X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 17 listopada 2017, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! To moje dziecko dzis oszalalo w brzuchu :) takiej aktywnosci to jeszcze nie mialo :)
    Cudowne uczucie ♡

    Eh, jazda konna... kocham i tez ubolewam, ze teraz nie moge jezdzic... mielismy sesje zdjeciowa slubna w stadninie ♡♡♡

    Co do konfliktow miedzy miastami to u nas odwieczna "wojna" miedzy Gdanskiem a Gdynia :)
    wiecie co mozna kupic fajnego w Gdyni?

    Bilet do Gdanska xD

    Ilona92, dziewiec.zero, pomarańczka_33, Tusianka, Magdzia85F, Tęskniąca, APrzybylska, aga_90, BP 02 lubią tę wiadomość

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 17 listopada 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozumiem Waszą miłość do koni bo mam siostrę koniarę, która urodziła 1 kwietnia i też długo jeździć nie mogła ale już to nadrabia ;D
    a u nas jest "wojna" pomiędzy Warmią i Mazurami, jak ktoś na Warmiaka powie, że jest z Mazur to jest uuuu gorąco ;D mnie zawsze rozbraja jak ktoś mówi, że był na Mazurach w Olsztynie ;D

    Ilona92, Magdzia85F lubią tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 17 listopada 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny!


    Emily rozsmieszylas mnie na maxa!

    Dla zainteresowanych od dzis w Łodzi jest Ramen festiwal:)
    Mnie dzis czeka lekkie ogarnianie w domu i czyszczenie z gotowaniem "lodówki"
    No i pokaże Wam moj brzuch. Wczoraj udało mi sie nagrać uderzenia
    Bobasa w brzuchu, tak sie wczoraj ruszali po kolacji jak szalone, z lewego boku na Orawy i to wzdłuż, az brzuch sie dziwny zrobił :D
    3bc43ab73876ba79med.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2017, 10:37

    Tusianka, pomarańczka_33, Magdzia85F, Tęskniąca, APrzybylska, Sylwiaa95, monroe, myszkaka, aga_90 lubią tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!!!

    Emily dobry ten żart z Gdańskiem i Gdynią:-)

    Pomarańczka widziałaś Małą na 3d?

    Ilona ale brzuszek. Zmienił Ci się kształt:-)

    U mnie Maleństwo tak się ułożyło, że na dole nad samą pipka, aż miałam pofalowane, górki i dołki, dosłownie. Ale dość mi niewygodnie było.
    Ciekawe kiedy powędruje wyżej?

    U nas słońce się przebija! Więc musi być dziś lepszy dzień! Miłego dnia:-)

    pomarańczka_33, Ilona92 lubią tę wiadomość

  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 17 listopada 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tu stuknęła równa połowa dzisiaj! Nie mam pojęcia, kiedy to przeleciało :D

    U nas dalej szaro i ma podobno padać. A ja tymczasem dojadam śniadanie i się będę zbierać do lekarza :)
    Udanego dnia dziewczyny!

    pomarańczka_33, Magdzia85F, APrzybylska, Ilona92, BP 02 lubią tę wiadomość

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 17 listopada 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek ;)

    Ilona92, czy Ty jesteś z Łodzi? jeśli tak, to czy słyszałaś coś o Profamilii? Poważnie zastanawiam się nad tym, żeby tam urodzić.

    Miłego dnia wszystkim ;)

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 17 listopada 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia, widziałam przez chwilę ale generalnie Maleńka jest wstydnisią bo cały czas buźkę rączką zakrywała ;D nie chciała pokazać twarzyczki ani zapozować do zdjęcia ;D najchętniej eksponowała kręgosłup - piękny :D
    a w pewnym momencie podczas badania uniosła kciuk w górę w geście "ok" <3
    waży 320 g, i rozwija się prawidłowo, łożysko mam na przedniej ścianie (bez ryzyka przodującego) i dlatego jeszcze ruchów nie czuję :)

    Tusianka, powodzenia :)

    Leżymy wczoraj wieczorem w łóżku przed snem ale emocje takie, że zasnąć nie mogliśmy, ciągle banany na twarzach i ja rozmarzona:
    - mogłaby mieć Twoje oczy i włosy to będzie śliczna
    - noo a ja ślepy i łysy
    - o! i lepiej żeby miała Twoje zęby
    - i szczerbaty...
    ;D ;D ;D

    Tusianka, Magdzia85F, Ilona92 lubią tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusianka - Warszawa opływa w słońcu, ale popołudniu ma padać - deszcz. (nadal czekam na śnieg).


    Tęskniąca w tamtym roku robiłam remont w jednym z klinkik - centrum medyczne rydygiera, sale operacyjne fajne, sale dla pacjentek z łazienkami (ale nie wiem, jak tam się opiekują).Podobno profamilia jest spoko.

    Pomarańczka - tak pytam o to 3d, bo ciekawa jestem, jak teraz buzia wygląda. I czy widać już jakieś podobieństwo:) A że wstydnisia, to co innego (moja na zwykłym badaniu to od razu pokazała pupkę i okrakiem siadała:P).
    A z tymi rozmowami o wyglądzie, to Mąż ciągle mówi, żeby wyglądała, jak ja:P
    Wg mnie lepiej jak On - ma spoko figurę, mocne włosy (lekko rude) i twarz, taką jak się uśmiechnie to dosłownie, trudno się do Niego nie uśmiechnąć (moją mamę zrzędę nawet tym ujął). No i młodo wygląda:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2017, 09:43

    pomarańczka_33, Ilona92 lubią tę wiadomość

  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 17 listopada 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia, nie zauważyliśmy jeszcze podobieństwa ;) pewnie będzie mieszanka wybuchowa ;D no mój Mąż ma cudowne (długie) falowane blond włosy i niebieskie oczy <3 ja mam oczy piwne a włosy naturalny mysi blond, cienkie i delikatne bardzo. a uśmiech oboje mamy zabójczy ;D
    będę miała teraz niezłe wyzwanie - wychować córcię bez różowego (mam na niego alergię :P ) ;D

    u mnie pogoda też dzisiaj ładna, siedzę przy oknie, udaję że pracuję i czekam na Mamę, która przyjeżdża na weekend, żeby skręcić meblościankę naszej córeczki ;) sama bym to zrobiła bo uwielbiam ale mam zakaz ;)

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Wam też się wylogowuje forum? Bo mi znowu nawala!!!


    Pomarańczka - mnie ciężko powiedzieć, co po mnie może mieć. Chyba upór i dążenie do celu. I oczy, nos i uszy :P hehe
    Ale powiem Ci, że mojej młodszej siostry córka - cały ojciec. Włosy, cera, a nawet chodzi tak samo!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2017, 10:13

  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 17 listopada 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka serdecznie gratuluję :) no i mamy kolejną dziewczynkę, jak one się kiedyś do kupy zbiorą, to będą światem rządzić ;)

    Niby większość genów dziedziczy się po męskich przodkach i od ojca, więc ja jestem bardzo zadowolona. Od strony męża faceci są brunetami z brązowymi oczami, o lekko śniadej cerze :)

    Ilona, ale brzuszek Ci się podniósł :)

    Magdzia85F, pomarańczka_33, Ilona92 lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 17 listopada 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, u mnie też coś się zacina i wylogowuje...

    po mnie może odziedziczyć charakter, dzięki temu poradzi sobie w dorosłym życiu ale ja jako Jej matka w latach Jej dorastania będę miała przechlapane :P uparta, zawzięta, czasem aż za bardzo asertywna, niezależna ;) a mój mąż? miły, dobry, czasem aż za dobry, zero asertywności, łagodny - no chyba że ktoś go naprawdę mocno wkurzy ;) ale jaka by nie była będziemy Ją kochać najbardziej na świecie :D

    uszy! zdecydowanie uszy może mieć po mnie ;D

    Magdzia85F, Ilona92 lubią tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka u Nas z tymi charakterami, to podobnie :) Mąż łagodny a ja odwrotnie :P

    APrzybylska - oby nie po moim teściu Mała dziedziczyła :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2017, 10:26

    pomarańczka_33 lubi tę wiadomość

  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 17 listopada 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesto urodę dziedziczy sie po dziadkach :D

    Ja sie tylko modlę i błagam, zeby moje dziecko nie miało uszów i nosa po tatusiu haha
    Reszta bedzie tak czy tak piękna, no i troche wyższa niz mamusia zeby kompleksów nie miało :)

    Moje kiepsko pokazuje co ma miedzy nogami, ostatnio udałosie uchwycić jakby id dołu? Gory pupę? Nic miedzy nogami nue było . Moj luczy na chłopca bo istatni z rodu wiec wiecie ciśnienie rośnie :D

    Nie z Łodzi nie jestem, ale ze mam tam kogos kto otworzył sushi to pare info mam o Łodzi :)

    No moj brzuch jest wyżej, ake bąbel pływa id gory do dołu jak chce, czasami jsk sue schylę czuje go niski i jest dyskomfort, nawet juz mam problem zakładać buty i skarpetki na stojąco ha ha
    My to takie charaktery, ze dajcie spokój! Ale oczywiscie jest duzo pozytywnych! Zeby nie było.
    Ja w przyszła środę zobaczę mojego wielkoluda ❤️.❤️

    Magdzia85F, pomarańczka_33 lubią tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 17 listopada 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    obiecałam, że pokaże Wam mojego arbuza,a raczej dwa - bo tyłek też mi urósł, mimo, że zawsze byłam J.Lo ;):);) więc uwaga - chwalę się ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/84a9553a04ed.jpg

    ;)

    Ilona92, monroe, Magdzia85F, APrzybylska, Tusianka, pomarańczka_33, Sylwiaa95, aga_90 lubią tę wiadomość

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 17 listopada 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ładny brzuszek :) wiesz ile kobiet pozdazdrosci Tobie pupy?

    Chociaż moja uwagę przyciągnęły kapcie! ❤️

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona uroda po dziadkach? ciekawy mix:P

    Może nie chce pokazać, bo chłopak?:) to już i tak niedługo się dowiesz. Moje dziecko woli dolne rejony mojego brzucha. Nie wiem, może macica jeszcze nie jest za wysoko???

    Tęskniąca super brzuszek :) I chyba mamy podobną podłogę :)

  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 17 listopada 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też spojrzałam na papciochy :) myślałam o takich do szpitala, ale u mnie jak już to koniecznie w różu ;)

    Piękny, dorodny arbuz :) A co do tyłka, to jak widać po moim zdjęciu, ja należę do tych niemających na czym siedzieć, ale czym oddychać.

    U nas oba charaktery podobne - spokojne i ciche z nas ludziki. No chyba, że u naszej córki się to wymiesza, skumuluje i będzie miała "charakterek" ;)

    Ilona92, Magdzia85F lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 17 listopada 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak na szybko tylko się pochwalę, że lekarz widział "pipuchę" i Gabrysia waży 353g :D a wymiarami wszystko ma 19+4 :)

    Ilona92, Tęskniąca, APrzybylska, Magdzia85F, Sylwiaa95, myszkaka, aga_90, BP 02 lubią tę wiadomość

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 17 listopada 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj nie tylko forum szalej, ale mamy awarię internetu. Co chwilę się rozłącza :/

    Idę piec cisto na jutrzejsze spotkanie z mamą i bratem :)

    Ilona92, Magdzia85F lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
‹‹ 168 169 170 171 172 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ