X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr LIPCOWE niespodzianki:)
Odpowiedz

LIPCOWE niespodzianki:)

Oceń ten wątek:
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 3 listopada 2018, 03:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magia a mleka nie zmieniłaś, bo niektóre mleko potrafi takie psikusy robić na jelita. Mój dostaje najzwyklejszy probiotyk, większość ma ten sam szczep bakterii i póki co robi kupę jak szalony, ale każde dziecko inne, bo Tripi mały po probiotyku miał problemy brzuszkowe. Pokaż ta swoja księżniczkę :) co do nastroju to może zmęczenie wychodzi, mój się śmieje że tylko wejdzie a już opr dostaje za nic :p nie zawsze ale bywam trudna w kontaktach :p

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 3 listopada 2018, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anakin śliczny <3 u nas też ten etap się zaczyna tylko wygrywają i tak paluszki :D

    Bejb z Jasia to kawał chłopa ! My coś koło 6kg dopiero haha ale piękny jest <3 a ubranko bomba :D

    Magia u mnie problemu z brzuchem zaczęły się właśnie od probiotyków. Mino że dawałam też taki za 50 zł prawie.. :/ Estabiom i Dicoflor.. i wszystkie inne dobre.. a jak dałam taki za 10 zł to byś nie chciała słyszeć co się działo przez 3dni :( odstawiłam dziadostwo i kupa jest co dwa dni a nawet codziennie ;) z brzuszkiem też już lepiej nie wiem czy to zasługa wieku już czy espumisanu z delicolem ale nie płacze całymi dniami a to najważniejsze :)
    Właśnie pokaż nam malutką :)

    atdcl6d85txjdq74.png
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 3 listopada 2018, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a ja nie daje żadnych probiotyków

    Ogólnie podaje tylko Wit d3

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • Magia Autorytet
    Postów: 764 243

    Wysłany: 3 listopada 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bejb, to spoczko. Mi te probiotyki daja niby wlasnie na problemy z brzuszkiem...teraz bierzemy vivomixx...w aptece 70pln...ciekawe na ile starczy? Na tydzien?... w necie jest za 45pln plus przesylka ale on musi byc w lodowce przechowywany i chyba juz najmniej ufam internetom ze w lodowce to trzymaja...

    Kapelutek, tak zmienialam mleko kilka razy, teraz mam nutramigen na recepte, ktory moze niby dawac zielone kupki... ale czy zielone z czarnymi klakami i sluzem to chyba nie niestety

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2018, 19:57

    l22nio4p6u8idvbe.png

    Magia
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 3 listopada 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magia a próbowałaś zrezygnować z probiotyku? Nam też miał pomóc a szkodzil. Maluchy są już większe i zaraz powinno się wszytsko unormowac z brzuszkiem. Ja już pomału zaczynam odstawiac małemu laktaze. Zobaczymy jak zacznie trawic bez tego. Espumisan zostaje jeszcze bo on i tak się nie wchłania ;) A zresztą jakoś boję się co odstawić XD

    atdcl6d85txjdq74.png
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 5 listopada 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tripi jaki smoczek używasz do lovi, +3 już? Kupiłam dziś butelkę i się zastanawiam czy dać mu już +3, bo w dr Brown mamy 1 jeszcze

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 5 listopada 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, od tygodnia :) przy tym mniejszym się denerwowal bardzo. W lovi 0+ strasznie mało leci ale w dr Brown też kapie po kropelce ;)

    atdcl6d85txjdq74.png
  • agnieszka011988 Przyjaciółka
    Postów: 123 43

    Wysłany: 6 listopada 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u mnie plan0wany dzien porodu to 16.7.2019 :)

  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 6 listopada 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Agnieszko, my już wszystkie rozpakowane, z maluszkami w domku od lipca 2018. Gratuluję i życzę szczęśliwego rozwiązania :)

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 6 listopada 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może powinnyśmy zmienić temat wątku na 2018? Tylko nie wiem za bardzo jak :D

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 7 listopada 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bejb chyba tylko ten kto założył może go zmienić :(

    Jak humorki waszych pociech? U nas tragedia od kilku dni. Aplikacja podpowiada że to skok rozwojowy :/ a w nocy pobudki co 2 godziny :(

    atdcl6d85txjdq74.png
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 7 listopada 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej,

    U nas też od około 2 tygodni pobudki w nocy co ok. 2h.. a już było tak fajnie, że zjadł wieczorem i budził się około 5-6 na mleczko. Mój Jasiu w miarę dobrze znosi ten skok. Czasem wieczorem ma problemu z zaśnięciem ale w dzień to praktycznie nie widzę różnicy. My już jesteśmy przy końcu skoku :)

    My w sobotę idziemy na wesele a synek zostaje z Babcią. Pierwszy raz tak długo się rozstajemy. Zobaczymy jak Jasiu i jak ja to przetrwamy.

    Dziewczyny - czy któraś z Was borykała się z odparzeniem szyi u maluszka? Mój ma z tym problem od niedzieli, nie za bardzo jest poprawa. Dziś chciałam podjechać z nim do przychodni ale trochę boję się że coś złapie, zwłaszcza w kontekście tej szalejącej Odry trochę panikuje... Może macie jakieś sprawdzone sposoby jak to podleczyc bez lekarza? Na razie smaruje sudocremem i szału nie ma :( dziś będę kąpać młodego w krochmalu.

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 7 listopada 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ze snem też różnie, są dni że jest nieodkładalny w nocy i tylko wisi na mnie, co go odłoże to ryk lub drzemka na godzinę. Bejb u nas było odparzenie pachy i chociaż zalecili nam w szpitalu sudocrem, włożyłam te zalecenia między bajki bo tak naprawdę działa u nas tylko nivea Baby krem ochronny, tak wiec polecam :)

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 7 listopada 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapeluszu, właśnie dziś się pojawiło odparzenie we faldkach pod paszkami, obiema... Skóra mu pękła i pojawiła się krew :( przetarłam mu to wacikiem z ciepłą wodą i posmarowalam sudocremem. Ale biedny płakał... Na szczęście już teraz jest trochę lepiej i wygląda że te paszki teraz się podgoily. Szyjka niby też trochę lepiej ale sama nie wiem :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2018, 16:09

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • Czerwony Kapelusz Autorytet
    Postów: 960 117

    Wysłany: 7 listopada 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przypomniało mi sie że pediatra mowił żeby smarować clotrimazolum, jak nie przejdzie odparzenie. U mnie pod paszka było podobnie, smarowalam gruba warstwa nivea i przeszło za kilka dni.

    mhsvhdgefzux6fnw.png
  • Magia Autorytet
    Postów: 764 243

    Wysłany: 7 listopada 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja myszka miala odparzenia na szyjce z przodu i pediatra mowila zeby przede wszystkim dobrze osuszac to miejsce po myciu i mozna smarowac sudo a jak nie to crotlimazolum...

    l22nio4p6u8idvbe.png

    Magia
  • Magia Autorytet
    Postów: 764 243

    Wysłany: 7 listopada 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie znikajcie tylko... czasem to tu cisza jest, ze az strach hihihi

    l22nio4p6u8idvbe.png

    Magia
  • Anakin Autorytet
    Postów: 395 186

    Wysłany: 7 listopada 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie szybkie podsumowanie: w pon bylo szczepienie, byl extra dzielny. Potem lekka goraczka i 2 dni byl senny bardzo. Audiolog powtorzony, wszystko ok. Aha, od pediatry skierowanie do alergologa z ta skora biedna i drapactwem. Odparzeń u nad brak ale mamy poważniejszy problem, na to wygląda ehhh. Pediatra mowi, ze to moze byc alergia na cokolwiek, np na kurz. Termin wizyty czerwiec 2019. Szukam prywatnie. Emil meeeega grzeczny, nie wiem gdzie ten skok? Gdzies sie rozmyl? Reety, takich dzieci to ja bym mogła trojke miec, serio.
    Znow jade na 3 tygodnie na wczasy do mamy. Hurra! Dziewczyny, ja prowadze pamietnik tu na bbf, tam na bieżąco pisze co u nas. Zapraszam do lektury jesli macie chwile czasu (taaaa, jasneee). Pozdrawiam Was i dzieciory!

    bejb lubi tę wiadomość

    Lipiec 2018 - synek ♥️
    Październik 2020 - poronienie 6tc
    Kwiecień 2021 - poronienie 6tc
    Listopad 2021 - puste jajo 9tc
    Złoty strzał -> Marzec 2023 - czekam na drugiego synka (Grudzień 2023)
  • Anakin Autorytet
    Postów: 395 186

    Wysłany: 7 listopada 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zeby nie bylo rozowo: noce kiepskie. Non stop wybudza go drapanie i tylko pierś pomaga zasnac...

    Lipiec 2018 - synek ♥️
    Październik 2020 - poronienie 6tc
    Kwiecień 2021 - poronienie 6tc
    Listopad 2021 - puste jajo 9tc
    Złoty strzał -> Marzec 2023 - czekam na drugiego synka (Grudzień 2023)
  • Tripi Autorytet
    Postów: 1134 163

    Wysłany: 7 listopada 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na odparzenie jak był malutki dostaliśmy taki puder leczniczy DERMATOL. Pomogło ;) tylko brudzi bo żółty.

    Bejb podziwiam ;) ja nie mam odwagi to zostawić z kimś poza mężem hehe

    Anakin czytam codziennie <3 I jestem z Wami na bieżąco ;)
    Fajnie że znów posiedzisz u mamy, odpoczniesz fizycznie i psychicznie.

    bejb lubi tę wiadomość

    atdcl6d85txjdq74.png
‹‹ 185 186 187 188 189 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ