X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 września 2019, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę sie ze spotkanie sie udało 🙂
    Magda to trzeba wiecej takich spotkan organizować 🙂
    U nas juz troche lepiej na szczescie bez gorączki 🙂

    Magdzia85F, APrzybylska, Tusianka lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 15 września 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Dziękujemy za spotkanie i jedzonko :-)
    Ada nie spała całą drogę do domu. Zasnęła dopiero w łóżku. Ale nocka za to była dobra.
    Chyba jest sposob na Nią. Pojeździć 500km bez snu
    Własnie miałam pytać czy ten brak drzemki trochę pomógł na noc. Cieszę się, że mieliście dobrą noc 😍

    Rene świetnie, że jest poprawa ❤️

    Magdzia85F, Rene lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu za to dziś ciągle cyc i spi.

    Jak mozna pokazać tu fotki z wczoraj? Te co Dorotka robiła

  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 15 września 2019, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia zdrowa jak ryba. Dziś lata po sufitach, odrabia za wczoraj 😉

    Dorota musiałaby wrzucić link, bo ja się nie orientuję czy ktoś inny może.

    Magdzia85F, Rene lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 15 września 2019, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo, chcecie żeby te zdjęcia publicznie udostępnić? Bo jak link wrzucę to każdy będzie mógł je zobaczyć, decyzja należy do Was - Ania i Madzia :)

    Ilona, proszę Cię o usunięcie screena z moim zdjęciem. To, że profil mam publiczny nie oznacza że można moje zdjęcia dowolnie kopiować i udostępniać.

    Chcę też Wam dzisiaj “powiedzieć” że możliwe że bardzo rzadko będę tu zaglądała albo może wcale. Z większością z Was mam już kontakt poza forum czy to fb, czy ig czy telefonicznie więc forum odpuszczam. W niedługim odstępie czasu były chyba ze trzy “zdarzenia” które mnie do tego skłoniły. Szkoda moich nerwów :)

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 16 września 2019, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Sylwia, ale już ok?

    Jeśli zdecydujecie się pokazać fotki, to ja jestem chętna :)

    U nas katar ;( dzisiejsza noc była kiepska, budził się co 2h, a już od jakiegoś czasu nam ładnie przesypiał 21-5. Ostatnio coś mamy problem z usypianiem, ani na drzemkę ani wieczorem nie chce spać tylko się zawzięcie bawi.

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 16 września 2019, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po lekarzu, u mnie antybiotyk. Mała też dostała w razie czego, ale jeszcze przez 3 dni mamy spróbować domowymi sposobami. Uszy ok, dużo woskowiny, mamy psikać 2 razy dziennie. No i pediatra potwierdziła spuchnięte dziąsła na piątki 🤦‍♀️

    Jeszcze mąż wrócił z nocki z gorączką prawie 38. Jutro idzie też do lekarza, bo rano ma sprawę w sądzie z zusem i byłaby lipa gdyby dzisiaj wziął l4.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2019, 14:37

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 16 września 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusianka wrote:
    My już po lekarzu, u mnie antybiotyk. Mała też dostała w razie czego, ale jeszcze przez 3 dni mamy spróbować domowymi sposobami. Uszy ok, dużo woskowiny, mamy psikać 2 razy dziennie. No i pediatra potwierdziła spuchnięte dziąsła na piątki 🤦‍♀️

    Jeszcze mąż wrócił z nocki z gorączką prawie 38. Jutro idzie też do lekarza, bo rano ma sprawę w sądzie z zusem i byłaby lipa gdyby dzisiaj wziął l4.
    Duzo duzo zdrówka dla was 🤗
    U nas poki co oki czasu mam malo jestem na etapie nadrabiania szkolnych zaległości z corka oj sporo tego dzis maglowanie co to rzeczownik przez co sie odmienia jutro matma i anglik 🙂
    Do matmy glowy nigdy nie miałam ale na poziomie corki klasy jeszcze ogarniam temat 😂🙂

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 17 września 2019, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od dwóch dni próbuję ogarnąć życie i mi nie idzie 😘 co siadam coś napisać, to coś mnie odciąga. Dziś miałam pisać podczas drzemki panienki, ale ta trwała jakieś 40 minut i zdążyłam powiesić pranie, zrobić dla Zuzi nową zabawkę, usiąść i... wstać, bo skończył mi się czas.

    Kochane moje zdrówka ❤️ może jutro się uda napisać coś konstruktywnego.

    Aga Ty pytałaś o plastelinę. U nas tak to wygląda, na zdjęciach bawimy się piankoliną.
    4b7141cb31e8.jpg

    Ilona92, Rene, aga_90 lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 18 września 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu to i tak dużo ogarnęłaś przez te 40min! Jaką zabawkę zrobiłaś Zuzi? 😁

    A piankolina boska. Chcę przepis 😍

    My już po bostonce, ale w przychodni chyba przytuliliśmy coś innego 🙄🙄🙄 póki co sam kaszel, oby nic więcej z tego nie było.

    Ja wracam na rynek pracy. Szukam, proszę o kciuki 😁

    Ilona92, Rene lubią tę wiadomość

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 18 września 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga oczywiście kciuki trzymam!

    A to chyba jakiś ogólny kaszlowy wirus, bo co rozmawiam, to wszystkie dzieci kaszlą. Zuzia wczoraj wieczorem i w nocy niestety też. Dziś kilka razy się zdarzyło. Miałyśmy iść na zajęcia, ale chyba odpuścimy.

    Co do zabawki to coś takiego:

    1fb67a4630d9.jpg

    A piankolinę kupiliśmy w Auchan. Trzeba uważać oczywiście czy wszystkie kuleczki nie trafiają do buzi 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2019, 09:39

    Ilona92, Rene, aga_90 lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 18 września 2019, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska wrote:
    Aga oczywiście kciuki trzymam!

    A to chyba jakiś ogólny kaszlowy wirus, bo co rozmawiam, to wszystkie dzieci kaszlą. Zuzia wczoraj wieczorem i w nocy niestety też. Dziś kilka razy się zdarzyło. Miałyśmy iść na zajęcia, ale chyba odpuścimy.

    Co do zabawki to coś takiego:

    1fb67a4630d9.jpg

    A piankolinę kupiliśmy w Auchan. Trzeba uważać oczywiście czy wszystkie kuleczki nie trafiają do buzi 😘
    Aga kciuki mocne 🙂
    Aniu oby u was w nic wiecej siw ten kaszel nie rozwinął, u mnie teraz cod u starszego zaczyna się dziac dxis lekka goraczka i ogolnir oslabiony jest😞
    Jutro mamy pulmonologa

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 18 września 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i doszedł katar eh...
    Przedszkole mamy już z głowy 😞

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 19 września 2019, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo laseczki! Widzę, że jakiś pomór chorobowy na grupie :( u nas też średnio, młody kaszle od 2 miesiecy, nie wiadomo czemu bo zazwyczaj bez innych objawów. Ostatecznie podałam antybiotyk choć jakoś nie wierzę w jego działanie. Oczywiście robię najgorsza rzecz i obwiniam się za choroby Juniora, pomimo ze wiem że to głupie 😂

    U nas trochę urlopowo było, a teraz nie mogę się odkopać w pracy 🤷

    Junior to jakiś wykręt, zrobił się tak na maksa sprawny fizycznie, wspina się, biega... Nie ogarniam 😂 gdzie to moje malutkie dziecko 😂

    Uczymy się teraz ubierać i rozbierać :) rozbieranie idzie nawet sprawnie, a z ubierania narazie wychodzi zabawa ale to zawsze jakiś plus :D

    APrzybylska lubi tę wiadomość

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 19 września 2019, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, kciuki za poszukiwania!

    U małej ciut lepiej, już tak bardzo nie kaszle, katar też mniejszy. Humor jak zwykle dopisuje, więc codziennie jesteśmy na dworze. Niby "tylko na chwilę", a robią się z tego 2 godziny, bo nie sposób jej zaciągnąć do domu. Konsekwentnie odmawia czapki albo opaski, nawet jak wieje okrutnie.

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 19 września 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene współczuję ☹️ co więcej można napisać, przykro mi, że tak się te choroby Was uczepiły. Zwłaszcza, że czekam na Waszą wizytę 😚

    Kamila no te nasze maluchy już tak mają, że z dnia na dzień potrafią coraz więcej i zaskakują. Ale ja to lubię ❤️ nawet "siedząc" w domu z Zuzią codziennie coś widzę. U nas najlepsza zabawa to zdejmowanie i zakładanie skarpet. Do reszty garderoby też po trochu się dobiera. Powodzenia w odkopywaniu.

    Marta cieszę się bardzo, że już u Was lepiej 😍 to chyba dobrze, że ona tak lubi na dworze przebywać. I jeżeli macie taką możliwość codziennie (zależnie oczywiście od pogody) to ja bym korzystała. My niestety zanim się z tego naszego 10 piętra wyłonimy, to ja już mam dość i jeszcze muszę siku 😘 z nakryciem głowy podobnie. Jaka była walka jak jej kapelusz wiązany założyłam... Nie wiem jak z tym walczyć.

    Jak teraz ubieracie dzieciaki?

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 19 września 2019, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu mam nadzieje ze jeszcze we wrześniu jeszcze uda sue nam spotkać 🙂
    Synek dzis juz bez gorączki poki co mam nadzieję ze wieczorem tez sie nie pojawi

    APrzybylska lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 19 września 2019, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene trzymam kciuki 😚 z resztą jak zawsze ❤️

    Zuzia dziś rozwaliła system. Wstałyśmy o 7, ale to nic dziwnego. Z tym, że o 11.15 zażyczyła sobie mleko (wypiła 210ml z kaszką), a 10 minut później już spała... I śpi nadal. Już nie pamiętam kiedy poszła na drzemkę tak wcześnie.

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 19 września 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska wrote:
    Rene trzymam kciuki 😚 z resztą jak zawsze ❤️

    Zuzia dziś rozwaliła system. Wstałyśmy o 7, ale to nic dziwnego. Z tym, że o 11.15 zażyczyła sobie mleko (wypiła 210ml z kaszką), a 10 minut później już spała... I śpi nadal. Już nie pamiętam kiedy poszła na drzemkę tak wcześnie.
    Dzieci nigdy nie przestają nas zaskakiwać 💖😍🙂
    A my grzecznie czekamy w kolejeczce do pulmonologa

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 19 września 2019, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    url=https://naforum.zapodaj.net/2198d7f29afc.jpg.html]2198d7f29afc.jpg[/url

    APrzybylska, Tusianka, Ilona92 lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
‹‹ 896 897 898 899 900 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ