X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1709

    Wysłany: 10 stycznia 2020, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie stoją pod znakiem zapytania jeszcze te Bielany. Tam terapię moich konfliktów zapoczątkował prof. Dębski, po jego śmierci jest tam jego żona i jakoś tak oni są takim docelowym. Mam do bielańskiego skierowanie wypisane, ale wizytę 20.01 mam na Czerniakowskiej u lekarza, który z profesorem pracował i uczył się od niego, mój gin mu wyjaśnił mój przypadek i chce mnie zobaczyć, najpierw próbuję tam. Jak coś nie wypali to mam bielany w odwodzie

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 10 stycznia 2020, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czekamy do 20.01.

    Podobno 10 mg/dl ketonów to nie dużo, mam zjeść większą kolację. Rany... Ja mam dość jedzenia!! Zjadłam dziś z chlebem graham, bo białe mi za mocno podnosi i glukozę po posiłku i poranną. Zobaczymy jak razowe i jak na tym wyjdą moje ketony... Twaróg z bananem mi obrzydną po miesiącu... Byleby brzuch nie bolał może jakoś to ogarnę. Cukry na czczo przez ostatni tydzień poniżej 95 czyli nie włączamy insuliny, ale walczę teraz z ketonami i mogą się popsuć cukry poranne, więc zobaczymy jak to będzie...

    Anetka, a Ty juz zajęta prasowaniem czy co, że tak cicho siedzisz :)? Ja dopiero kompletuję kosmetyki i zaczynam pranie :P

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Alciak - ja już mam wszystko gotowe. Zostało ogarnąć łóżeczko poskładać itp
    Ogólnie, niby wszystko ok . Wyniki badań- tragedia . Problem z moczem . Krysztaly nie ma 1-3 mój wynik 122 , ciała ketonowe dodatnie. Zalecenia od lekarza ; pij więcej wody 🤯🤯. 3.5 litra Dizennie pije ile mam tego w siebie lać?
    Dodatkowo dostałam wczoraj wypłatę 500 zł- dzwonie do pracy pytam co jest grane ? Odp : od 9.12 nie wplynelo Pani l4 .
    Poprostu mega !🤬🤬🤬

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2020, 13:46

  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1709

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę, i co z tym L4 teraz? Te elektroniczne teraz funkcjonują to powinno wszystko śmigać

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga13 wrote:
    O kurczę, i co z tym L4 teraz? Te elektroniczne teraz funkcjonują to powinno wszystko śmigać

    Zaraz dzwoniłam do lekarza. Mówiła że to ewidentnie błąd zusu bo z tego dnia miała 4 pacjentki które zgłosiły ten sam problem. Dziś mi pisała że wczoraj ponownie wysłała. Nie wiem jak to ma się do rzeczywistości i elektronicznych l4 , no mówiła że faktycznie mojego nie ma. Tylko czy ona wogole je wysłała? Tak miesiąc do tyłu? Nie mam pojęcia. Wiem że we wtorek jadę do zusu potwierdzić konto ( pue) . Nawet z pracy nie zadzwonili poinformować A od 9.12 nie ma mojego l4 !

  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1709

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie dziwne, że z pracy nie dzwonili przecież bez L4 teoretycznie powinnaś pojawić się w pracy...

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga13 wrote:
    No właśnie dziwne, że z pracy nie dzwonili przecież bez L4 teoretycznie powinnaś pojawić się w pracy...

    Tłumaczyła to tym że wszyscy wiedzą że ciąża i kontynuacja więc czekają na wpływ l4 . Gorzej z moja kierowniczka bo ona dostawala maile od kadr od dwóch tygodni i nie raczyła poinformowac. A na zamknięcie miesiąca wpisała że mam l4 bo by jej system nie przepuścil 😳😳🤯🤯

  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze, może jestem przewrażliwiona, ale zawsze piszę maila do kadrowej i tak długo ją nękam, aż mi napisze, że dostała. Nie mam zaufania do zwolnień elektronicznych, bo nie mam formalnie żadnego potwierdzenia. Nic... Pediatra czasem mi dawała numer ale gin nic! A oni są tacy zalatani, że mówi, że wysłała, a potem okaże się, że nie nacisnęła "Enter" i coś nie poszło i nie doszło. Mi picie wody w ketonach nic nie dało :) poza za lekkim moczem 😂 mi też wyszły wczoraj jakieś cudaczne bakterie mimo, że się podmyłam przed wysikaniem, dziś ponowiłam próbkę i już były śladowe ilości. Powtarzałaś badanie? Ketony oznaczają, że matka się głodzi wg mojej lekarki :) teraz muszę jeść więcej węglowodanów na ostatnią kolację, przesunęłam ją na ostatnie pół godziny przed snem i dziś już ketonów nie było. Może u Ciebie to tylko jednorazowy wybryk, albo faktycznie chodzisz głodna spać :)?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2020, 21:02

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby to odemnie zależało to już dawno tam dzwonię czy pisze. Problem w tym że oni nie odbierają prywatnych telefonów tylko te służbowe, podobnie z mailami - nadawca musi być mail firmowy. To jest jakaś masakra. Ratuje mnie konto pue . We wtorek jadę do zusu . Mam też zamiar skontaktować się z kierownikiem regionalnym . Nie tyle o skarge A o pomoc. Bo to że był problem z l4 to ja wiedziałam. Byłam tam 17 grudnia - pytam o moje l4 mówi mi no właśnie miałam do Pani dzwonić bo nie wplynelo. Zerkla w komputer u mówi a nie - już jest . Pytam jej jest ciaglosc? Mówi tak. Widnieje Pani do końca grudnia. Zostawiłam numer telefonu i mówię jej że gdyby coś było nie tak to proszę dzwonić. No i po wypłacie dzwonię A ona do mnie " no miałam do Pani dzwonić " masakra. Czyli napewno by nie zadzwoniła . Wczoraj rozmawiałam z koleżanką to mi mówiła że zastępca mówił jej że od 2 tygodni przychodziły maile że nie wplynelo moje l4 😳😳😳🤬🤬🤬

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do kolacji czy jedzenia - Alciak wierz ni niczego sobie nie odmawiam 😁😁😁
    Ostatnim czasem faktycznie mniej jem - nie wiem czemu najadam się ale porcję zdecydowanie mniejsze więcej nie idzie zwyczajnie
    Dziewczyny bo Wy już macie dzieci. Powiedzcie tak w skrócie co należy zrobić po narodzinach. Chodzi o formalności

  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1709

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z formalności to musisz jechać do USC, ale nie swojego gdzie mieszkasz tylko tam gdzie rodziłaś i rejestrujesz dziecko. Nadajesz imię, dostajesz PESEL itd. Do pracy podanie o macierzyński i ubezpieczenie jeśli miałaś jakieś grupowe. I do przychodni zapisujesz. 500+ przez neta na koncie bankowym możesz załątwić i to jest dosłownie chwila. Ale jak jeszcze rodzinne czy becikowe to do MOPSu musisz

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zapiszesz do przychodni to w pierwszych tygodniach przyjdzie położna, wypisze zaświadczenie na podstawie karty ciąży, które będziesz potrzebowała do becikowego.
    Dowiedz się też o szczepienia dziecka, na żółtaczkę nie wszędzie szczepią Engerixem, wg mnie to najlepsza opcja, czasem wystarczy zapłacić w szpitalu i dadzą inną, ale np. ja w swoim powiatowym muszę dostarczyć własną, bo nie mają innych.

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2020, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrrrr
    Hej !
    Kolejny dzień nerwowki. Pojechałam do zus pytam o moje l4 - jest , jest ciaglosc tylko jeż o czeka na zatwierdzenie orzecznika ( Pani mówi że będzie to potwierdzone ale to też może potrwac) no i pytam wczoraj byłam na wizycie dostałam kolejne jest? Wszystko jest. Przychodze do domu loguje się do pue i gowno. Ostatnie l4 było wystawione 6.01 do 13.01 😳😳
    Alciak help! Wczoraj było wystawione nowe przed 19 możliwe że go jeszcze nie ma ? 🙈🤯🤯🤯. Przepraszam że tak smece ale masakra to jakas .
    Z innych rzeczy mam skierowanie do szpitala A cc 6.02 mam się wstawić. Szczerze " sram w baty" - jestem przerażona że to już

  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 14 stycznia 2020, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholercia nie wiem, jak to szybko idzie. Nie mam dostępu. Może na Twoim koncie nie widać. Trzeba tam dzwonić, może u Ciebie pojawia się z jakimś opóźnieniem...
    Jak ja Ci zazdroszczę... Ja bym chciała już, żeby tylko to nie było złe dla dziecka... U mnie przy dobrych wiatrach będzie tydzień po Tobie. Aż boję się, że coś się pokomplikuje, bo coś mi cukry dziś skaczą :(((( ostatnio to mam tak mieszane dni,dwa złe z bólami żołądka, jeden dobry...

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1709

    Wysłany: 14 stycznia 2020, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę, dziewczyny Wy już! Matko, jak ja też bym chciała... Moje maluchy dopiero 18 lutego osiągną umowną granicę przeżywalności :(

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2020, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga zapewne doczekasz się i Ty . Nim się obrocisz będziesz już do " rozpakowania "
    Pamiętam jak ja chodziłam i mówiłam że chce już grudzień 😁😁

    Alciak pytanie mam odnośnie CC , mam pewne wątpliwości co do skierowania . Może się nie znam ale na skierowaniu nie pisze wyraźnie że to na cc
    Pisze skierowanie na oddział położniczy i tak ;
    Ciąża 2 , poród 1 hb8 duże mieśniaki stanowiące przeszkodę porodowa.

  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 15 stycznia 2020, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka myślę, że opis świadczy o problemie, ja nie mam skierowania :) nie sądzę, żeby przyjmując mnie do szpitala 3.02 Pani Doktor napisała to wprost :) bo to wyjdzie u mnie w trakcie pobytu, ona tam jest codziennie, wszyscy będą o tym wiedzieć. Nie wiem czy piszę się wprost np. "co stanowi wskazanie do cc"... Z Julką miałam rodzić naturalnie, to było nagłe cięcie.

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2020, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to w takim razie zobaczymy. Może być tak że pojadę i odesla mnie z kwitkiem .
    Jestem ciekawa jak do tego podejda . Boję się tego cholernie bo ten największy mieśniak jest centralnie pod zebrami pod piersiami i jeśli przez przypadek go dotkne czy otre czy czyms ucisne to boli niemilosiernie wychodzi na wierzch i każde dotknięcie otarcie czy cokolwiek sprawia ogromny ból 🙄🙄, więc jak tu przec

  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1709

    Wysłany: 16 stycznia 2020, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze golenie w ciemno za mną xD

    alciak lubi tę wiadomość

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 16 stycznia 2020, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetko, jeśli Twoją sytuacja jest jasna to myślę, że nikt nie podejmie innej decyzji.

    Ha ha ha Kinga ja mam wizytę za tydzień... Już się boję 😂😂😂

    Kinga13 lubi tę wiadomość

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
‹‹ 527 528 529 530 531 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ