X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr LIPCOWE niespodzianki:)
Odpowiedz

LIPCOWE niespodzianki:)

Oceń ten wątek:
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w szpitalu, rano pojawiły się objawy odwodnienia, suchość warg i wiotkosc skóry na brzuszku. Przyjęli nas na oddział.

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • M&M'K Ekspertka
    Postów: 186 52

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj się mocno Kapeluszu :) Oby szybko Wam pomogli.

    Czerwony Kapelusz lubi tę wiadomość

    Starszak 04.01.2014
    Dzidziuś 06.07.2018
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapelusik trzymajcie sie <3 dawaj nam znac. Oby szybko was puscili :( mowili z czego to?

    atdcl6d85txjdq74.png
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapeluszu :* <3

    A co do siostry to tak, ma już diagnozę i dostaje leki na cholestaze. Dostała też zastrzyki sterydowe na płuca dla córki.

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny :* narazie jeszcze nic nie wiem, pielęgniarka zasugerowała że może podłapał coś jak byliśmy na zakupach. Jak będę coś więcej wiedziała to dam znać.

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To całkiem możliwe. My przy wypisie ze szpitala mielismy kategoryczny zakaz chodzenia po sklepach przez minimum 6 tygodni bo to wylęgarnia

    Ja i moj starszy mielismy taka jednodniowke.. lało sie doslownie z kazdej dziury a na drugi dzien nic. Maly właśnie mial luzne wodniste kupki tez jeden dzień

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2019, 16:46

    atdcl6d85txjdq74.png
  • Magia Autorytet
    Postów: 764 243

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapelutek, trzymajcie sie i zdrowka dla Was.

    Bejb i duzo zdrowka dla siostry i jej dzidziusia.

    l22nio4p6u8idvbe.png

    Magia
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas już od soboty biegunka. Chyba rota:( ale ze był szczepiony już to łagodniej przechodzi. Bakterii w kale nie ma, więc wirus :/

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magia co małej dawali na tą biegunke?

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • Magia Autorytet
    Postów: 764 243

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapelutek, u nas jak bylysmy w szpitalu dawali tylko probiotyk i debridat (w plynie to bylo), plus dwie kroplowki nawadniajace i kazali nawadniac plynem dpn . Nic wiecej, choc byly to bardzo ostre biegunki z krwia...

    l22nio4p6u8idvbe.png

    Magia
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dali tylko jednka kroplowke wczoraj, dziś już nic, kazali dawać diclofor. Magia czy też u Was było odparzenie? Mi tu lekarka dala linomag, wg mnie to za słabe jak na taką pupę czerwona:(

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapelusz przy biegunkach zawsze dupka odparzona :( ja smarowalam linomagiem, kremem z hippa i babydreama na zmiane i mylam dupke woda z plynem do kapieli i dokladnie osuszyc no i wietrzyc ile sie da.
    Skoro tylko probiotyk to po co was trzymaja ? :( zebyscie ino nic gorszego tam nie zlapali :(

    atdcl6d85txjdq74.png
  • Anakin Autorytet
    Postów: 395 186

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapeluszu, trzymajcie sie! Bejb, oby u Was w rodzinie tez sie dobrze zakonczylo!

    Lipiec 2018 - synek ♥️
    Październik 2020 - poronienie 6tc
    Kwiecień 2021 - poronienie 6tc
    Listopad 2021 - puste jajo 9tc
    Złoty strzał -> Marzec 2023 - czekam na drugiego synka (Grudzień 2023)
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem Tripi, pewnie chcą poobserowac a poza tym muszą być 3 doby żeby NFZ zapłacił przecież. Mamy zamknięta sale, wiec liczę że nic się nie przypałeta.jesten trochę spokojniejsza jak lekarz go dwa razy dziennie ogląda bo boje się odwodnienia. Myje, wietrze ile się da, smaruje kremem z cynkiem, linomagiem ale tak go to piecze że aż mi go szkoda :(. Nic trzeba przetrwać.

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapelusz a mąka ziemniaczana ? Dziala cuda :)
    Ja tez wolalam byc w szpitalu hehe bezpieczniej ;)

    Bejb trzymam kciuki za siostre i malenstwo. Bedzie dobrze :) dawaj znac co tam u niej.

    atdcl6d85txjdq74.png
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam tak jak lekarka zasugerowała tormentile i coś działa w końcu :) koleżanka pielęgniarka mówiła mi że w wiekszosci szpitali (nie tu:/) maja robiona masc pośladkowa, która jest super, ale receptę mogę dostać dopiero przy wypisie :/ a co u Was dziewczyny? Moze nas wypuszcza dziś...

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapeluszu trzymam kciuki za Was żeby Maluszek wrócił szybko do zdrowia.

    Ja miałam dziś jechać z Młodym do szczepienia ale mąa urwanie głowy w pracy i nie wziął wolnego. Pojedziemy za tydzień,ysle że nic się nie stanie jak się trochę przesunie.

    A siostra dalej w szpitalu. Dostaje leki, czuje się dobrze. Córka waży 1600g więc dość sporo. Nikt nic głośno nie mówi o wcześniejszym rozwiązaniu ciąży wiec nastroje pozytywne :) jest pod dobrą opieką i to najważniejsze. Odpoczywa, tv ma za darmo :) jeden minus to to, że niedawno rodziła tam kobieta z ospą i przez to jest kwarantanna i zakaz odwiedzin.

    Ale pogoda... U nas roztopy pełną parą :/

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • Magia Autorytet
    Postów: 764 243

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czerwony Kapelusz wrote:
    U nas dali tylko jednka kroplowke wczoraj, dziś już nic, kazali dawać diclofor. Magia czy też u Was było odparzenie? Mi tu lekarka dala linomag, wg mnie to za słabe jak na taką pupę czerwona:(

    Kapelutek, odparzenie bylo potworne, plakala jak ja tylko dotykalam... pomogla masc posladkowa ktora dali w szpitalu. Byla genialna. Tylko to na recepte robia. Kazdy pediatra tez to wypisze.
    Ale dziwne, ze w Waszym szpitalu masci od razu nie daja...moze zapytaj przy obchodzie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2019, 16:20

    l22nio4p6u8idvbe.png

    Magia
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już w domu:) mały na jeszcze biegunkę, ale lekarka pozwoliła nam iść do domu, bo kupki nie są bardzo obfite. Magia pytałam, nie mają w szpitalu, tormentile działa, ale będę u pediatry pytać co ze szczepieniem to poproszę o receptę. Przypadła nam właśnie druga dawka na rotawirusa - nie zaszczepimy już bo kończyny 24 tydzień, ehh no cóż.

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • Magia Autorytet
    Postów: 764 243

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie Dziewczyny... uswiadamiam sobie jak malo jeszcze wiem, o roznych sprawach zwiazanych z dziecmi... czytam niby duzo, a jednak tak latwo cos przeoczyc... dzielmy sie dalej jak najwiecej informacjami...

    Dzis dowiedziałam się przypadkiem, ze po pol roku należy zwiększyć dawkę wit. D... napisalam zapytanie do pediatry, ktora powiedziała, ze jeszcze nie trzeba zwiekszac, bo mala pije mleko modyfikowane , ktore zawiera dodatkowo D... i badz tu mądry...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2019, 21:36

    l22nio4p6u8idvbe.png

    Magia
‹‹ 201 202 203 204 205 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ