X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Krew z nosa
Odpowiedz

Krew z nosa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy którejś z Was na początku ciąży leciała krew z nosa? Dzisiaj miałam taką sytuację, pierwszy raz w życiu. Cały dzień czułam się dobrze. Wizyta u lekarza za tydzień.
    Czytałam, że krew z nosa zdarza się w ciąży, ale głównie w zaawansowanych... a u mnie dopiero 5t6d.
    To moja czwarta ciąża, poprzednie straciłam, dlatego się martwię.

  • Oublier Autorytet
    Postów: 566 369

    Wysłany: 2 listopada 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam przez tydzień, codziennie krwotok z nosa i miałam problem z zatamowaniem go około 20min. Kulminacja była jak przez 2h bardzo mocno mi leciało i skończyło się wizytą u laryngologa. Od tamtej pory mam spokój, ale zrobiłam coś, czego raczej z czystym sumieniem nie polecę... No i u mnie była to końcówka II trymestru. A Ty bierzesz jakieś leki przeciwzakrzepowe? Acard? Clexane? Podpowiem tylko, że spokojnie możesz brać rutinoscorbin.

    f2wl9vvjra4rp1ln.png

    v3gtnyn05cn3o4qn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heparynę biorę. Nie chce jej odstawiać...

  • Oublier Autorytet
    Postów: 566 369

    Wysłany: 2 listopada 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz bał się odstawić i raczej nie jest to mądre rozwiązanie ;) A jak długo trwa krwawienie? Jeśli niezbyt długo, to raczej nie ma czym się martwić. Rutinoscorbin i więcej cytrusów w diecie powinno pomóc.

    f2wl9vvjra4rp1ln.png

    v3gtnyn05cn3o4qn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwilkę, może z minutę. Nie było tez jakieś mocno obfite. No nic... Mam nadzieje, ze się nie powtórzy i zobaczymy za tydzień na wizycie.

  • Oublier Autorytet
    Postów: 566 369

    Wysłany: 2 listopada 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to raczej nie ma czym się przejmować. Mój ginekolog olał jak mówiłam, że mam problem z zatamowaniem :P Jestem prawie pewna, że poleci Ci rutinoscorbin i tyle tego będzie. A jak boisz się chemii bez konsultacji z lekarzem, to woda z cytrynką :)

    f2wl9vvjra4rp1ln.png

    v3gtnyn05cn3o4qn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaminę c wzięłam, lekarz mówił żebym brała, ale olałam bo i tak już garść tabletek brałam.
    Dziękuje Ci za pomoc <3

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ