X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Krwiaki w macicy
Odpowiedz

Krwiaki w macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znalazłam takiego tematu, a niestety dziś na usg ginek wyraźnie widział jeden krwiak i być może drugi.
    Z tego co wyczytałam, krwiaki to pękające naczynka w bardzo ukrwionej macicy. Z reguły nie są aż tak groźne, szczególnie te u ujścia macicy, ale lekarze zalecają rygorystyczne leżenie.
    Mi również ginek wypisał L4, choć nie mówił nic o bezruchu.
    Czy któraś z Was miała podobny problem?

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana jest już ten temat w "problemy i komplikacje" tam kilka dziewczyn już sie wypowiadalo mize one ram Ci pomogą ;)

    celia lubi tę wiadomość

  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 01:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://bellybestfriend.pl/forum/problemy-i-komplikacje/krwiak-na-macicy-a-ciaza,929.html


    wystarczy poszukać, wszystko jest :)

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki ogromne, przeszukałam I trymestr tylko ;) No to pędzę czytać :)

    Miriam lubi tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • 8485 Autorytet
    Postów: 505 287

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez bylam n usg w 6 tyg okazuje sie zamam krwiaka 5 razy wiekszy niz pecherzyk mam l4 luteine i odpoczywac nie dzwigadz nie stresowac sie i odpoczywac

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3odqk3g4i8ffll.png[/img]
    Aniołek Lipiec 2017[*]
    Aniołek czerwiec 2013[*]
    Aniołek styczeń 2014 [*]
  • Agusia1406 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 13 marca 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam krwiaka w 5 tyg, objawil mi sie skapym krwawieniem, poszlam do gin dostalam progesteron dopochwowo dwa razy dziennie, po 2 tyg sie wchlonal, ale plamilam jeszcze tydzien. Praktycznie nigdzie nie wychodzilam- lezalam. jedyne co robilam w domu to obiad. teraz profilaktycznie biore progesteron jedna dawke dziennie i od poczatku aspiryne 75 w celu unikniecia poronienia- moja pierwsza ciaxa obumarla w 8 tyg.

    16udskjo8kgcbsw3.png
  • Agusia1406 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 13 marca 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz jestem w 10 tyg i w niedziele ide do lekarza - mam nadzieje ze wszystko ok.

    16udskjo8kgcbsw3.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ