X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2020, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia Gratuluję!!!! :-)
    Pisz w wolnej chwili jak się macie jak dziewczynki ❤❤❤

    Alciak , u nas juz sa obroty na brzuch 🙊🙊🙊, kurcze zamiast się cieszyć to przyznam szczerze ze trochę się przez to nerwuje , bo poloze ja na plecach ona fika na brzuszek po chwili sie nerwuje i marudzi więc ja ja sppwrotem na plecy i ona znów na brzuch i tak w kółko 🙄🙄. Raz w nocy mi marudziła otwieram oko patrzę na ona na brzuchu 😳😳
    Także u Was to juz tylko kwestia czasu 😁😁😁😁
    Bardzo się cieszę że zniosłaś ten zabieg tak dobrze i ze mm nie odrzuciło małego od cyca ( jakkolwiek to brzmi ) u nas wlasnie tak się stało, ale to pewnie czas bo jednak to 12 dni no w sumie 9 bo przez 3 dni woziłam małej mój pokarm .
    U nas może nie ręce w kremie ale często skarpetki i nogi w kupie 🙊🙊🙊, kurde czasem yo aż się czuje nie poradna , jak się obsra to mimo że trzymam jej nóżki to i tak zrobi tak ze dotknie gdzieś tej kupy a potem to już u moje ręce i podklad i wszystko 😳😳

    Kochana a jak mala ? Cieszy się z braciszka ? :-)

    Edit : to może podpowiedz mi - skoro mala mocno wciska piastki do buzi palce gryzie slina leci jej ciurkiem jak leży na brzuchu , jak pieści wkłada to tak zaciska ze az czerwona się robi przy tym czasem krzyknie czasem sobie gaworzy a czasem poprostu " mulda " to tez na zeby? Ja myślałam że dzieci tak maja poprostu a nie ze zabki sie zaczęły 🙄🙄. Kurde człowiek taki niedoswiadczony😑😑

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2020, 07:05

  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1709

    Wysłany: 28 maja 2020, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki miały 2480g i 2460g i 48cm ;) jeszcze w czerwcu wracamy na kilka dni do szpitala powtórzyć USG

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 29 maja 2020, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, ale maluszki ❤️❤️ jak ogarniacie? Dajecie radę? Pomaga jakaś babcia? Jak Staś? Szczęśliwy?

    Anetka kupa to temat rzeka 😂 z nóżek zawsze zdejmuję skarpetki 😉 bo nóżkę można umyć 😂 ostatnio to tak narobił w pieluchę, że prosto pod kran poszedł, bo chusteczkami nie dało się :)
    Ogólnie dzieci się ślinią na ząbki, to nie znaczy że jutro będą, to może potrwać wiele tygodni, miesięcy :) piąstki biorą do buzi, bo tak poznają świat, z drugiej strony swędzą dziąsła, więc te łapki trochę drapią dziąsła, możesz małej dać gryzaczek z wypustkami one fajnie masują, tak samo swoim paluszkiem możesz jej masować, zobaczysz, że jej się to spodoba.
    Mała mam wrażenie, że coraz bardziej układa sobie to wszystko w głowie, bardzo mi pomaga przy Tymku szczególnie teraz kiedy nie mogę go nawet dźwigać. Stara się, wiadomo, że ma momenty zazdrości, ale mam wrażenie, że już są one rzadziej i przechodzimy je łagodniej 😊

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1709

    Wysłany: 29 maja 2020, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dajemy radę, moja mama wzięła urlop i pomaga ogarniać Stasia. Młody bardzo zadowolony, staramy się żeby nie czuł się odtrącony i miał swoje życie poza siostrami też. Gorzej jak była teściowa albo mieliśmy sesję i więcej uwagi skupiało się wokół dziewczyn, wtedy widać, że już jest mu przykro. W czerwcu niestety szpital przyjmie tylko Nelkę, a Lila będzie musiała zostać w domu :(

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2020, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jak tam ? Co tam ?

  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1709

    Wysłany: 18 czerwca 2020, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ;) my w pon skończyłyśmy 4 tygodnie. W szpitalu ok, mogłyśmy być razem, w pon poszłyśmy a we wtorek już nas puścili. Dziewczyny wymagające, ale dajemy radę ;)

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2020, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga13 wrote:
    hej ;) my w pon skończyłyśmy 4 tygodnie. W szpitalu ok, mogłyśmy być razem, w pon poszłyśmy a we wtorek już nas puścili. Dziewczyny wymagające, ale dajemy radę ;)

    Kinga no tak- masz x2 wszytko 😁 ale tez milosci szczęścia x2 🥰🥰🥰
    Jak w szpitalu wszystko ok ? :-)
    Jak Stasiu ?
    No to juz pierwszy miesiąc za Wami 😁❤⚘🌷
    Bys sie pochwaliła tu swoimi dziewuszkami

  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1709

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W szpitalu pęcherz Nelki ok, a Lilka zdwojenie w obu nerkach i poszerzenie, ale to nic groźnego, do kontroli.
    Stasiu dobrze, czasem troszkę odwala, ale ogólnie jestem z niego dumna ;)

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
  • Desperatka_87 Autorytet
    Postów: 676 396

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,chciałam się doradzić.
    Czy oprócz witamin prenatalnych bierzecie od początku ciąży dodatkowo kwas foliowy czy wystarczyły tylko te witaminy i dawka kwasu w nich zawarta? A drugie badanie co bierzecie na wspomaganie flory bakteryjnej, Lacibios Femina, czy coś innego? Z góry dziękuję za pomoc :)

    Szymon urodzony 08.04.2021 g. 12.15 waga 3950g wzrost 59cm
    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    Pierwsza ciąża- Aniołek 13 tc (10.04.2020)
    2nn39jcg7m3w65mu.png


‹‹ 534 535 536 537 538
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ