X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Krwiak w macicy w 1 trymestrze
Odpowiedz

Krwiak w macicy w 1 trymestrze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kulkakulka Przyjaciółka
    Postów: 116 25

    Wysłany: 5 lipca 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Mam krwiak w macicy, plamię właściwie odkąd się dowiedziałam, że jestem w ciąży( obecnie 11 tc). Z dość dużym krwawieniem trafiłam do szpitala. Krwiak się niby wchłonął, przestałam plamić. Zostałam wypisana do domu i po tygodniu znowu plamienie. Biorę luteinę 2*2, heparynę i w razie skurczy nospę.Mam wskazany ruch ze względu na trombofilię i ryzyko zakrzepicy, więc nie mogę absolutnie leżeć cały czas. Martwi mnie kolor tego plamienia.Najpierw było krwawienie,brązowe plamienie, po upławy kawy z mlekiem, a teraz jakby wodniste słomkowo-beżowe i te mnie martwią, bo naczytałam się o wypływaniu płynu owodniowego. Dzwoniłam do lekarza, on niby uspokaja, że tak może być jak krwiak się opróżnia, na ostatnim usg widoczny był nowy krwiak przy szyjce, płód ok. Miałyście takie wodniste plamienia?

    5 lat starań,V-leiden,nietoler.pokarmowa, hsg,stymul.owu letrozolem,1*iui za granica,ciaża 11.2016,2 laparoskopie w ciaży z powodu bóli podbrzusza,poronienie zatrzymane w 8 tyg :( Gameta Rzgów- 08. 2017 rozpoczęcie ivf:), 3 histeroskopie,4 transfery nieudane, 04.2019 naturalna
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ