X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kosmetyki w I Trymestrze
Odpowiedz

Kosmetyki w I Trymestrze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agnes81 Koleżanka
    Postów: 49 7

    Wysłany: 21 listopada 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam jeśli przewinął się już ten temat, ale chciałam na świeżo Was zapytać jakie kosmetyki, balsami, oliwki, szampony stosujecie w pierwszym trymestrze?
    Co będzie najlepsze na ewentualne rozstępy itp.
    Jest to moja pierwsza ciąża, a właściwie jej początek. Naczytałam się, że warto zmienić kosmetyki na delikatniejsze, ale nigdzie nie mogę znaleźć jakie, są te delikatniejsze...
    Przeszukiwałam ostatnio pułki w aptece i właściwie 99% kosmetyków jakie znalazłam jest dla kobiet od II Trymestru, a co z tym pierwszym...
    Będę wdzięczna za wasze opinie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:25

  • Arowana14 Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od początku ciązy stosowałam żel do masażu marki HB. Działa przeciwko rozstępom. A działać trzeba już zanim zacznie brzuch rosnąć. Skórę ten żel fajnie ulastycznia, więc u mnie nie zrobiły się rozstępy.

    Aga
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam zwracanie uwagi na skład kosmetykow. Dobrze jeśli są to kosmetyki naturalne, Unikaj chemii. W sieci jest wiele przewodników na temat tego jak odczytać skład kosmetyków Nie jest to takie trudne i jak już raz się nauczysz, to potem nie będziesz miała z tym wiecej problemu.

    Ze swojej strony polecam również już od 1 trymestru zacząć stosowac kosmetyki na rozstępy. Dobrze jest przygotowywać skórę na wzrost brzucha bo potem moze być już o wiele trudniej. Niekoniecznie da Ci to pewność uniknięcia rozstępów, ale być moze sprawi, ze będą mniejsze.
    http://www.tvmalbork.pl/aktualnosci/29959,krem-na-rozstepy-pokonaj-problem-rozstepow

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2020, 09:33

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ