BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > Krwiak w macicy w 1 trymestrze
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Kulkakulka
Przyjaciółka
Postów: 116
25

Wysłany: 5 lipca 2019, 18:26
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej dziewczyny. Mam krwiak w macicy, plamię właściwie odkąd się dowiedziałam, że jestem w ciąży( obecnie 11 tc). Z dość dużym krwawieniem trafiłam do szpitala. Krwiak się niby wchłonął, przestałam plamić. Zostałam wypisana do domu i po tygodniu znowu plamienie. Biorę luteinę 2*2, heparynę i w razie skurczy nospę.Mam wskazany ruch ze względu na trombofilię i ryzyko zakrzepicy, więc nie mogę absolutnie leżeć cały czas. Martwi mnie kolor tego plamienia.Najpierw było krwawienie,brązowe plamienie, po upławy kawy z mlekiem, a teraz jakby wodniste słomkowo-beżowe i te mnie martwią, bo naczytałam się o wypływaniu płynu owodniowego. Dzwoniłam do lekarza, on niby uspokaja, że tak może być jak krwiak się opróżnia, na ostatnim usg widoczny był nowy krwiak przy szyjce, płód ok. Miałyście takie wodniste plamienia?

5 lat starań,V-leiden,nietoler.pokarmowa, hsg,stymul.owu letrozolem,1*iui za granica,ciaża 11.2016,2 laparoskopie w ciaży z powodu bóli podbrzusza,poronienie zatrzymane w 8 tyg :( Gameta Rzgów- 08. 2017 rozpoczęcie ivf:), 3 histeroskopie,4 transfery nieudane, 04.2019 naturalna


Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

  • kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)