X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr lekarz stwierdzil brak owulacji a mamy ciaze :)
Odpowiedz

lekarz stwierdzil brak owulacji a mamy ciaze :)

Oceń ten wątek:
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, pytanie jak wyżej, czy któraś z Was tak miała? Lekarz wykluczył owulację w tym miejscu, pęcherzyk nie pękł, brak ciałka żółtego i płynu... Minęły dwa tygodnie i dziś mam dwa testy różnych firm pozytywne. Od razu druga kreska na jednym i drugim... Zdarzyło się tak komuś?

    magda.h lubi tę wiadomość

    relgh371oy0mp19n.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrób bete z krwi bedziesz miala jasnosc :) pozdrawiam i powodzenia :*

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro jestem umowiona do gina i jade tez na bete.... choc naczytałam sie juz o torbielach falszujacych wyniki testów itp.

    relgh371oy0mp19n.png
  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, czasem wynik może być zakłócony chociaż życze aby to gin się tym razem pomylił :)

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby było juz rano... Nie mogę się doczekać wizyty, około 11 będę juz po

    Agnieszka1993 lubi tę wiadomość

    relgh371oy0mp19n.png
  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jak? Będzie bibi?

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aNiLewe bykami lekarza ale nic narazie nie widać, jedynie pogrubione endometrium... Zrobiłam za to cztery testy z różnych firm i wszystkie od razu pozytywne :) lekarz wykluczył jedynie nne zmiany podwyższające hcg typu torbiele oto także jak stwierdził nie mamy podstaw żeby nie ufać testom... Za tydzień kolejne usg...

    relgh371oy0mp19n.png
  • Jagoda Nowa
    Postów: 3 4

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam tak samo, w 9 dniu cyklu było jajeczko a w 13 dniu już nie było. Ginekolog określił jako cykl bezowulacyjny, dostałam jajeczkowania po raz drugi w tym samym cyklu i zaszłam w ciążę. Także jest możliwe na 100%. Pozdrawiam.

  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna myslalam ze zrobisz bete :) Ale ciesze sie bardzo, ze takie pomylki sie zdarzaja szczegolnie jesli ktos bardzo marzy o dziecku :) Gratuluje i sciskam, spokojnej ciazy dla was obu.

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie robiłam bety, lekarz stwierdził ze po co i w sumie po wyjściu z gabinetu stwierdziłam ze będę wiedziała tyle samo co po zrobieniu testów... Niecierpliwie muszę zaczekać do wtorku do kolejnej wizyty

    relgh371oy0mp19n.png
  • szpieszka Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 2 lutego 2014, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana w poprzedniej ciąży też tak miałam , monitoring owulacji - diagnoza brak owulacji, na koniec miesiąca pozytywne testy i w 6 tygodniu na usg ciąża była widoczna. U mnie niestety w 3 miesiącu doszło do poronienia ale to nie ma zupełnie związku. Powodzenia :)

    E
  • Inusia Autorytet
    Postów: 495 409

    Wysłany: 2 lutego 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja mam podobną sytuację. Brałam CLO, monitorowaliśmy cykl 3 razy i diagnoza jedna- cykl bezowulacyjny, brak jakiegokolwiek pęcherzyka dominującego i trzeba ten cykl odpuścić...no ale coś mnie pokusiło zrobić test no i 2 kreseczki ;) Owulacja musiała najwyraźniej wystąpić jeszcze później, wszystko się może zdarzyć jak widać :D

    "Są w życiu rzeczy,o które warto walczyć do samego końca..."
    dxom2n0axvrn3fue.png
    akeuxzkrjqh8xpez.png
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 7 lutego 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po ostatniej wizycie zadowolona i pewna na 100 % ze maluszek jest :) widziałam serduszko bijace i maluszka 10mm :)

    nutka, ZakręconaOna, mallinka, kark lubią tę wiadomość

    relgh371oy0mp19n.png
  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 21 lutego 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam o takich przypadkach i sama jestem dowodem, że to się zdarza. Ja byłam 3 razy na monitoringu, ale w 19 dc pęcherzyki nie były odpowiednich rozmiarów i lekarz stwierdził, że przy moich stosunkowo krótkich cyklach (26-27 dni) na pewno nie zdążą urosnąć i pęknąć. A tempka poszła w górę i @ nie przychodziła. Zrobiłam test i wyszedł cień cienia, ale na następny dzień beta potwierdziła ciążę.

    kark lubi tę wiadomość

  • gosia81 Autorytet
    Postów: 655 785

    Wysłany: 28 lutego 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do wątku. A myślałam, że jestem jakąś anomalią medyczną :)
    Pierwszy taki przypadek miałam w 2009 roku - gin nie widział na obu jajnikach żadnego pęcherzyka. Nic - pustynia. I nie wiadomo jak jeden jednak urósł dojrzał i dał się zapłodnić - dziś jest brykającym czterolatkiem.

    No i teraz trzy dni temu stwierdziłam DRUGI CUD -
    trzykrotny monitoring wykazał cykl bezowulacyjny, ale ale... owulacja jednak była. jest bardzo młodziutka ciąża! Jutro robię drugą betę. A potem będę czekać na USG. Ciesze się że jest więcej takich CUDOWNYCH PRZYPADKÓW UDOWADNIAJĄCYCH PRZEWAGĘ NATURY NAD MEDYCYNĄ ;)

    nutka, Ev, kark lubią tę wiadomość

    f2wl3e5epdkwr2t5.png
    5b09anliajytu9pv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2014, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihi ja też niestety miałam taki problem już nawet myślałam że się nie uda. A tu prosze dolegliwości,gin tylko potwierdził że wczesna ciąża :) mówiąc jeszcze że robiłam 2 testy z różnych firm i nici wynik był negatywny :/ czasami nie rozumiem tych testów :d

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 27 marca 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dajecie Kochane nadzieję <3 ja w tym cyklu po monitoringu na 90% mam cykl bezowulacyjny ... w 13dc pęcherzyk miał 19mm a 16dc było coś co miało 26mm ale było zbyt kuliste choć tak dziwnie spłaszczone od góry i lekarz stwierdził, że to jest za duże na ciałko żółte i nie chce robić nadziei :( a ja od dwóch dni mam podwyższoną temp...może to "spłaszczenie" świadczyło o tym, że pęcherzyk pęka..nie wiem. Trzeba cierpliwie czekać do końca cyklu. A Wam Kochane życzę spokojnych ciąż <3

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • MKMKK Znajoma
    Postów: 22 9

    Wysłany: 27 marca 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) Widzę, że nie jestem "odosobnionym przypadkiem"! :D U mnie było podobnie. I Monitoring w 11dc pęcherzyk dominujący 16mm i endo 6mm. II monitoring w 18dc - pęcherzyk ma 14mm a endo 9mm. = diagnoza -> owulacji nie było i nie będzie! Załamka!!!
    Wykres temperatury dał mi sygnał, że jednak "coś" jest na rzeczy. Jesteśmy na samym początku ciążowej drogi :) Także natura potrafi sama zadecydować co i jak :D

    kark, Tosia80, Sonia94 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie było to samo :))
    trafiłam do głupiej baby gin-endo na nfz, nagadała mi, że owulki nie było, że mam 2 torbiele itd.. kolejnego dnia poszłam do innej, to tamta mówi, że torbieli żadnych nie ma, ale kręciła strasznie czy owu była czy nie...
    a ja zaszłam w ciążę :)

  • Kashamba Koleżanka
    Postów: 56 23

    Wysłany: 13 lipca 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    A jak temp idzie w parze z tym monitorem owu? Bo u mnie to właśnie strasznie skacze i juz nie wiem :(

    Aniołek [*] 06. 02. 2014
    Julek 16. 08. 2015
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ