X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Krwiak w kosmówce
Odpowiedz

Krwiak w kosmówce

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 27 listopada 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem w 7 tc (6 t 1 d) i wczoraj na USG lekarz stwierdził krwiaka a nawet dwa małe w kosmówce.
    Dostałam luteinę dopochwowo i tyle. Nie plamiłam , zostało to wykryte przy USG.
    Czy któraś z Was miała krwiaka, czym to grozi, jak można leczyć, macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 27 listopada 2013, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana po pierwsze watek podobny tu:
    https://bellybestfriend.pl/forum/problemy-i-komplikacje/krwiak-na-macicy-a-ciaza,929.html

    Po drugie, mi wykryli małego krwiaczka 13x14mm w obrebie kosmowki...25% w ciązy je ma i wchłaniają się zazwyczaj same do 20 tygodnia. Ja dostałam jeszcze do tego 1 tabletkę acard ( takie krwiaczki moga prognozowac zastoje w zylach) dlatego biore na lepszy przepływ krwi.
    Do tego nospa i duphaston, ale na pobolewanie podbrzysza.
    W poniedziałek byłam u innego ginia i nic nie widział, więc albo sie wchłonął, albo to naprawddę mało ważna rzecz :)
    Także nic sie nie martw, ale też nie forsuj...jednak jakby rósł, czy nie wchłaniał się czasem zalecane polegiwanie...tyle mojej wiedzy w temacie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2013, 18:16

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 27 listopada 2013, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Lolka, szukałam tylko na I trymestrze i ogólnym w ciąży, ale poczytam tu.
    Na razie są malutkie, czyli mówisz,że nie ma obowiązku leżenia, bo mi gin nic nie mówiła

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2013, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też miałam krwiaka 1 cm w 8 tygoniu ciąży ,oczywiście szybko po nim ślad zaginął ;p

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 28 listopada 2013, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara a miałaś jakieś szczególne zalecenie by leżeć albo jakieś leki>

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ