X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • Kasia DT Debiutantka
    Postów: 11 5

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska wrote:
    Hej Kasiu
    Ja w zeszłym tygodniu miałam podobnie, bolało tak że nie dało się spać, ale nie miałam przy tym żadnych plamień. Mój lekarz powiedział, że niestety macica się powiększa i takie bóle mogą się pojawiać.

    czy u Ciebie pokazało się jakieś krwawienie?


    Niee. Od początku ciąży ani razu nie miałam żadnego plamienia wiec po prostu to chyba tak musi pobolec bo ktoś sobie robi miejsce tam na dole ;)

    Wczoraj odebrałam wyniki HCG i jest 19347,00 i zeszło poniedziałkowe to 1503,00 wiec chyba wszystko dobrze.

    APrzybylska lubi tę wiadomość

    Kasia DT
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczny byłam wczoraj u lekarza bo musiałam wziąć receptę z reundacją na heparyhnę 0,6. Powiedział, ze przez mutację pai jestem w grupie ryzyka. Mam nastepną wizytę 21 sierpnia. Muszę się bardzo oszczędzać. Nie mogę tańczyć na weselu, współżycie odpada, słodyczy, cukrów zero, pszenicy tak samo. pracować w pozycji siedzacej do 6 h. Robić sobie przerwy, wstawać itd

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    hej dziewczny byłam wczoraj u lekarza bo musiałam wziąć receptę z reundacją na heparyhnę 0,6. Powiedział, ze przez mutację pai jestem w grupie ryzyka. Mam nastepną wizytę 21 sierpnia. Muszę się bardzo oszczędzać. Nie mogę tańczyć na weselu, współżycie odpada, słodyczy, cukrów zero, pszenicy tak samo. pracować w pozycji siedzacej do 6 h. Robić sobie przerwy, wstawać itd
    Sarrrra w takim razie grzecznie, jak lekarz powiedział i na pewno wszystko będzie dobrze :) oszczędzaj się i rób wszystko zgodnie z zaleceniami.

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co to jest mutacja pai?

    Ja bolów brzucha nie mam-za to ze strony ukladu pokarmowego makabra. Mdli mnie niemilosiernie, co zjem to mi jezdzi po jelitach- generalnie mam wrazliwy żołądek i jelita, nie toleruje laktozy, ale teraz jakby sie nasilalo :-( z jednej strony jestem glodna jak wilk wcinam na potege z drugiej mnie muli.. Oby tylko sie nie nasilalo bo nie wiem jak pracowac będę..

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupik a próbowałaś zrezygnować ze zwykłego mleka?? Na rzecz bezlaktozowego albo roślinnych?

  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie :-) juz dawno nie pije z laktoza, odstawilam tez jogurty, smietane-jeśli juz jakieś kupuje to bez laktozy. Ale teraz mimo to po jelitach mi wciąż jeździ, czegokolwiek nie zjem :-( ktoras wczesniej pisala ze to moze byc tez przez duphaston-może rzeczywiście, biore go 2 razy dziennie. Musze poczytac o lekkich dietach -jakas jaglanka, gotowane warzywka. Inaczej bedzie ciężko..i na pewno NIC smazonego.

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupik wrote:
    A co to jest mutacja pai?

    robiłam trombofilie i wyszła mi mutacja tak jak w moim profilu napisałam. Oznacza to, że mam problemy z krzepliwościa krwii i dlatego nie docodziło do zagniedzenia. W tym cyklu wziełam heparyne od dnia 3 po owulce i zaszłam. Pierwszy cykl z heparyną. Teraz musze brać heparynę 0,6 żeby zatorów nie było.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • pigula_91 Koleżanka
    Postów: 59 79

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można nieśmiało dołączyć?

    APrzybylska, MaGo lubią tę wiadomość


    A ( 02.08.2018)
    F ( 24.03.2020)

    Aniołek 8tc ( 28.08.2017)

  • MaGo Autorytet
    Postów: 447 321

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pigula_91 wrote:
    Można nieśmiało dołączyć?
    Zapraszamy :)

    Marcel <3<3
    3jvzi09ke9hkk4qh.png
  • MaGo Autorytet
    Postów: 447 321

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie.... W którym tygodniu ciąży poszłyście pierwszy raz do ginekologa i czy od razu założyłyście kartę ciąży???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2017, 17:52

    Marcel <3<3
    3jvzi09ke9hkk4qh.png
  • dreamnes Ekspertka
    Postów: 159 146

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    assia wrote:
    A pytałaś może lekarza o lot samolotem? Jeśli tak, to co Ci powiedział?
    Nie pytałam ale w pierwszej nieplanowanej ciąży latalam i nic się nie stalo Takze chyba ok.

    assia lubi tę wiadomość

    34bwrjjgc1z53zcr.png
    3i49t5odk6h77iiq.png
  • dreamnes Ekspertka
    Postów: 159 146

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia DT wrote:
    Witam Was:) pytanie czy w 5,6 tygodniu ma któraś z Was nocne bóle? Ja od tygodnia jestem nimi budzona praktycznie co noc. Są to bóle typowo "miesiaczkowe", nie jakoś okropnie bolesne ale upierdliwe i wykluczające powtórne zaśnięcie. Biorę nospe, kładę nogi trochę wyżej i pomaga po paru -parunastu minutach. W dzień tez miewam bóle ale są krótsze i jakby inne.
    Ja czasami mam takie że czuje dziwnie się ale nie musze brac tabletek. Póki nie są to bole jak na miesiączkę nie martwie się ale tez mam rozwolnienie od 2tyg codziennie... a zawsze mam przed okresem. Takze to mnie niepokoi

    34bwrjjgc1z53zcr.png
    3i49t5odk6h77iiq.png
  • assia Przyjaciółka
    Postów: 87 21

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziś złapał 2 razy taki ostry ból, jak przy okresie, i trwało to z 20 sekund. Ale martwi mnie co innego, otóż od wczoraj w ogóle nie bolą mnie piersi, a wcześniej były obolałe. Boję się, że to przez to, że beta spada :( Któraś z Was miała tak może...? Wizyta w czwartek, więc już nie powtarzałam bety i teraz żałuję, bo się denerwuję.

    0d1y90bv78miqftl.png
  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Assia, nie martw sie na zapas.Zrob sobie bete jutro, na pewno na wizycie w czwartek sie przyda. I bądź dobrej myśli. I nie czytaj neta :-) to nie musi o niczym swiadczyc.

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu ja zaczęłam 5 tydzień. Piersi mam takie dobie , jak dla mnie nie są twarde. Nie bolą. Czasami sutki bolą. Wczoraj miałam takie uczucie pelnisci w podbrzuszu i tj tyle. Ciągle mam sluz ale niedużo. Okresu nie ma a dzisiaj 28 dzień cyklu czyli termin.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia jak się stresujesz to leć dzisiaj jeszcze na betę. Ból w podbrzuszu to dosyć popolarna przypadlosć na początku ciaży ;)

  • pigula_91 Koleżanka
    Postów: 59 79

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj zrobiłam bete, tsk i progesteron i zobaczymy co tam słychać,

    U mnie póki co okresowe bóle podbrzusza i pełniejsze piersi.


    A ( 02.08.2018)
    F ( 24.03.2020)

    Aniołek 8tc ( 28.08.2017)

  • assia Przyjaciółka
    Postów: 87 21

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za odp. Nie miałam jak dziś bety zrobić, a zreszta wstrzymam się już do jutra. Ehh, ta ciąża to ciągły stres, po co nam to było ;)

    Sarrra, trzymam kciuki :*

    0d1y90bv78miqftl.png
  • dreamnes Ekspertka
    Postów: 159 146

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    assia wrote:
    Dzięki dziewczyny za odp. Nie miałam jak dziś bety zrobić, a zreszta wstrzymam się już do jutra. Ehh, ta ciąża to ciągły stres, po co nam to było ;)

    Sarrra, trzymam kciuki :*
    Bedzie dobrze. Ja mam piersi raz miekkie raz twardsze. Ale tez sie stresuje gdy temperatura spada o 0.1stopnia... aj te stresy

    34bwrjjgc1z53zcr.png
    3i49t5odk6h77iiq.png
  • Etoilka Autorytet
    Postów: 967 1646

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nieśmiało dołączam :) jestem w 5t1d :)

    Dziś w nocy dosyć mocno kłuło mnie po prawej stronie podbrzusza - trochę mnie to niestety niepokoi :( z jednej strony może boleć, wiem, z drugiej może to być pierwszy objaw ciąży pozamacicznej... za dużo czytam, za dużo myślę i chyba przez to zaczynam wariować.

    h84f3e5e7aigw4hm.png
    mhsvcwa15qvcnn0c.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ