X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • olKaczucha Autorytet
    Postów: 303 185

    Wysłany: 10 listopada 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas generalnie pogrom chorób. Zaczęło się od 1.11, Iga zapalenie spojówek, ja chore gardło. Potem Iga angina - właśnie na antybiotyk, ja zapalenie spojówek a mój luby gardło.. Także czekamy na koniec przygód z chorobami. To Igi 1 antybiotyk i mam nadzieję że na długi czas ostatni..

    iv09mg7yklmn388j.png
  • olKaczucha Autorytet
    Postów: 303 185

    Wysłany: 10 listopada 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha.. No i może ktoś z was ma jakieś fajne do polecenia ciekawe i kreatywne zabawy, książki? Już nie wiem co wymyślać :(

    iv09mg7yklmn388j.png
  • Monnn Autorytet
    Postów: 304 477

    Wysłany: 20 listopada 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ tu cisza u nas....:/
    Co u Was dziewczyny? Jak maluchy?

    Pisze, żeby się pochwalić😜 Termin cc za tydzień w czwartek! Trzymajcie kciuki 😙😙

    Tusianka, Agiii37, olKaczucha, Rene, ibishka lubią tę wiadomość

    3jgxrjjg0j7kai9n.png

    km5svcqg922e3x1k.png
  • mm1 Autorytet
    Postów: 1896 1726

    Wysłany: 22 listopada 2019, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie może nie na temat. Jestem po pierwszym usg , wg daty transferu powinnam być w 6t3d ciąży, natomiast na usg wyszedł pęcherzyk 12mm i ustalono ze to 5t3d. Z czego to może wynikać? Czy jeszcze może być dobrze? Miala tak któraś z was?

    Ja 39 lat
    09.2006 Julia
    jajowody drożne, czynnik męski :( IO
    IUI 07.2017 :(
    08.2017 rozpoczęcie procedury IVF
    15.09.2017 pick up mamy ❄❄❄❄❄
    13.11.2017 crio ❄❄ :(
    19.07.2019 crio ❄ +embryoglue cb 😔
    23.10.2019 crio ❄+embryoglue 6tc*😢
    8 dpt beta 65,6
    10 dpt beta 117,4 ( po 43h ) prog 17,60
    12 dpt beta 264,3 prog 19,00
    24 dpt beta 15880 prog 19,00
    02.06.2020 crio ❄ + embryoglue 😢
    2 IVF 08.2020 IMSI
    21.08.2020 pick up mamy ❄ ❄ ❄ ❄
    26.10.2020 crio ❄ 4ab😢
    26.04.2021 crio ❄ cb 😢
    17.07.2021 crio ❄️ 3ab cb 😥
    20.09.2021 crio ❄️ 4ab 😢
    3 IVF 11.2021 IMSI
    29.11.2021 pick up mamy ❄️❄️ 3ab
    Biopsja ok, histeroskopia ok.
  • olKaczucha Autorytet
    Postów: 303 185

    Wysłany: 22 listopada 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monn trzymam kciuki! :*
    Bardzo tu cicho.. Aż mi szkoda :(

    iv09mg7yklmn388j.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 24 listopada 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monnn wrote:
    Ależ tu cisza u nas....:/
    Co u Was dziewczyny? Jak maluchy?

    Pisze, żeby się pochwalić😜 Termin cc za tydzień w czwartek! Trzymajcie kciuki 😙😙
    trzymam mocno kciuki:-)
    U nas wszystko ok,póki co bez chorób i oby tak zostało:-)
    Piszcie dziewczyny co tam u was i waszych dzieci

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    trzymam mocno kciuki:-)
    U nas wszystko ok,póki co bez chorób i oby tak zostało:-)
    Piszcie dziewczyny co tam u was i waszych dzieci
    Monn pewnie już jesteś po cc, daj znać :)

    To prawda że cicho strasznie tutaj, pewnie wszystkie już wosk szykują na jutro i są na black fridey

  • olKaczucha Autorytet
    Postów: 303 185

    Wysłany: 29 listopada 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe.... Ja trochę poszperalam w necie i powiem wam szczerze że wcale szału nie ma na ten black :/.. Agi w czy ja Cię obserwuje na instagramie? Bo już się pogubiłwm:) tak było tutaj wesoło że nawet były spotkania integracyjne a teraz ciiiiszaaa

    iv09mg7yklmn388j.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olKaczucha wrote:
    Hehehe.... Ja trochę poszperalam w necie i powiem wam szczerze że wcale szału nie ma na ten black :/.. Agi w czy ja Cię obserwuje na instagramie? Bo już się pogubiłwm:) tak było tutaj wesoło że nawet były spotkania integracyjne a teraz ciiiiszaaa
    U nas już ubrana choinka dzieci juz nie mogly sie doczekac świątecznych klimatów🌲🎁⛄
    Co do spotkań to mam nadzieję ze beda kolejne w nowym roku☺

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2019, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olKaczucha wrote:
    Hehehe.... Ja trochę poszperalam w necie i powiem wam szczerze że wcale szału nie ma na ten black :/.. Agi w czy ja Cię obserwuje na instagramie? Bo już się pogubiłwm:) tak było tutaj wesoło że nawet były spotkania integracyjne a teraz ciiiiszaaa
    Możliwe ja się rzadko udzielam tam, na Facebooku jestem bardziej aktywna jeżeli chodzi o profil firmowy

  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 3 grudnia 2019, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. To chyba przez to ostatnie spięcie na forum.
    Monika już urodziła i są w domu, widziałam na ig i mam nadzieje, ze nie będzie zła ze napisałam o tym tutaj. Urodził się chłopiec.
    Ania pewnie zajęta dziewczynkami.
    U Doroty w sumie nie wiem jak tam jest, ale mam nadzieje ze powoli wszystko się normuje.
    Aga z Bytomia pewnie tez zawirowania praca.
    U nad tez nie lepiej.
    Dziś zapisałam Jadzie do klubu malucha w naszej gminie do 5 h. Narazie jest 28 osób. Oczywiście tak wypatrywałam przyjęć ze mnie ominęły, ale na szczęście przeszło dziś bez żadnych dodatkowych zmagań. Start koło 7 grudnia. Aż jestem przejęta czy wogole tam zostanie i hak to będzie wyglądało. Ale z drugiej strony mogę zacząć rozkręcać to co mam w głowie.
    Jadzia czasami wola na nocnik , ale to bardzo sporadycznie.
    Coraz więcej rozumie, w końcu lubi książeczki, piosenki, mistrzyni butów i ubrań. Nie chce powtarzać i mówić no ale jeszcze się doczekam.
    W ostatnim tygodniu miała Mojry kaszel i gorączkę. Dodatkowo w tym czasie wyszły jej dwie dolne trójki wiec mogło się to nasilić wiec siedziałyśmy w Donu prawie tydzień.
    Jutro idziemy na kolejne spotkania z dziećmi. Dla mnie trochę mało sensorami, bo pewnie za dużo się naoglądałam i ciagle podpatruję Anie z pomysłami.
    Ja odstawiłam antyki i zawsze miałam @przed ostatnimi tabletkami a tu nadal cisza. Nie wiem co się zepsuło. Przez ostatnie Orawie pół roku było wszystko przed końcem tabletek, a tu wybrałam wszystko i aż jestem w szoku:/ no nic mam nadzieje, zepo nowym roku lub przed @do mnie zawita. Ewentualnie myśle czy nie iść do giną przed świetami żeby zerknął co tam się dzieje, ale to pewnie jakiś stres. Pamietam ze jedna pigułka mi spadła między szafki i się roztopiła i wzięłam kolejna wiec wsypie żeby jedna pigułka miła aż takie znaczenie choć kto wie.
    Agi a ty jak się czujesz?
    Jak masz ig to ja nazywam się Ilonaa9212

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • olKaczucha Autorytet
    Postów: 303 185

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nawet nie jestem w temacie jakiegoś spiecia hehe nie wiem o co chodzi :p

    iv09mg7yklmn388j.png
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona czy ja mogę mieć do Ciebie pytanie? Powiesz mi gdzie zapisywalas się do poradni patologii ciąży i do poradni diabetologicznej dla kobiet w ciąży? Dostałam dziś skierowanie od mojej gin, ze względu na stwierdzoną cukrzycę przed ciążą. Chodzi mi o Warszawę, bo chyba tam jeździłas? Będę wdzięczna za odpowiedź :)

    Ilona92 lubi tę wiadomość

  • Monnn Autorytet
    Postów: 304 477

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Ilona dziękuje ze wspomniałaś co u mnie.... Po cc dopiero dochodzę do siebie i mam ochotę na cokolwiek ;)
    Oluś urodził się w czwartek (jest cudny😍), w sobotę już byliśmy w domu. Asia w ogóle niezainteresowana braciszkiem 😅 ale to póki co dobrze, bo go nie „atakuje”;). Mlody to mega grzeczne dziecko, śpi i je😁

    Dobrze, ze mamy siebie na ig to troszkę wiemy co się dzieje, bo tu faktycznie cichutko....

    Ilona92, Agiii37 lubią tę wiadomość

    3jgxrjjg0j7kai9n.png

    km5svcqg922e3x1k.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nadal chodzę do instytutu matki i dziecka, pod koniec tez robili mi tam kto i chciałam tam rodzic wiec byłam tak uouerdliwa, ze urodziłam. Ja chodzę do Jeznach Steinhagen lub do Witek nie wiek czy wróciła z macierzyńskiego w końcu. Obydwie super babki
    acygan wrote:
    Ilona czy ja mogę mieć do Ciebie pytanie? Powiesz mi gdzie zapisywalas się do poradni patologii ciąży i do poradni diabetologicznej dla kobiet w ciąży? Dostałam dziś skierowanie od mojej gin, ze względu na stwierdzoną cukrzycę przed ciążą. Chodzi mi o Warszawę, bo chyba tam jeździłas? Będę wdzięczna za odpowiedź :)

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona92 wrote:
    Ja nadal chodzę do instytutu matki i dziecka, pod koniec tez robili mi tam kto i chciałam tam rodzic wiec byłam tak uouerdliwa, ze urodziłam. Ja chodzę do Jeznach Steinhagen lub do Witek nie wiek czy wróciła z macierzyńskiego w końcu. Obydwie super babki

    Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź :) tam chodziłas też do poradni patologii ciąży?

  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku byłam na zwykłej ginekologii u ginekologa. Jeśli chodzi o badania to prawie wszystkie mi diabetolog dawał. Nie było problemu nawet żeby odebrać w tygodniu :)
    acygan wrote:
    Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź :) tam chodziłas też do poradni patologii ciąży?

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka!

    Monn, gratulacje! Zdrówka dużo dla Całej Waszej Rodzinki :)

    a co u mnie? żyję :P ale generalnie jest do d...
    mamy dość poważne problemy a i pierdół nie brakuje które dołują jeszcze bardziej, generalnie końcówka roku ostro kopie mnie w zad. Zobaczymy kiedy karta się odwróci...

    Kira w listopadzie była całe 7 dni w żłobku, teraz też w domu siedzi bo gluty są jak niekończąca się opowieść :P
    Ale poza tym jest cudowna i kochana, pomijając te momenty kiedy jest wredna, uparta, przekorna i złośliwa ;D no cóż, jak to wszyscy mówią, charakterek ma po mamusi :P
    no i moja Mama powiedziała, że to tylko taki etap, więc jest nadzieja ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2019, 22:43

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • olKaczucha Autorytet
    Postów: 303 185

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nawet ok ale znowu jest zapalenie spojówek. Ja dalej siedzę w domu ale chyba już wymiekam.. Chyba chce już do pracy. Myślę żeby dać Ige do żłobka ale boję się jak zareaguje i jak będzie z chorobami.. W każdym razie wiem że bardzo lubi dzieci i chyba hy jej to dobrze zrobiło gdyby tam poszła..

    iv09mg7yklmn388j.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaczucha a chodzicie na jakieś zajęcia z dziećmi lub w miejsca gdzie mogła by przebyć z zniki dłużej?
    Ja zobaczę jak to będzie po nowym roku... bo startuje z projektem.
    A Dorota życzę dużo siły i wytrwałości i obyście szybko uporali się z problemami bo wiek, ze lubisz święta i oby przed Niki się ukozyo

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
‹‹ 905 906 907 908 909
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ