X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Krwiak 7 tc pomocy
Odpowiedz

Krwiak 7 tc pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Werax Znajoma
    Postów: 33 1

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny wczoraj byłam na badaniu jestem w 7 tc serduszko bije wszystko dobrze jednak lekarz zauwazył krwiaka na 1 rzut oka myslal ze to drugie dziecko ale to krwiak nie krwawie przepisał mi jednak duphaston mam zacząć brać jakbym zaczela krwawic czy plamić boli mnie podbrzusze bardzo często. Czy któraś z Was tez miala krwiaka jak to się skończyło czy mozna współżyć bo nic mi nie powiedział na ten temat powiedzial tylko ze się wchłonie

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpoczywaj i nie wspolzyj dopóki krwiak się nie wchłonie. Miałam w pierwszej ciąży, wchlanial się z 1,5 miesiąca.

  • Werax Znajoma
    Postów: 33 1

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za informację

  • Werax Znajoma
    Postów: 33 1

    Wysłany: 13 stycznia 2021, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A też bolał cie brzuch ?

  • Aaasti Autorytet
    Postów: 272 244

    Wysłany: 14 stycznia 2021, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowana większość krwiaków wchłania się sama, zdarza się też, że się opróżniają w postaci plamień/krwawień, ale zazwyczaj nie zagrażają rozwijającemu się dzidziusiowi. Jeśli chodzi o współżycie, to lekarze mi odradzali.
    A z własnych doświadczeń: miałam krwiaka w dwóch ciążach: w pierwszej wchłonął się sam ok. 13tc, bez żadnych plamień i krwawień. Mam zdrowe, już sporawe dziecko z tej ciąży. :)
    W drugiej ciąży krwiak odkleił kosmówkę w ponad 50%, dostałam leki i w 10 tc zaczął się również organizować bez żadnych plamień. Niestety dzieciątka z tej ciąży nie mam, gdyż miało wady genetyczne. Ale to osobna kwestia, krwiak nie miał z tym nic wspólnego.
    Więc spokojnie, głowa do góry :)






Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ