X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 24 maja 2019, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie wszystko dobrze, ale to dopiero 3cia doba po szczepieniu. Dzisiaj panna biegała po chodniku przed blokiem od wózka do rowerka jakiegoś chłopca. Po powrocie zjadła 2 banany, pół loda i padła na drzemkę :D

    My już od dłuższego czasu kupujemy Dady (ale te zielone) i nic się z pupką nie dzieje.

    Aniu, jak małej za ciepło to też się rzuca. Woli jak jest chłodniej. Wkrótce to pewnie będzie spała w samej pieluszce, bo u nas w lato jest mega ciepło w mieszkaniu, że się wytrzymać nie da.

    A, i mamy dolną lewą czwórkę!

    Ilona92, Magdzia85F, Etoilka, myszkaka, Rene lubią tę wiadomość

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 24 maja 2019, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz i u nas gorączka :/ Mała padnięta. Dałam jej paracetamol, za jakiś czas zobaczymy co dalej.

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Etoilka Autorytet
    Postów: 967 1646

    Wysłany: 24 maja 2019, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też już lepiej :) Byliśmy dziś na kontroli, nic już nie śpiszczy w oskrzelach, uff. Jeszcze mamy tylko trochę kaszlu. Dostaliśmy zielone światło na wyjazd do dziadków, także jutro rano ruszamy.

    Ilonko, ojej, u Was też... zdrówka dla Jadzi!

    Mój książę nie ma aż takiej wymagającej pupci. Używamy teraz pantsów z Pampersa i zwykłych z Lupilu lub Babydream i jest ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2019, 15:59

    h84f3e5e7aigw4hm.png
    mhsvcwa15qvcnn0c.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 24 maja 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już w domu mam część wyników i Kilka parametrów poza norma w szpitalu mówili że do obserwacji
    Wrzucę fotki potem usunę więc proszę o nie cytowanie 🙂
    W pon jadę do przychodni
    A teraz biorę się za czytanie waszych postow🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2019, 18:40

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 24 maja 2019, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2019, 23:39

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 24 maja 2019, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2019, 23:39

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 24 maja 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka fajnie że tak miło spędziłas czas w pracy, mi też się czasem marzy odskocznia od siedzenia w domu🙂
    Aga dzięki powiem Ci ze do południa czasu mam dużo dzieci w szkole przedszkolu a Patryk raczej z tych spokojnych, gorzej z popołudniami no chyba że jest mąż w domu tak jak dziś to czas na forum się znajdzie 🙂
    Dużo dużo zdrówka dla chorych
    Olkaczucha pierwsza nazwa bardziej mi się podoba 🙂
    Monnn gratuluję synka 🙂
    Magda lubię za kciuki 🙂
    Pomarańcza gratuluję zakupy oby jak najdłużej posłużył 🙂
    Aniu cieszę się że wracacie do zdrowia 🙂
    Tusianka gratulujemy kolejnego ząbka 🙂
    Iza co tam u was

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 24 maja 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My czekamy na te cholerne żeby. Gorączki już brak ale żeby na granicy aż gulki są ale dziąsła nie pękają. Mimo średnich nocy coś się jej podziało że śpi do 8.20 około to korzystam :-)
    Mezu się wziął w garść i zapewnił mnie ze "ten cykl będzie nasz".. Więc liczę że jak on tak zapowiada to się uda :-) trochę mam cykora że nie zdarzymy przed sierpniem i będzie dużo kombinowania z opieką nad mała.
    Super że już w domu jesteście. Mam nadzieję że w przychodni lekarz coś powie. A tu przy wypisie mówili coś konkretnego??

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 24 maja 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, u nas jedna czworka strasznie dlugo sie przebijala, az taki bąbel sie zrobil nawet ale w koncu sie przebila.

    U nas chyba 3 ida bo strasznie sie slini. Goraczka troche odpuszcza, dzis byla tylko 1 dawka przeciwgoraczkowego.

    Mnie dopadla jakas infekcja intymna-jutro lece do lekarza.

    No i od dzis oficjalnie moge napisac ze Mlody zaczal chodzic :))

    myszkaka, Rene, Ilona92 lubią tę wiadomość

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 24 maja 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My używamy pieluch Happy i w sumie nie narzekam, ale Lupilu z Lidla są u nas naj :P ostatnio znalazłam sposób na bezstresowe(dla mnie😂) przewijanie, więc i pantsow nie używam, ale jak już to Pampers. Mam w domu 3 paczki z Lidla, ale jakieś większe są i czekają. Dostaliśmy w prezencie.

    Odkryłam dziś ze mój syn to cykor i leń! Postawiłam go na nogi i puściłam (sam jeszcze nie stoi dłużej jak 1-2sek) a on zrobił prosto i ładnie jakieś 3 kroczki i złapał się stołu. Szczęka mi opadla! 😮 Ciekawe ile trzeba poczekać aż się zdecyduje sam coś podziałać ☺️

    Przebijaja mu się te dwójki górne.
    Biegunki dziś nie było. Apetytu też 🤪 miałam iść do kontroli do lekarza ale stwierdziłam że w sumie nie ma sensu się pchać w te bakterie 😉

    Widzę że jakiś dziwny okres że dopada wszystkie dzieci pokolei jakiś wirus. Zdrówka dla chorujacych! Kamila współczuję początku pracy z L4. Gratuluję chodzenia Pawelkowi 👏

    Rene super że puścili Was do domu. Wyniki niewiele mi mówią poza tym że żelazo nisko. Co mówili lekarze?

    Iza kciuki żeby "ten cykl był Wasz" 😚

    Pytałam Was kiedyś o rowerki trzykolowe coś a'la wózek. Któraś planuje zakup? Znacie jakieś opinie? 😉

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 24 maja 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene, ciekawe z tą ferrytyną.. Żelazo ma niskie, a ferrytyna wysoka. U nas przy anemii ferrytyny miał raptem 3. No i norma jakaś taka inna. U nas było 12-327 ng/ml
    Co powiedzieli w szpitalu na podstawie tych wyników?

    Emily, gratulacje dla Pawełka :)

    Dorota, jak wrażenia w pracy? Tęsknisz za Małą, czy raczej bez problemu się przystosowałaś? :)

    Iza, a jak sprawy z alergią u Gabi? Jest poprawa po odstawieniu nabiału i nutramigenu? Ona miała tylko problemy z brzuszkiem, czy na skórze też się coś pojawiało?

    U nas katar :/ ode mnie się zaraził bo po powrocie z Mazur dwa dni się kiepsko czułam. Chodzi kicha i wyskakują "świeczki", masakra :/
    W ogóle to znowu mu coś wyskoczyło :/ i nie wiem, czy to alergiczne, czy potówki.. Któraś umie poznać potówki?

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/535d69e0de04.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/562a4bd32b45.jpg

    Ma to na szyi, karku, plecach i w zgięciach łokci.

    Generalnie ostatnio jest ciągle taki lepko-wilgotny, mimo że biega na krótki rękaw i w krótkich spodenkach. Jak mu tylko coś na długi założę to zaraz mokre włosy. Badaliśmy witaminę D i to na pewno nie od nadmiaru.
    Najgorzej, że nie umiem ze sobą walczyć jeśli chodzi o ubieranie na noc.. Zakładam długą piżamkę i skarpetki, a dziś bez skarpet ale przykryłam bambusową pieluszką. Może powinien na krótki rękaw spać? No ale kurcze jak go biorę do karmienia to jest zimny :/

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 24 maja 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka. Maly spi w krotkim rompersie na krotki rekaw przykryty pieluszka bambusowa orzy otwartym oknie. Zawsze bedzie chlodniejszy podczas snu, to naturalne.

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 24 maja 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wykopuje się? Widzę na kamerze, że mój już leży bez pieluszki.
    Kurcze, ja jak się nie przykryje to nie usnę. Śpię na długi rękaw i w skarpetach.. Nawet latem jak są upały to nad ranem muszę się przykryć bo marznę, dlatego mam taką schizę że marznie.

    Etoilka lubi tę wiadomość

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 24 maja 2019, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tej pieluszki rzadko kiedy bo ma 120x120 ale jak sie wykopie to tez spi. Potrafi tez spac nawet jak spadnie z materaca na dywan 😂😂

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 24 maja 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka z alergia odpukać jest lepiej pod kątem brzuszkowym, ale pojawiają się dalej czasem plamy na skórze bo ewidentnie coś jeszcze ja uczula ale nie ma z tym tragedii

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • pola80 Przyjaciółka
    Postów: 118 31

    Wysłany: 24 maja 2019, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    W ogóle to znowu mu coś wyskoczyło :/ i nie wiem, czy to alergiczne, czy potówki.. Któraś umie poznać potówki?

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/535d69e0de04.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/562a4bd32b45.jpg

    Ma to na szyi, karku, plecach i w zgięciach łokci.

    Generalnie ostatnio jest ciągle taki lepko-wilgotny, mimo że biega na krótki rękaw i w krótkich spodenkach. Jak mu tylko coś na długi założę to zaraz mokre włosy. Badaliśmy witaminę D i to na pewno nie od nadmiaru.
    Najgorzej, że nie umiem ze sobą walczyć jeśli chodzi o ubieranie na noc.. Zakładam długą piżamkę i skarpetki, a dziś bez skarpet ale przykryłam bambusową pieluszką. Może powinien na krótki rękaw spać? No ale kurcze jak go biorę do karmienia to jest zimny :/[/QUOTE]


    U nas na szyi z jednej strony chyba to samo co u was. Nie wiem co to. Nigdy nic mu nie wyskakiwało, dodatkowo chyba go to swędzi. Też się poci w dzień, włosy z tyłu podsuszam mu suszarką. Być może i w dzień i w nocy go przegrzewam. W nocy piżama długi rękaw i długie spodnie i śpiworek.

    eaobezd.png
    AMH 0,37 listopad 2016
  • Etoilka Autorytet
    Postów: 967 1646

    Wysłany: 24 maja 2019, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, ja Cię rozumiem, też muszę być zawsze przykryta, nawet w upały. W ogóle jestem ciepłolubna, Wojtek też. Bez śpiworka to by mi chyba zamarzł :p
    Nie poci się w ogóle.

    h84f3e5e7aigw4hm.png
    mhsvcwa15qvcnn0c.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 24 maja 2019, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza to w takim razie kciuki mocne oby to był ten cykl🙂
    Gratulacje dla Pawełka 🙂
    Aga podziel tym patętem na bezstresowe przewijanie🙂😏
    Lekarz powiedział że trzeba kontrolować także za dużo to się nie dowiedziałam mamy jeszcze do odebrania wyniki po 16.czerwca więc może to co wyszło mu w tych badaniach będzie powiązane z tamtymi

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 25 maja 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy jedna czwórkę górna. Teraz w natarciu dwie dwójki i chyba kolejna górna czwórka. Mała jest jak ogień.
    Co do spania u Nas śpi w koszulce na krótki rękaw, jak chłodniej body długi rękaw. Jak przykryje to sama się rozkopuje, ale Ona chyba nie lubi wogole być przykryta.
    Aga Kamila gratulacje dla chłopaków. To chodzenie to wbrew pozorom nie takie fajne haha. U Nas to w sumie taki mały szkodnik.
    Iza trzymam kciuki za Was, ale pamiętaj ze stres nie pomaga :/ sama coś o tym wiem i wiem, ze łatwo się mówi. Weź mała na babski dzień i może się trochę zrelaksujesz.
    Ja będę na południu polski 7-9czerwca.

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.

    Gratulacje Pawelkowi i Wiktorkowi!

    Czekam właśnie w labie, aby dać Ady mocz do analizy.

    Pogoda cudowna. Idziemy dziś polować na truskawki.

    Iza kciuki!

    Rene to za duzo nie powiedzieli co synkowi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2019, 09:12

‹‹ 832 833 834 835 836 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ