X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kujący/piekący ból w podbrzuszu - pierwsze tygodnie ciąży/zagnieżdzenie - POWODY DO NIEPOKOJU?
Odpowiedz

Kujący/piekący ból w podbrzuszu - pierwsze tygodnie ciąży/zagnieżdzenie - POWODY DO NIEPOKOJU?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • morowa Ekspertka
    Postów: 185 98

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z mam tak miała w początkowej fazie ciąży? Pozytywny test, termin małpy mam na @. To moja druga ciąża, pierwsza prawie 11 lat temu - poród przez cc. Nie codziennie ale to już 3 raz jak czuje takie pieczenie/kłucie jak na kolkę macicy/podbrzusza. Wzięłam nospę. Czy też takie bóle miałyście? czy to normalne czy należy się niepokoić?

    3jgxj44jwujjucca.png
    3jgxf71x04ty3zd3.png
    <3 Aniołek <3 6/7tc 21.01.2019 [*]

    99a49ce0de7932d8a83fb9de34765b1f.png[/url]
  • dreamnes Ekspertka
    Postów: 159 146

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mialam kilka tygodni... poki nie plamisz nie martw sie ;)

    morowa lubi tę wiadomość

    34bwrjjgc1z53zcr.png
    3i49t5odk6h77iiq.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi właśnie dzisiaj test pokazał II kreseczki, termin @ na wtorek, tj. 29.08 - dzisiaj właśnie czuję piekący ból w podbrzuszu, jakby na @ ale jednak trochę inny, takie jakby rozpieranie, rozpychanie od środka. Dodatkowo jak kichnę to czuję takie mocne ciągnięcie. Raczej jest to normalny objaw :)

    morowa lubi tę wiadomość

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Ewaewa Znajoma
    Postów: 19 18

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam takie bóle. Raz w nocy aż mnie obudził taki mocny ból jak na okres, ale poboli i przestaje. Też myślę, że jeśli nie ma plamien to jest ok.

    morowa lubi tę wiadomość

    16uddqk3b2imk1zu.png
  • Marta Eni Znajoma
    Postów: 23 9

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva wrote:
    Mi właśnie dzisiaj test pokazał II kreseczki, termin @ na wtorek, tj. 29.08 - dzisiaj właśnie czuję piekący ból w podbrzuszu, jakby na @ ale jednak trochę inny, takie jakby rozpieranie, rozpychanie od środka. Dodatkowo jak kichnę to czuję takie mocne ciągnięcie. Raczej jest to normalny objaw :)

    Oj tak... Wczoraj jak kichnęlam to aż z bólu zapiszczalam :P boli bardzo :)

    Morowa też tak mam. Raz jeden jajnik, raz drugi :) jak na okres. Ale myślę, że dopóki plamienia nie ma to nie ma się czym martwić. Domek dla malucha się rozciąga :)

    morowa lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 08.06.2017

    3jgx9jcg7keojcck.png
  • morowa Ekspertka
    Postów: 185 98

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 01:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva wrote:
    Mi właśnie dzisiaj test pokazał II kreseczki, termin @ na wtorek, tj. 29.08

    No to mamy bliziutko siebie :-D

    Dzięki dziewczyny, tak strasznie się martwię.

    3jgxj44jwujjucca.png
    3jgxf71x04ty3zd3.png
    <3 Aniołek <3 6/7tc 21.01.2019 [*]

    99a49ce0de7932d8a83fb9de34765b1f.png[/url]
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta Eni oj tak, boli bardzo :D Aż dech zapiera :)

    morowa ale super, mi belly wyliczyło początek 4 tyg, czyli jak u Ciebie 3tydz i 4 dni :D haha
    Dzisiaj test też pozytyw, więc niemożliwe, żeby 2x się pomylił :D Jutro lecę z rana na betę i zapisuje się do gina :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2017, 11:34

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • cuddlemuffin Autorytet
    Postów: 723 1096

    Wysłany: 30 października 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak mam- ból skurczowy podbrzusza jak na @ tylko dużo słabszy i kłucie z lewej strony jakby jajnik? Bardzo sie tym martwie, zwlaszcza, że jestem po stracie.. I w poprzedniej ciazy tak nie mialam. A termin u gina dopiero za 2 tygodnie.. Pocieszcie
    Dodam, że to 5 tydzien.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2017, 13:40

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ