X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 22 maja 2019, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wracajcie szybko do domku ♥️

    Madzia daj nam znać po wizycie u lekarza.

    Do listy obiad o 16:00 zupka 100g i jeden herbatnik. Za to drzemka (Marysiu przebijamy 😘) 3,5h.

    Oby te nasze dzieciaki szybko wróciły do normy 💕

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2019, 18:20

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 22 maja 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny 😙
    Aga ja elektrolity dawałam strzykawka z łyżeczki plul z butli nie chciał
    Magda tule mocno Adunie
    Kurcze nie umie tak z zegarkiem w ręku karmić dziecka...

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 22 maja 2019, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mi się nazwa podoba :)

    Cienko ubieracie dzieciaki, ja mam schizę że mu zimno :/ Spi w piżamce na długi rękaw i skarpetkach, na to ostatnio zakładałam kamizelkę bo w nocy jak do niego wstawałam to był chłodny. Dziś nie założyłam. Ja lubię być przykryta, jakoś mnie serce boli, że on tak leży bez niczego :D Ale się rozkopywał i chyba budził bo mu przeszkadzało.

    Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

    Ja dziś byłam w pracy. Spędziłam tam prawie 4h, bo co chwilę na kogoś wpadałam i nie można się było nagadać :D W ogóle bardzo miło, bo mnie ludzie ściskali, całowali itp :D No i miła odskocznia porozmawiać z kimś dorosłym ;)

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 22 maja 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nazwa również mi się podoba, o wiele bardziej niż wszystkie Januszexy itp :)

    Do spania też u nas cienkie spodenki i koszulka. Mimo nakrywania, ciągle się rozkopuje, więc widocznie tak jej wygodnie. A, i też ciągle ciepła i spocona. Nawet pokusiłam się, żeby zbadać poziom witaminy D przy okazji morfologii, ale wyszła ok. Widocznie taki jej urok.

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 22 maja 2019, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcisnelam mu w sumie jakieś 60ml,dobre i to 🙄
    Haha Kinga ja śpię pod pierzynką, a obok mnie Wiktor bez przykrycia 😂 ale u mnie w nocy ok 24-25 stopni 🤦‍♀️ ja poprostu lubię się czymś okryć 😉

    Rene oby Was szybko puścili żebyście czegoś nie złapali niepotrzebnie 😚
    Doczytalam na drugim wątku że masz wesołą gromadke. Pamiętałam że masz 3 synów, gdzieś mi 2 córki umknely. Kobieto szacun że masz jeszcze czas na forum 😁😁😁

    Aniu wg jadłospisu Zuzi i tak wychodzi więcej niż Wiktor w ostatnich dniach, ale teraz już znam przyczynę, więc może po chorobie wszystko wróci do jakiejś lepszej normy 😉
    Za to się obawiam że mnie syn przerazil, bo coś się dziwnie czuję od popołudnia 😱

    Rene lubi tę wiadomość

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 23 maja 2019, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajebiście, dzień pracy zaczynam od... L4 na dziecko :( jestem załamana :(

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 23 maja 2019, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, Emily współczuję :( a co się stało? Gorączka, katar?

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • olKaczucha Autorytet
    Postów: 303 185

    Wysłany: 23 maja 2019, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję za wszystkie odp co do firmy :)
    Jeszcze wczoraj wpadła mi do głowy meblosfera :) to które lepsze :p

    iv09mg7yklmn388j.png
  • Monnn Autorytet
    Postów: 304 477

    Wysłany: 23 maja 2019, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę co tu się dzieje..... wracajcie szybko do zdrowia!!!


    Nazwa firmy w pierwszej wersji lepsza:) klasyka zawsze jest w modzie!!;)

    Aśka tez rozkopuje się w nocy; ubieram ja w body długi rękaw i cienkie spodenki. ...

    Wczoraj miałam prenatalne, z bobo wszystko ok, krwiak już prawie niewidoczny:) Będzie chłopak 🙊 I nie wiem czemu, ale oboje jesteśmy zaskoczeni, gdzieś w głowach siedziała nam druga dziewczynka.... oczywiście cieszymy się, ale musimy się jakoś przestawić:)

    Magdzia85F, aga_90, APrzybylska, Tusianka, Etoilka, ibishka, olKaczucha, Rene, Sylwiaa95 lubią tę wiadomość

    3jgxrjjg0j7kai9n.png

    km5svcqg922e3x1k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2019, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika myślałam o Tobie! Gratuluję Chłopca!

    Ja na milion procent jestem pewna, ze jak bedzie 2 bobo, to dziewczynka. Bo tak juz u mnie w rodzinie jest. Haha


    Kamila współczuję. Zdrówka!

    Aniu nie idziemy do lekarza. Ma urlop. Do przychodni nie bede Ady ciągnąc, bo mi syfa moze tam złapać. A na cipci po nocy lepiej. Ewidentnie pieluchy!

    Rene jak dziś? Kciuki za szybkie wyjście.

    Rene lubi tę wiadomość

  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 23 maja 2019, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goraczka - wczoraj 39.5 dzis 38.9 .

    Nie szlabym gdyby nie to ze potrzebuje l4 bo juz pracuje :(

    Pierwsza nazwa bardziej dostojna :*

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 23 maja 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Crp podwyzszone, wiec zlapal jakiegos wirusa :(

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 23 maja 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatalnie. Mega niefortunnie się złożyło że akurat chory od razu jak wracasz do pracy.

    Dziewczyny, czy Waszym dzieciom wywijają się uszy jak kładą głowę? U nas non stop jest ten problem, uszy się wręcz potrafią przykleić do wewnątrz. Widzę że robią się też coraz bardziej odstające i boję się że to przez to ciągłe odkształcanie podczas snu. Ani ja ani mąż nie mamy odstajacych uszu, praktycznie nikt w rodzinie nie ma dlatego genetyczne to nie jest. Tak do 5 miesiąca miał uszki przy głowie a im starszy tym gorzej to wygląda. Ma bardzo miękkie małżowiny, Wasze dzieci też? Czy to może być jakaś nieprawidłowa budowa chrząstki?

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • Etoilka Autorytet
    Postów: 967 1646

    Wysłany: 23 maja 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, gratulacje! Super, że będzie parka :)

    Kamila, o rany, współczuję... zdrówka dla Małego!
    Ja się właśnie obawiam, że trzeba będzie co chwilę być na L4... Wojtek jest teraz chory co 2 miesiące, w styczniu trzydniówka, w marcu jelitowka, teraz zapalenie oskrzeli. Masakra.

    Kinga, ja nie pomogę. Wojtkowi się nie wywijają uszy. Czy ma bardzo miękkie małżowiny to nawet nie wiem...

    Siedzę właśnie u fryzjera. Powrót do pracy taki bliski :(

    h84f3e5e7aigw4hm.png
    mhsvcwa15qvcnn0c.png
  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 23 maja 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, gratulacje!

    Kamila, dużo zdrowia dla Pawełka!

    Faktycznie jakiś pogrom chorobowy. U nas dopadł niestety mnie. Tylko przeziębienie, ale jestem ledwo żywa. Się martwię małą, nie dość że dopiero mogą wyjść odczyny po szczepieniu, sprawdzam co jakiś czas temperaturę i czy nie ma wysypki, to jeszcze się może ode mnie zarazić.

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • Etoilka Autorytet
    Postów: 967 1646

    Wysłany: 23 maja 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, ja też się tym martwię. Ze do choroby dojdzie jeszcze gorączka albo inne dziadostwo poszczepienne. U nas dziś 7. doba po MMR.
    Oby nic im nie było. I zdrówka dla Ciebie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2019, 14:05

    h84f3e5e7aigw4hm.png
    mhsvcwa15qvcnn0c.png
  • BP 02 Autorytet
    Postów: 678 944

    Wysłany: 23 maja 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monn gratulacje!
    Kurcze az sie boje lecirc za tydzien do Pl jak tyle wirusow teraz aie paleta :( u nas odpukac od poczatku zlobka noc poza katarem sie wlasciwie nie dzialo, raz 37 bylo ale od zebow...
    Wczoraj w nocy sie zbuntowalam jak Maxior cyckal co godzine (przy czym wydziwial jakby mu tak naprawde wcale nie smamowalo) ze po ktoryms wstaniu (a ledwie po 1) cycka zabralam. Uparte dziecko mam- dwie godziny dramatyzowal... i wiem zr glodny nie byl bo byl to jego udawany kaszel, ktpry odstawia jak mu sie cos noe podoba ;)
    Zasnal po 3... ale jak sie obudzil po 5 to latwiej go uspilam bez piersi.. rano dostal butle i dzis na wieczor tez... i zasnal...
    niby czytalam ze dola bede miec jak odstawie bo hormony na karuzeli ale i tak czuje ske kitowo...

    dxomclb10296nsxe.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 23 maja 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo zdrowia dla Maluchiw! Oby wszystkie wyzdrowiały szybko! Cóż to za plaga ?u Nas odpukać nic, ale my pewnie na wsi siedzimy, wiec codziennie nie mamy styczności z innymi dziećmi i takimi skupiskami ludzi. Ktoś codziennie jest, ale powiedzmy, ze miejscowy.
    Kamila lipna sytuacja, ale nic nie mozesz na to poradzić :/ pamietaj, ze zdrowia nie kupimy :)
    Ja mam prawie 40 dzień cyklu, a wszystko było tak pięknie ;/ test negatywny, wiec nie wiem co się stało :/
    Co do uszu, tak to im starsze dziecko tym małżowiny twardsze. Moje dziecko ma tak miękkie, ze wyginają się w każda stronę. Jeśli zaczynaj odstawać to poprosi będą odstawać, no nic na to nie poradzić. Chociaż znam matki co plastrami przyklejy...
    Co do nazwy firmy, najlepiej od jakiejś swojej własnej nazwy bo po pierwsze to jedyna taka produkcjami mebli, jedyny producent , a nie korporacja jak meble Agata , albo comfy czy inne cuda na kiju :)

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 24 maja 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej!
    ja tak z doskoku, Miśka śpi i może zdążę trochę Was poczytać ;)
    Muszę przyznać, że odkąd wróciłam do pracy to mam wrażenie, że siedzę na jakimś szalonym kołowrotku... czasu totalnie nie ma na nic. jak juz go mam to chcę go spędzić z Małą.
    Dzisiaj w nocy trzy razy wymiotowała, więc zamiast do pracy i żłobka poszłyśmy do lekarza, okazało się, że to lekka infekcja wirusowa gardła, najpewniej spowodowana ząbkowaniem. Na weekend były plany ale się rozjechały :P

    Aaaa! kupiliśmy wreszcie samochód! :D
    kupiliśmy też do niego klatkę dla psa, ale ten ostatni panicznie się jej boi :( i nie mam pomysłu jak go do niej przekonać.

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 24 maja 2019, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mamusie melduję, że my wracamy do zdrowia :D ponadto dziś cieszymy się piękną pogodą, która dodatkowo poprawia nastrój. Zuzia postanowiła, że piasek w piaskownicy na balkonie jest zbędny, natomiast świetnie sprawdzi się w salonie ;) W przypływie energii trochę przeorganizowałam jej kącik zabaw i ledwo żyję, panna od 12.50 śpi.

    Rene jak u Was, jesteście już w domku?

    Aga jak tam jedzie u Wiktora?

    Kamila współczuję L4 :( Mam nadzieję, że u Was też już lepiej.

    Monika serdecznie gratuluję chłopca :* a może jeszcze się zmieni w dziewczynkę ;)

    Madzia u nas też po próbie przejścia na tańsze pieluszki, królewska dupcia w mig pokryła się krostami ;) cieszę się, że już dobrze.

    Kinga u nas też z uszami nic się nie dzieje, nie wywijają się.

    Marta, Marysia i jak po szczepieniu? Trzymam kciuki aby nadal było bez objawowo.

    Ola nadal bardziej przekonuje mnie pierwsza nazwa :)

    Sandra powiem Ci, że z jednej strony chciałam ostawić tu i teraz, zaraz już, a z drugiej strony jak trzymałam Zuzię pod piersią i karmiłam MM było mi źle. Z czasem będzie Ci łatwiej, ale musisz się przygotować na chwile załamania, ściskam i życzę aby poszło jak najdelikatniej.

    Dorotka witaj :* cieszę się, że mimo braku czasu do nas zajrzałaś. Jeżeli chodzi o pieska to czy on już jeździł w czymś takim? Z tego co wiem, to nie jest takie proste. Może trzeba jakiegoś trenera zapytać?

    Dzięki za Wasze odp odnośnie spania. Zuzia ostatnio śpi prawie przyzwoicie, ale odkręci się i odkryje ze wszystkiego z czego się da. Gdy ubiorę ją za ciepło to się rzuca. Czasem jest zimna jak żaba, ale tak jej dobrze ;)

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
‹‹ 831 832 833 834 835 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ