X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr LIPCOWE niespodzianki:)
Odpowiedz

LIPCOWE niespodzianki:)

Oceń ten wątek:
  • Magia Autorytet
    Postów: 764 243

    Wysłany: 11 listopada 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pediatra zalecila za dwa tygodnie zaczac rozszerzac diete mojej Julci. Bedzie miala 4,5 miesiaca... aaaaa.... zaczynamy od marchewki ze sloiczka... ale ten czas leci

    l22nio4p6u8idvbe.png

    Magia
  • Anakin Autorytet
    Postów: 395 186

    Wysłany: 12 listopada 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magia wrote:
    Dziewczyny, pediatra zalecila za dwa tygodnie zaczac rozszerzac diete mojej Julci. Bedzie miala 4,5 miesiaca... aaaaa.... zaczynamy od marchewki ze sloiczka... ale ten czas leci
    Nie za wcześnie? Nie chcesz poczekać do pol roku?

    Lipiec 2018 - synek ♥️
    Październik 2020 - poronienie 6tc
    Kwiecień 2021 - poronienie 6tc
    Listopad 2021 - puste jajo 9tc
    Złoty strzał -> Marzec 2023 - czekam na drugiego synka (Grudzień 2023)
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 12 listopada 2018, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zaraz mnie coś strzeli. Dziś teściowa wyszła sobie z domu z młodym, ja byłam w drugim pokoju. Okazało się że poszła do sąsiadki. Jak Wrocila zwróciłam jej uwagę że chciałabym wiedziec następnym razem gdzie idzie z nim na co mi ona ze ona mi się meldowac nie będzie bo to jej wnuk i syn jej syna! Wtf?!!

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 12 listopada 2018, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze? Porażka, ja bym przeprowadziła poważną rozmowę z teściową albo przynajmniej z mężem...

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 12 listopada 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bejb z mężem rozmawiałam, ale ustaliłam żeby tego nie ruszał bo ona za tydzień wyjeżdża a jak wróci to my już u siebie będziemy. Tez się wkurzył. Gdyby nie to wyprowadziłabym się już dziś od niej, tylko dla tego nie będe wojny wywoływać.

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • Magia Autorytet
    Postów: 764 243

    Wysłany: 12 listopada 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anakin wrote:
    Nie za wcześnie? Nie chcesz poczekać do pol roku?

    Wiesz, moja ma problemy z jedzeniem mleczka od urodzenia i moze pediatra liczy na to ze lepiej bedzie z waga itd.
    Poza tym pisza ze od 4 miesiaca mozna spoko juz dawac odpowiednie sloiczki..

    A sa jakies wskazania ze lepiej do pol roku czekac?

    l22nio4p6u8idvbe.png

    Magia
  • Magia Autorytet
    Postów: 764 243

    Wysłany: 12 listopada 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapelusz... tesciowe to temat rzeka...
    Czemu z nimi jest zawsze tak trudno?

    l22nio4p6u8idvbe.png

    Magia
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 12 listopada 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Magia- zalecenia WHO są aby rozszerzać dietę po skończonym 6 mż. Ale jeśli pediatra proponuje wcześniej to widocznie są co do tego powody.

    Jeśli chodzi o teściów to teściowej już nie mam ale za to teść czasem daje popalić za dwoje. Człowiek starej daty - tak jak mówisz - temat rzeka.

    Mój syn dziś zaczął tak nogi podciągać pod siebie tak jakby do siadania? Czworakowania? W każdym razie położony na brzuszku podkurcza nóżki, brzuszek odrywa się od podłoża i cale ciało przesuwa się kawałeczek. Fajny widok. :) :)

    PS: w Lidlu od 15.11. mają być zabawki. Widziałam w gazetce kilka fajnych od 6mż. :)

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 12 listopada 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magia Twoja jest na mm, dlatego pewnie lekarka już chce jej dietę rozszerzac, zalecenia pół roku minimum tycza się karmienia piersią. Bedzie dostać witaminki i Inne pożyteczne składniki, więc to raczej dobrze dla niej.

    bejb lubi tę wiadomość

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 13 listopada 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was

    Sorki że tak mało się odzywam ale mój syn przyniósł do domu ospe lub chorobę bostonska. Od piątku walczymy.. trzymajcie kciuki za malucha żeby nie złapał :( jestem załamana

    atdcl6d85txjdq74.png
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 13 listopada 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tripi trzymajcie się :* :*

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 14 listopada 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam opowiedzieć Wam że na weselu było spoko. A Jaś był grzeczny z dziadkami. W sobotę zepsuł mi się laktator ale na szczęście miałam wcześniej ściągnięte mleko i zamrożone. A wesele było blisko moich rodziców więc dwa razy przyjechałam i Jasiu trochę opróżnił moje zbiorniki.

    A dziś Jaś ma szczepienie.

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • Magia Autorytet
    Postów: 764 243

    Wysłany: 14 listopada 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tripi, co za pech nooo... ale moze nie pozaraza rodzinki... trzymam kciuki za Was

    l22nio4p6u8idvbe.png

    Magia
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tripi zdrowia dla starszaka i młodziaka, oby nie podłapał. Bejb super ze wyjście się udało i Jasiu dzielnie zniósł nieobecność mamy :) jak po szczepieniu się macie?

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 14 listopada 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie całkiem dobrze, nie ma gorączki, śmieje się. Młody trochę płakał podczas szczepienia. Waży 7770g i ma 71cm :)

    Czerwony Kapelusz lubi tę wiadomość

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 15 listopada 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas potwierdzona ospa.. :/ jest szansa że mały nie złapał bo na piersi a ja przechodziłam ale marna. Jak zapytałam lekarki jak takie maluchy przechodzą ospe to popatrzyła smutno i powiedziała różnie :(

    Bejb super że wyjście się udało <3 fajnie tak się urwać ;)
    Kawał chłopa z Jasia my dopiero 6300 ;)

    A szczepienia odroczone do połowy grudnia. Do trzech tygodni mamy czekać na wykwit. W przedszkolu epidemia jakaś.. 20 dzieci nie chodzi. Albo ospa albo bostonka albo inne gówno. Mam ochotę go wypisać z tego przedszkola bo wiecznie coś :(

    Kapelusz co do teściowej to doskonale Cie rozumie. Moja robi identycznie.. Raz z kościoła wyszła z moim i szwagierki dzieckiem, wyszliśmy za nią i dzieci nie ma i jej nie ma.. a ona sobie poszła z nimi do domu nie informując nikogo.. :/

    atdcl6d85txjdq74.png
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 15 listopada 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tripi trzymajcie się :*

    Wyobraźcie sobie że wczoraj na szczepienie przyszła matka z dzieckiem z ospa... Przecież wtedy mogą przychodzić tylko dzieci zdrowe!!!! Ona przyszła żeby lekarz jej potwierdził że to ospa... No ręce opadają

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 15 listopada 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh.. szkoda gadać.. takie coś to się informuje przez telefon, my szliśmy dopiero na zamknięcie przychodni jak nikogo nie było.

    Obserwuj Jasia bo to bardzo zaraźliwe :(

    atdcl6d85txjdq74.png
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 15 listopada 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To widzę że Twoja teściowa mogłaby podać rękę mojej... Kurcze niefajnie z tą ospa,oby to że jest na cycku pomogło, informuj co i jak u Was. My też mamy rano szczepienie, nie da się przyjść przed zamknieciem, bo szczepienie robią rano, oby u nas jakas durna baba nie przylazła z tym dziadostwem, jak spotkam taka to chyba jej powiem co o tym myślę....

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • Magia Autorytet
    Postów: 764 243

    Wysłany: 15 listopada 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tripi wrote:
    U nas potwierdzona ospa.. :/ jest szansa że mały nie złapał bo na piersi a ja przechodziłam ale marna. Jak zapytałam lekarki jak takie maluchy przechodzą ospe to popatrzyła smutno i powiedziała różnie :(

    Bejb super że wyjście się udało <3 fajnie tak się urwać ;)
    Kawał chłopa z Jasia my dopiero 6300 ;)

    A szczepienia odroczone do połowy grudnia. Do trzech tygodni mamy czekać na wykwit. W przedszkolu epidemia jakaś.. 20 dzieci nie chodzi. Albo ospa albo bostonka albo inne gówno. Mam ochotę go wypisać z tego przedszkola bo wiecznie coś :(

    Kapelusz co do teściowej to doskonale Cie rozumie. Moja robi identycznie.. Raz z kościoła wyszła z moim i szwagierki dzieckiem, wyszliśmy za nią i dzieci nie ma i jej nie ma.. a ona sobie poszła z nimi do domu nie informując nikogo.. :/

    Dziewczynki, synek mojej przyjaciolki mial ospe jak mial 3 miesiace i mial doslownie kilka krostek i mega szybko mu przeszlo, ale byl w szpitalu na obserwacji. Zadnych powiklan.itd. a poza tym nie zaraza sie i juz!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 16:05

    bejb lubi tę wiadomość

    l22nio4p6u8idvbe.png

    Magia
‹‹ 187 188 189 190 191 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ