X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 13 września 2019, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska wrote:
    Wycisz telefon, ubij muchę i się połóż 😘

    A skoro już sobie wkręcamy głupoty, to widocznie gospodyni nie odpowiada albo mój piękny Toruń 😜❤️ żartuję oczywiście, cieszę się po prostu na spotkanie 😍
    Odpowiwdnia odpowiednia 😙🙂
    A sliczny Torun mam nadzieję w niedalekiej przyszłości zobaczyć 🙂

    APrzybylska lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2019, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    I z pewnością będzie udana 🙂
    Gdzie ta nasza Dorota jest

    Nowa praca Ją pochłania.

  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 13 września 2019, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie. Na ig Dorota pisała, ze dziecko maja chore , wiec napiszcie SMS lepiej.
    Randkę w ciemno to ja miałam tez niezła.
    Magda ja cały czas mam na środkowym poziomie. Jadzia siedzi w nocy. Ale my z łóżeczka mozemy zrobić tapczanik i tak chce niedługo zrobić. Jak się tutaj ogarnę.

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem z Dorotą na bieżąco.

    No u nas tez można tapczanik. Ale Ada w łóżeczku spała ostatnio jak miała z 6 miesięcy...

  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 13 września 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia takie randki to ja lubię 😘 proszę tylko bez ciętych kwiatków, bo mi takich szkoda i mogłabym się popłakać 😜

    Odkurzyłam i chyba to był zły pomysł, bo nie mogę się wyprostować, coś mi strzeliło albo rwa kulszowa się wita. Dobrze, że Zuzia śpi.

    Ja nadal nie mogę wyjść z podziwu, bo ostatnio Zuzia przesypia noce pięknie. Dziś 21.30 - 6 u siebie i potem do 8 jeszcze ze mną w łóżku 😁

    Ilona super sposób! Wszyscy zadowoleni i mogą spokojnie się wyspać. Co do ilości osób, to jak już pisałam cieszę się i tyle. Następnym razem będę tylko zdjęcia oglądać, więc nie narzekam 😘❤️

    U nas łóżeczko służy za kojec gdy mama musi iść tam gdzie król piechotą. Niestety nie zdążyliśmy go złożyć ani na trochę.

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak czytam jak Wam śpią dzieci, i gdzie, to ja chyba najbardziej poleglam jako matka.

    Aniu ja do wc chodzę z Adą, wszystko z Nią robię.

    Kwiatków nie dostaniesz, bo ja nie z tych typów ;)

    Co do pleców, to juz 8 miesiąc, nogę podniesiesz? Spróbuj się polozyc.

    Ja nie chce myśleć co mój kręgosłup w 8miesiąc i bedzie wyczyniac.

    P.s. Mąż mi kupił odkurzacz automatyczny żebym odkurzać nie musiała. Wlasnie przez plecy. Polecam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2019, 14:23

  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 13 września 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w wc wielka ja ledwo się mieszczę, więc z Zuzią bym nie dała rady. Z resztą siku i tak robię przy otwartych drzwiach.

    Nie gadaj, że poległaś, po prostu tak jest, że Ada bardzo Cię potrzebuje i tyle. Kiedyś to się zmieni ❤️

    A teraz wychodzę na chorą psychicznie: uwielbiam odkurzać, od tego świat się robi piękniejszy 😜 z resztą zobaczysz, że robot u mnie by się nie sprawdził.

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu ja lubiłam, ale 2 razy dziennie plus mopowanie przy tym jak mnie plecy bolą a od tego brzuch, to szlag mnie trafiał.
    Teraz mam czysto. I mopowanie tez w tym robocie jest.

    Co do potrzeb dziecka. Mleka juz mam mało, myślałam, ze to zniechęci Adę, gdzie tam, ssie na sucho.

  • Sylwiaa95 Autorytet
    Postów: 750 762

    Wysłany: 13 września 2019, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaka u nas wezel pod pacha powiekszyl sie po szczepieniu na gruzlice. I wyszedl tak ze go bylo czuc jak Stas mial juz ze 3 miesiace. Nie wiadomo bylo czy to wezel wiec sie najezdzilismy z nim najpierw hematolog ta nas wyslala do chirurga a od chirurga do pulmonologa bo to od gruzlicy... a najlepiej ze mamy 40 km do tych lekarzy. No i mial powiekszonego ze 3 miesiace i mielismy co jakis czas kontrol u pulmunologa czy sie zmniejsza 😑

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2019, 14:53

    xk81pfk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2019, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona Ty to taki detektyw jesteś 😜

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2019, 15:34

  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 13 września 2019, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, czytam co kto pisze publicznie.
    Magdzia85F wrote:
    Ilona Ty to taki detektyw jesteś 😜

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 13 września 2019, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udanego spotkania Wam życzymy 😊

    APrzybylska lubi tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Monnn Autorytet
    Postów: 304 477

    Wysłany: 13 września 2019, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bawcie się dobrze:))

    My tez przeziębione :/

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    3jgxrjjg0j7kai9n.png

    km5svcqg922e3x1k.png
  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 13 września 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udanego spotkania! Liczę na jakieś fotki :)

    Gaba katar ma mniejszy (tak mi się wydaje, bo tak nie leci), ale kaszle okrutnie. Na poniedziałek zapisałam nas do lekarza, gorączki nie ma i bawi się normalnie.

    Ja do wc chodzę w duecie, mąż też. Nawet idzie z nim palić 🤦‍♀️ kąpiel to samo, musi wszystkich pilnować. A nie daj pójdzie dziadek i nie wpuści, to siedzi pod drzwiami i histeria. Spała ostatnio ciągle ze mną w salonie, bo tak było wygodnie. Z łóżeczka mamy zrobiony tapczan i stoi obok naszego łóżka. Dzisiaj właśnie śpi u siebie, pierwszy raz od nie wiem kiedy. W ogóle wstała dzisiaj po 7, zdrzemnęła się w pociągu jakieś 40 minut (wstała po 11), a zasnęła dopiero przed 20.

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 13 września 2019, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta u Nas Jadzia tez ma jedna drzemkę coś max godzinę, także podobnie maja dziewczyny.
    U Nas tez wszystko w pakiecie. Ostatnio jak się przebieram to się śmieje i pokazuje palcem na cycy 🤷🏼‍♀️Generalnie z każdej głupoty się śmieje. Dziś byłyśmy krótko na zewnątrz bo musiałam ogarnąć w domu, ale tak czy siak poszła spać po 20. Śpi u siebie. Ja dopiero się ogarniam na noc i pewnie będzie miała pobudkę hakerów do łóżka, albo i nie🙈wczoraj przebudziła się koło 2. Za to często popłakuje, ale zaraz odzieżowych i nieingerujetgu tdu odłupać

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 14 września 2019, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna drzemka to u nas standard, ale później niż kończąca się po 11.
    Noc oczywiście dramat, już nie wiem co jej przeszkadzało. Kaszlała, płakała, krzyczała bo zmęczona a coś jej nie dało spać.

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 14 września 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz tu będą 😍😍😍😍😁😁😁😁

    Tusianka, aga_90, ibishka, Sylwiaa95, Rene lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 14 września 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udanego spotkania Dziewczyny 😘

    Dawałyście już jakąś masę plastyczną do zabawy? Coś typu ciastolina, masa solna lub coś w tym stylu? Kusi mnie, ale mam sporo obaw 😂😂

    My też na siku chodzimy z cieniem 🤦‍♀️
    Ostatnio się włączyła mojemu dziecku mamozo-cycoza. Magda ja też się zastanawiam gdzie popełniłam błąd. Jak tylko wchodzimy do sypialni (wcześniej śpi w łóżeczku) tak Wiktor się budzi i biorę go do nas. Ale! Od kilku dni na nocne spanie zasypia w łóżeczku trzymany za rączkę. Widzę malutkie światełko w tunelu 😉

    Chodzi mi po głowie mały remont i przemeblowanie. Chyba mnie pogięło 😂😂😂

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 14 września 2019, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i pojechali 😢 dziękuję dziewczyny za wizytę i zapraszam znowu ❤️

    Aga my mamy dla Zuzi plastelinę, takie plastyczne kuleczki, które się do siebie kleją, robiłam też masę z mąki i mąki ziemniaczanej. Trzeba uważać czy wszystko nie ląduje w buzi 😘

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2019, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy za spotkanie i jedzonko :-)
    Ada nie spała całą drogę do domu. Zasnęła dopiero w łóżku. Ale nocka za to była dobra.
    Chyba jest sposob na Nią. Pojeździć 500km bez snu

    APrzybylska lubi tę wiadomość

‹‹ 895 896 897 898 899 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ