas szansa ze jak mlody jest na nebbudzie to jest mniejsze prawdopodobiensto obturacji oskrzeli?
    Na razie ino katarek i lekko rano pokasluje ale widomo jak sie zawsze u nas konczy

    Bejb dzieki za stronke poczytam w "wolnej" chwili ;) moze czegos sie dowiem

    atdcl6d85txjdq74.png
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 22 września 2019, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tripi nie przejmuj się, znam to z autopsji, przy takim dziecku ciężko cokolwiek zrobić, jak już musiałam to na ogół odkurzałam z młodym na rękach, gotowanie obiadu też na 10 rat, jak zasnął to musiałam wybrać czy chce zjeść, umyć się czy ogranac chatę, bo drzemka 30 min. Bejb, bloga znam, ale dzięki że mi przypomniałas, bo dawno temu się na niego natknąłem, kiedy to jesCze myślam, że niemowleta tak mają i mu przejdzie, nie przeszło :p przynajmniej nie jesteśmy same :) nie wspominałaś, że Twoj Jasiek też taki wymagający

    bejb lubi tę wiadomość

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 22 września 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a moze to ten lipiec haha taki miesiąc wymagajacych dzieci haha

    Moja mama twierdzi ze go rozpuscilam trochę.. Sama nie wiem, moze powinnam byc bardziej konsekwenta w decyzjach no ale z wlasnej wygody nie jestem..
    Ale podjelam decyzje XD odstawiam go na wiosne XD o ile wczesniej sie sam nie odstawi hahaha

    Czerwony Kapelusz lubi tę wiadomość

    atdcl6d85txjdq74.png
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 23 września 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapeluszu bo tak na moje oko to on nie jest takie w 100% wymagający. Najbardziej to się objawiało w 6 pierwszych miesiącach bo nie dało się go odłożyć, miał turbo drzemki po pół godziny i w ciągu dnia praktycznie cały czas ktoś musiał się nim zajmować. A jak patrzyłam na dzieci w rodzinie - dziewczynka 5msc - jak ją mama położyła tak leżała i nawet nie dała żadnego głosu i tak potrafiła leżeć pół godziny w gondoli. Mój mąż podszedł do.mnie i mowi- Marta, ja ja wyciągnę z tego wózka i wezmę na ręce bo to dziecko na pewno się źle czuje. Po prostu nie mógł ogarnąć że dziecko samo sobie leży w wózku i zajmuje się sobą :D

    Teraz Jasiu jest większy i duzo rzeczy już można przy nim zrobić chociaż nienawiść do jazdy samochodem mu została do teraz.

    Trzymajcie kciuki bo w sobotę rano wyjeżdżamy do Warszawy na koncert Dawida Podsiadło. To jest 5h jazdy od nas w jedną stronę. Jedzie z nami moja mama, która zajmie się Jaśkiem jak my będziemy bawić się na koncercie. Wynajęliśmy sobie takie mini mieszkanie. T będziemy spać i w niedzielę po południu wracamy do domu.
    Obiecałam sobie że koncertu nie odpuszczę a że mój Synuś ma kłopoty z zaśnięciem bez mamy i w nocy tez musi być mama i cycus to stwierdziliśmy że jedyne rozwiązanie dobre dla nas i dla dziecka to jechać we czwórkę.

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 23 września 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bejb moj chrzesniak jest taki. Uwielbia lezec,bawic się raczkami albo memlac pieluche lub co ma pod reką.
    Placze tylko jak jest glodny czyli co jakies 3 godz kweknie i w nocy wstaje raz.
    Niestety mi nie jest dane miec takie dzieci choc na starszaka tez jakos specjalnie nie moglam narzekac ;)

    Dobry pomysl z mama.. Jak bedzie bardzo zle to wrócisz. Fajnie ze masz taka pomoc zr strony mamy.. Nie wiem czy moja by pojechala ale pewnie nie ;)
    Ps. Zazdro koncertu ! <3

    bejb lubi tę wiadomość

    atdcl6d85txjdq74.png
  • M&M'K Ekspertka
    Postów: 186 52

    Wysłany: 24 września 2019, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bejb wrote:
    Mój mąż podszedł do.mnie i mowi- Marta, ja ja wyciągnę z tego wózka i wezmę na ręce bo to dziecko na pewno się źle czuje. Po prostu nie mógł ogarnąć że dziecko samo sobie leży w wózku i zajmuje się sobą

    Haha :) aa i ja też Marta :P

    Mój na szczęście HNB nie jest, teraz zostaje w domu z babcią (teściowa przyjechała) siedzi z nią sam i jest bardzo grzeczny (tak babcia twierdzi ;) ) oczywiście jak ja wychodzę z domu to jest ryk, no i później cały czas chce być ze mną, ale to wszystkie dzieci tak mają :P Jest już super samodzielny, wyrzuca śmieci do kosza, układa klocki do sortera, nakłada kółeczka na wieżę, potrafi się pięknie bawić, o ile ktoś na niego patrzy i bije mu brawa :D

    bejb lubi tę wiadomość

    Starszak 04.01.2014
    Dzidziuś 06.07.2018
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 24 września 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, że ja też jestem Marta :) nie ma jak po dwóch latach dowiedzieć się jak, która z nas ma na imię :p Tripi zostałas jesCze Ty i Magia :) Bejb, zazdroszczę koncertu. Mój syn też nie jest samochodowy ani trochę, wyjazd 5 min autem do żłobka to już jest wyprawa z całym zestawem akcesoriów i zabawiaczy i ze mną z tyłu i nie wiem co to dziecko, które, samo grzecznie leży i się sobą zajmuje, zazdroszczę takich egzemplarzy . Teraz też nie jest lepiej, bo wciąż uwieszony mojej nogi lub szukający mojej uwagi, szybko się uczy, ale równie szybko się nudzi, bawić woli się z nami niż sam.

    bejb lubi tę wiadomość

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 25 września 2019, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio? XD wiecie ze nie poznalam nigdy żadnej Marty? Haha a teraz 3 XD
    Ja jestem Agnieszka ;)

    Moj tez rzadko kiedy sam sie bawi i w ogole nie interesują go dzieciece zabwaki, w nosie ma sortery a klocki wywala po calym domu..
    Uwielbia rozmawiac przez"telefon" za ktory robi wszystko co da sie przylozyc do ucha haha maz sie zmieje ze bierze przyklad z matki haha
    Ogólnie to on woli zabawki brata ;) spidermeny, roboty autka itp aa i lubi pisac po kartce i nie po katrce XD i urzedowac w garach w kuchni..

    Wogole tak sobie pomyslalam ze moze zalozymy sobie grupe na Messengerze albo WhatsApp? Bedziemy mogly sobie fotki wysylac bez udostepniania w necie ? ;)

    atdcl6d85txjdq74.png
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 25 września 2019, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem za :)!

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 26 września 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dajcie znac ktore wolicie jal co ;)

    U nas pojawila sie gorączka.. ;(
    Cos szybciej tez zaczyna oddychac,nie wiem czy od goraczki czy zaczynaja sie dusznosci
    Jestem wyczerpana i lapie mnie jakis dolek

    atdcl6d85txjdq74.png
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 26 września 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tripi jak mały? Nie dziwie się, że na kolejne objawy choroby dostajesz już depresji :/ odp na pytanie, mi bez różnicy, ale chyba będziemy same korepondować, bo jakoś cisza na tą propozycję ;p

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 26 września 2019, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy goraczce ciezko dychal ale jak podalam nurofen i spadla to zaczal oddychac normalnie.. Umowilam nas na jutro do lekarza bo nie wiem co mu sie dzieje. Teraz spi i jest ok..nawet nosem nie charczy mimo kataru
    W pazdzierniku mamy pulmunologa to powiem o wszystkim bo niestety sezon infekcyjny w pelni a on nie moze na kazdy katar reagowac oskrzelami :(

    Poczekamy kilka dni na odzew dziewczyn a jak co to same mozemy ;)

    atdcl6d85txjdq74.png
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 27 września 2019, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem za z grupą na Messenger. Chyba tak będzie lepiej :)
    A mój syn też dzwoni do dziadzia z różnych rzeczy - poniżej zdjęcie gdy dzwoni z ładowarki do telefonu

    4574071f4510a25dmed.jpg

    I z tatusiem na obiedzie... Zdjęcie pt. "Kelner, jeszcze raz to samo!"

    79079c775e196811med.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2019, 23:19

    Czerwony Kapelusz lubi tę wiadomość

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 28 września 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super! M&M'K i Magia to czekamy jeszcze na was ;)

    Jasiu przeslodki <3 Wasze dzieci maja takie czuprynki a moj dalej lysy hehe

    atdcl6d85txjdq74.png
  • M&M'K Ekspertka
    Postów: 186 52

    Wysłany: 28 września 2019, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Messenger brzmi super :)

    Jaś słodki, włoski cudowne. Mój też miał loczki, ale mój mąż dorwał się do maszynki i teraz obcięty już na 5 mm :P

    Starszak 04.01.2014
    Dzidziuś 06.07.2018
‹‹ 232 233 234 235 236
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ