X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 21 marca 2019, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaka co do glutenu to tak. Alergie pokarmowe mogą się zmienić. Ale na ten moment da obraz vo jest przyczyną na teraz. Na gluten miała robione w lipcu ale teraz poeitrzaja bo pediatra powiedziała że się mogło zmienić. Ale ona tłumaczyła to tak że szkoda czekać żeby wiedzieć jak się zmieni wsyzysko za kilka lat skoro interesuje nas problem który jest teraz :)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 21 marca 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibishka wrote:
    Klaudia co do, gastroenterologa to na naszym przykładzie. Mamy wizytę 1.04 u dr Gruszki w Krakowie - jeden z lepszych gastrologow dziecięcych.. Jest oblegana bo jeżdżą do niej ludzie z połowy polski i na prywatną wizytę czekam 3-4tyg. Na Nfz np w Krakowie już nie ma szans.. Termin na skierowanie pilne na jesień.

    Zmieniaj pediatre bo okropna baba!

    Nasza jest bardzo wspierająca.. Do gastrologa mamy szereg badań zrobionych żeby już coś można było diagnozowac..

    Kal : posiew ogólny, krew utajona, clostridium, lamblia, robaki.
    Panel pokarmowy ogólny, testy w kierunku celiakii, Wit d, mocz ogolny i posiew, usg brzucha, morfologia z rozmazem., hormony tarczycowe.mysle że was też czekają te badania wszystkiebo to taka "podstawa". Gorąco trzymam za was kciuki!
    Właśnie te badania mamy zlecone oprócz panelu pokarmowego usg i posiewu miał niedawno robione, te testy na gluten nam nie zlecono ale zastanawiam się czy nie zrobić ich na własną rękę

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 21 marca 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mu chyba zrobię te testy przy najbliższym pobieraniu krwi, bo i tak musimy zbadać ferrytynę i morfologię. Jajko go wysypało, śmietana też, a ten gluten się objawia dziwnie, więc cholera nie wiem. Wolałabym jednak ŁZS bo on aż pieje żeby zjeść bułę. Kupuję mu takie pełnoziarniste i je uwielbia.

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • Etoilka Autorytet
    Postów: 967 1646

    Wysłany: 22 marca 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w nocy gorączka 39. I okrutny płacz. Innych objawów brak. Byliśmy przed chwilą u pediatry, ale w sumie się niczego nie dowiedzieliśmy, osłuchowo czysty itp. Czekamy, czy sie nie rozwinie infekcja. I mamy zrobić badanie moczu.
    Górna dwójka idzie, ale ponoć od zębów nie ma takich wysokich gorączek... choć ja i tak wierzę, że to to.
    Musimy odwołać jutrzejsze urodziny...

    h84f3e5e7aigw4hm.png
    mhsvcwa15qvcnn0c.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 22 marca 2019, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia przykro, że musicie odwołać urodzinki :( Jak w ciągu dnia temperatura? Zdrówka dla Wojtusia :*

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 22 marca 2019, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Etoilka wrote:
    U nas w nocy gorączka 39. I okrutny płacz. Innych objawów brak. Byliśmy przed chwilą u pediatry, ale w sumie się niczego nie dowiedzieliśmy, osłuchowo czysty itp. Czekamy, czy sie nie rozwinie infekcja. I mamy zrobić badanie moczu.
    Górna dwójka idzie, ale ponoć od zębów nie ma takich wysokich gorączek... choć ja i tak wierzę, że to to.
    Musimy odwołać jutrzejsze urodziny...
    Dużo dużo zdrówka 🙂

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Etoilka Autorytet
    Postów: 967 1646

    Wysłany: 22 marca 2019, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :)

    W ciągu dnia co 4 godziny naprzemiennie Paracetamol z Nurofenem, bo ciągle rosła do 39. Wieczorem było już lepiej, teraz śpi spokojnie. Zobaczymy, co dalej.
    Jakkolwiek będzie, postaram się, żeby jutro był dobrym dniem dla Wojtka :)

    Ale plecy mi odpadają, dawno go tyle nie nosiłam...

    h84f3e5e7aigw4hm.png
    mhsvcwa15qvcnn0c.png
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 22 marca 2019, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maryś bardzo Ci współczuję! Jeśli chodzi o gorączkę i zęby to zdecydowanie przy ząbkowaniu może być wysoka gorączka. Kira raz też miała 39, na szczęście utrzymywała się tylko jeden dzień. Potem już było lepiej więc mam nadzieję że i u Was będzie podobnie

    Etoilka lubi tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 23 marca 2019, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z okazji 1 urodzinek Wojtusia najlepsze życzenia od nas 🎁🎂❤️ przede wszystkim zdrówka 😘

    Etoilka lubi tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 23 marca 2019, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dla Wojtusia i dużo zdrowia! Mam nadzieję, że już jest lepiej.

    U nas dalej różnie. Mała dostaje tutaj takiego ADHD, że wymiękam. Każde usypianie to koszmar i histerie. Ledwo na oczy widzi czy siedzi, ale jest tyle nowych rzeczy do dotknięcia/polizania i tyle pomieszczeń do zwiedzenia, że bije jej na głowę. Śpi też tak sobie, niestety tutaj nie mogę odespać z nią w dzień.

    Aniu, jak się czujecie?

    Etoilka lubi tę wiadomość

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 23 marca 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeważnie dobrze, poza również koszmarnym niewyspaniem. Dziś prawie całą noc panna spała w naszym łóżku. Wieczory mam zarezerwowane na mdłości, w dzień to sporadycznie zrobi mi się niedobrze.

    Dzięki, że pytasz 😘

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 23 marca 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysiu wygląda mi to na trzydniowke. Obserwuj go po 3 dniu 😉

    Wszystkiego najlepszego dla kolejnego Roczniaka 😁 Wojtusiu rosnij duży i zdrowy! Bądź radością dla rodziców 😘

    Etoilka lubi tę wiadomość

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • Etoilka Autorytet
    Postów: 967 1646

    Wysłany: 23 marca 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny!

    Aga, trzydniówkę już miał... Już nie gorączkuje, ale oboje mamy dziś biegunkę. Na szczęście Wojtek ma słabszą i nie wygląda już tak źle. Za to ja umieram, nie pamietam już kiedy się tak źle czułam. Jakiś wirus się musiał przyplątać.
    Także tego... urodziny życia ;) Trochę mi przykro, bo dużo czasu i energii włożyłam w przygotowania, no ale co zrobić, takie jest życie. Jeszcze nadrobimy :)

    h84f3e5e7aigw4hm.png
    mhsvcwa15qvcnn0c.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 23 marca 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz zdrowie ważniejsze! Szybko wracajcie do siebie i na przyszły weekend zróbcie sobie świętowanie 😊 będziemy bawić się razem, bo my mamy 30.03 imprezę (o ile ktoś przyjdzie, bo już mamy tylko połowę zaproszonych gości).

    Etoilka lubi tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 23 marca 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chyba że tak, to nie wiem co to, ale oby minęło jak najszybciej 😉

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 23 marca 2019, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojtuś sto lat!!
    Oby wam szybko przeszły wirusy. Zdrówka!

    Ania kiedy kolejny podglad fasolęk? :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2019, 19:06

    Etoilka lubi tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 23 marca 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojtusiu, zdrówka mnóstwo! A dodatkowo radości i szczęścia :D

    My dzisiaj po imprezce, pomijając teściową było super ;D
    Sama zrobiłam tort, zostało mniej niż pół więc chyba smakował ;)
    Na dole mus z mango, potem krem z kaszy jaglanej i jogurtu kokosowego wege a na górze galaretka własnej roboty z czerwonej porzeczki :)
    1qojtl.jpg

    Tusianka, ibishka, APrzybylska, aga_90, Rene, Etoilka lubią tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 24 marca 2019, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi kochana Tobie życzę przede wszystkim zdrówka! Rośnij i rozwijaj się pięknie ❤️❤️❤️

    Iza we wtorek 😘

    Dorota tort wygląda smacznie 😊 a co tam teściowa odwaliła?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2019, 09:24

    ibishka lubi tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 24 marca 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łukaszuk, Wojtusia i Kiruni wszystkiego co najlepsze , rozwijajcie sie zdrowo i bądźcie zawsze pogodni. Wybaczcie , ze spóźnione. Jutro Gabi także od razu rownież wszystkiego najlepszego. Roczek po roczku!
    Moje dziecko wieże tylko rozkłada, z sorterow wyjmuje wszystko , wchodzi na materac , na kanapę jest za wysoko. Zeszła raz z materaca wczoraj tyłem.
    Klaudia zycze duzo zdrowia dla Was , mam nadzieje, ze dojdziecie do wyjaśnienia sprawy. Dla Patki wysyłajmy duzo slonka i buziaków. Myszka i Rene , Iza , Marysia dla Was rownież. Trzymajcie sie ciepło. Jesli kogos pominęłam do dołączam tak czy siak. U Nas na roczku była chrzestna i moja kolezanka z chłopakiem. Także Wam życz duO liczniejszych urodzin :) dziadek jedenpojawij sie z rachunkiem dIen poNiej i jak dowiedział sie, ze dzis jest roczek Jadzi , kiwnął głowa i powiedział „Aha”. Także tego ;)
    Byłyśmy na szczepieniu Odra, świnka i różyczka. Kiala zły dzien bo płacz az sie zaniosła, ale zobaczyłam jak reagować na
    To: chlapiecie zimna woda i jakby ręka odjął.
    U Nas czasu brakuje, tyle pracy ale juz pierwsze roślinki sa przesadzane także w lato zapraszam do ogródka.

    Etoilka lubi tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • olKaczucha Autorytet
    Postów: 303 185

    Wysłany: 24 marca 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej...:)
    Wreszcie udało mi się zalogować.. Przez spacje w mailu nie mogłam się dostać bo non stop wyskakiwalo błąd hasła :/

    Pamiętam jak znalazłam to forum i się przyłączyłam.. Jak rodziły się nasze dzieci a tu już mają po roczku ehh.. Ale ten czas leci :)
    Zdrówka życzę przede wszystkim każdemu z. Osobna i pozytywnego myślenia bo to naprawdę dużo daje!

    Bilans mojego prawie rocznego dziecka:
    Ma 8 ząbków.. Każdy innej wielkości hehe
    Wieże chce układać ale nie zawsze się uda
    Do sortera wkłada ale jak jej pokaże który. Klocek gdzie i zwykle najłatwiej włożyć coś okrągłego..
    Czasem sama stoi, na wersalke się nie wdrapuje chociaż podnosi nogę :)
    Tańczy :D a chodzić chodzi jak ja złapie pod paszki.. Tzn przekłada nozkami

    aga_90, Tusianka, APrzybylska, BP 02 lubią tę wiadomość

    iv09mg7yklmn388j.png
‹‹ 800 801 802 803 804 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ