X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 16 listopada 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie zauważyłam spiny :) no dziewczyny ile mozna o bolącym brzuchu, wielkich cyckach i braku ochoty na sex. Ja wiem "baby sa jakies dziwne" ale jak zatracimy sie w tym internetowym swiecie uśmiechu to nikt juz nie bedzie potrafił używać argumentów:) kazdy ma swoje przekonania i doswiadczenia. Kazda czesc swiata jest na swoj sposob dziwna i nic sie nie poradzi. Najważniejsze byc sobą i robic swoje !

    myszkaka, APrzybylska lubią tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Dziewczyny macie doła czasem? Bo ja dziś ryczę jak głupia
    Haha to musi byc ciąża! :D przytulam Cię mocno, jutro bedzie duzo lepiej!
    Jakis konkretny powod czy tak poprostu dzis?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona to chyba nie ten sam watek czytamy bo ja tu nie widze non stop gadania o brzuchach seksach itp :D
    Tylko o czekoladach tortach itp hahaha

    Ilona92 lubi tę wiadomość

  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 16 listopada 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona92, dokładnie :) Ja już tak mam, że czasem lubię pogadać na "głębsze tematy". Ale cycki, sexy czekolady i torty też są fajne :D

    Swoją drogą dziś mnie naszło na naleśniki z serem i właśnie robię :D

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewiec.zero wrote:
    Haha to musi byc ciąża! :D przytulam Cię mocno, jutro bedzie duzo lepiej!
    Jakis konkretny powod czy tak poprostu dzis?


    po prostu...az maz nie wie co robic

    a mnie sie chce slodkiego:( ale mam diete...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia w takie dni dieta precz! :) skorzystaj z pomyslu myszkaka i niech ci maz nalesniki zaserwuje! :)
    Mnie chyba znowu cos rozklada :( zimno mi strasznie siedze pod kocem tylko nos wystaje.. brrrrr

  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 16 listopada 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia, dieta dietą ale czasem odrobina przyjemności sie należy :) a i Maleństwo będzie się lepiej czuło jak Mamie przejdzie zły humor :)

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewiec.zero - mój Mąż z tych, co kanapki tylko robią :P

    Myszkaka - przerąbane ma dziecko dzisiaj ze mną :(

  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 16 listopada 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazda moze miec dola, popłaca sobie to Ci przejdzie, idz na zewnatrz kup szpinak lub bazylię wróć i zrób sałatkę caprese. Dotlenisz sie i humor wroci :)

    Pooglądać cos na yt , mnie tak zainspirował kolorowy kocyk, ze juz 5d i na włóczkę czekam i czekam. Wczoraj kupiłam moja ulubiona gazetę i nie miałam czasu jej nawet otworzyć :D kurde gdybym miała wiecej jajek i dobry piekarnik to bym piekła, ale nie koniecznie wszystko jadła :O popchnąć to dalej i sie cieszyć . Poza tym czesto mam takie dni:)
    To na pocieszenie Wam napisze, ze dzisiaj był u mnie tir i oczywiscie kierowca najmądrzejszy wjeżdża tyłem i co? No i wyciąganie tira, jak był ok 13, tak pojechał przed 17 haha no i najlepsze, ze przy wyciąganiu pomógł nam sąsiad z którym nie dawno sie spiekoty bo mijał sie nie raz z kimś na naszej jedynej łące ! Jak mam gorsze dni to myśle, ze oby to porodu i bede mogła isc na jazdę konna ! Magda zaraz Twój jeden z ulubionych okresów świątecznych, tak apropo w mili juz muzyka świąteczna ale " lasy kristmas" jeszcze nie było :P
    Ja dzis zjadłam knopersa i rano kanapkę z moimi powidłami . Smaruj gofera dzemorem :)

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 16 listopada 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Dziewczyny macie doła czasem? Bo ja dziś ryczę jak głupia

    Mnie to dopadło kilka dni temu - cały dzień przeryczałam, a na drugi dzień jak nowonarodzona, smialam sie wtedy, ze ktos mi mozg wymienil, bo ja raczej optymistka jestem...to bylo straszne!!!! gdyby to trwało dłużej to bym sie wykonczyła

    Magdzia - dzien ma sie ku koncowi, wiec jutro bedzie lepiej ;) wlacz sobie jakis film i mysl "o niczym" i oby do jutra ;) Trzymam kciuki ;)

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 16 listopada 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia, tak jak mówią dziewczyny - w takie dni nie ma co trzymać diety na siłę. Nawet jak się wcześniej odchudzałam, to pozwalam sobie ma malutkie odstępstwa od diety. To wpływa lepiej na psychiką, jak się zaspokoi jakąś potrzebę niż myślenie o niej obsesyjnie :)

    Mąż za to otworzył mój kalendarz adwentowy i go właśnie pożera :D

    A co do tych różnych konfliktów - to u nas Zielona Góra nie lubi Gorzowa Wielkopolskiego i na odwrót. A oba miasta są stolicami województwa :D A podłożem całego "nielubienia się" jest żużel :D

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona gofra bym zjadła, ale sprzętu brak. U mnie rzadko taka chandra.
    A radio świąteczne już włączam. Dziś mieliśmy jechać do Leroy Merlin i wózek obejrzeć, ale zemdliło mnie i 3 h leżałam. A chciałam ozdoby świąteczne kupić. Bo potem przebrane.


    Tęskniąca no właśnie zaraz spać i jutro nowy dzień!

    Tusianka a kalendarz jakiej firmy? W Biedronce fajne widziałam (w gazetce).


    Dziękuję dziewczyny!:-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2017, 18:54

  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 16 listopada 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!! jestem tak szczęśliwa, że nie tego nie ogarniam :D
    u mnie w brzuchu mieszka zdrowiutka dziewczynka <3 <3 <3 :D dzisiaj chyba z tych emocji nie zasnę :D

    Tęskniąca, Magdzia85F, Agiii37, Tusianka, grzanewino, myszkaka, aga_90, Ilona92, APrzybylska, BP 02 lubią tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 16 listopada 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomarańczka_33 wrote:
    Dziewczyny!! jestem tak szczęśliwa, że nie tego nie ogarniam :D
    u mnie w brzuchu mieszka zdrowiutka dziewczynka <3 <3 <3 :D dzisiaj chyba z tych emocji nie zasnę :D

    Ale się cieszę, GRATULACJE !!! Oby dobra passa "połówkowych" trwała jak najdłużej !!!!

    pomarańczka_33 lubi tę wiadomość

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomarańczka_33 wrote:
    Dziewczyny!! jestem tak szczęśliwa, że nie tego nie ogarniam :D
    u mnie w brzuchu mieszka zdrowiutka dziewczynka <3 <3 <3 :D dzisiaj chyba z tych emocji nie zasnę :D


    Super!!!! :-) Gratulacje!!!:-D

    pomarańczka_33 lubi tę wiadomość

  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 16 listopada 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomarańczka, gratulację! :)

    Magdzia, kalendarz z milki :D

    pomarańczka_33, Magdzia85F lubią tę wiadomość

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 16 listopada 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem z lipcowek. Beta 10 dpo 12,30 miu /ml wyszła wczoraj musiałam mieć zagnieżdżenie bo był spadek. Kiedy najlepiej iść do lekarza?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 16 listopada 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Hej dziewczyny jestem z lipcowek. Beta 10 dpo 12,30 miu /ml wyszła wczoraj musiałam mieć zagnieżdżenie bo był spadek. Kiedy najlepiej iść do lekarza?

    a mozesz powtorzyc badanie po 72 h? Jesli tak i poziom bedzie przyjamniej o 40%-60% wyzszy to wszystko ok. Ja w pierwszej ciazy bylam juz u lekarza w 3 tyg ciazy...i byl pecherzyk wiec ciaze potwierdzono, w drugiej bylam 6 tyg i byla juz "kijanka z bijacymi naczyniami krwionosnymi". Wiec jesli po tych 72 h bedzie przyrost bety HCG to spokojnie mozesz od razu udac sie do gina.

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 16 listopada 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka Wielkie Gratulacje!!! :) super być po badaniu i mieć już spokojną głowę że dziecko się zdrowo rozwija :)

    Panan12, ja betę powtorzyłam 3 razy, 48 i 72h później. U lekarza byłam w 5.5tc i było serduszko :)

    pomarańczka_33 lubi tę wiadomość

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bylam w 5tyg i nawet pecherzyka nie bylo a gin ma super sprzet. Tydzien pozniej byl juz zarodek i serduszko :D ukrylo sie ;) wiec ja bym strzelala zeby byl 6tydz

    Ps. Lipcowki juz! :o kiedy to tak leci ;)

    Paatka lubi tę wiadomość

‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ