X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 4 listopada 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela1234 wrote:
    Hej.Jakie Badania robiliscie po poronieniu we wczesnej ciąży ?
    Ja robilam miedzy innymi kariotyp moj i meza mthfr homocysteina ana antykoagulant tocznia i wiele innych jak chcesz to moge ci zerknac co dokladnir robilam

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • Ewela1234 Koleżanka
    Postów: 40 11

    Wysłany: 6 listopada 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.Poronilam w 6tyg czy ktoś byl w takiej samej sytuacji?kiedy sie staralyscie o kolejne dziecko?

  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 6 listopada 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela1234 wrote:
    Hej.Poronilam w 6tyg czy ktoś byl w takiej samej sytuacji?kiedy sie staralyscie o kolejne dziecko?
    Ja poronilam w sumie 4 razy :-( tule strasznie ...
    Jesli bylo to poronienie samoiste a mniemam ze tak ze wzgledu na tydzien ciazy to starac mozesz sie juz od kolejnego cyklu po poronieniu

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 6 listopada 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela1234 wrote:
    Hej.Poronilam w 6tyg czy ktoś byl w takiej samej sytuacji?kiedy sie staralyscie o kolejne dziecko?
    Od razu :)

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • Ewela1234 Koleżanka
    Postów: 40 11

    Wysłany: 6 listopada 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edzia1993 wrote:
    Od razu :)
    Nie czekalas na okres po poronieniu?☺

  • lemoniading Znajoma
    Postów: 17 4

    Wysłany: 6 listopada 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam poronienie wywołane i zabieg,potem 2 miesiączki i teraz znowu jestem na poczatku... z ogromnymi nadziejami ale tez oczywiscie strachem

  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 8 listopada 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela1234 wrote:
    Nie czekalas na okres po poronieniu?☺

    Nie :)
    Kazdy ma swoje podejście, ja poronilam dwa razy. Od razu sie staraliśmy uwwzam ze organizm jest mądry i sam wie kiedy moze, a kiedy nie. Za drugim rrazem kazano nam czekać pol roku, PFFFUUU - w trzecim cyklu zaszlam w ciążę, ktora dzis ma na imie Oliwka i 23.11 skończy pol roku ;)

    Słuchaj siebie takie jest moje zdanie. Którego oczywiście nie trzeba pocgwalac, ale uwierz mi dużo spedzialm na tym i innym forum - dziewczyny nie czekaly jak im kazano i dzisiaj ciesza sie pociechami. O dziwo! Te najmniej zaplanowane, problemowe ciążę wychodzą. Ja w żadnej nie krwawilam.wszystko bylo dobrze - serducho sie zatrzymalo. W tej krwawiebie na maksa, zla szyjka, leżenie tylko bo to bo tamto itd. itd. I urodziłam po termienie, a miala byc w 6 miesiacu...

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • Ewela1234 Koleżanka
    Postów: 40 11

    Wysłany: 17 listopada 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.Poronilam 3 tyg temu wczesna ciaza poronienie samoistne.Od paru dni mam zgage jak przy pierwszej ciazy i bol piersi zrobilam od tak wczoraj test i jest druga kreska cien kreski czy to moze byc ciaza kolejna czy jeszcze hormony buzuja po poronieniu?Ktos mial taka sytuacje?

  • lemoniading Znajoma
    Postów: 17 4

    Wysłany: 19 listopada 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że może być. Jeśli oczywiście był seks i owulacja. ;) może bete warto zrobić na początku. A po tym poronieniu byłaś u lekarza żeby sprawdzić czy wszystko ok?

  • Ewela1234 Koleżanka
    Postów: 40 11

    Wysłany: 19 listopada 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak bylam wszystko sie oczyscilo☺

  • lemoniading Znajoma
    Postów: 17 4

    Wysłany: 19 listopada 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela1234 wrote:
    Tak bylam wszystko sie oczyscilo☺

    Ja bym zrobiła test jeszcze raz za parę dni, a jak wyjdzie 2 kreska to poszłabym na betę zobaczyć czy rośnie :)

  • Lyanna Autorytet
    Postów: 863 489

    Wysłany: 19 listopada 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0202oliwcia, gratuluję <3 Wspaniałe wiadomości!

    Ewela1234, ja też poroniłam w 6 tygodniu ale miałam zabieg. Musieliśmy odczekać dwa cykle i od trzeciego mogliśmy zacząć się starać. Wydaje mi się, że betę warto zrobić i sprawdzić czy przyrasta, bo nie wiadomo niestety czy to jeszcze po poronieniu czy może kolejna fasolka, jeśli była owulacja. Daj znać jaki wynik :)

    A u nas w porządku :) Ola ma już 8 miesięcy i 7 zębów na stanie. Pełza radośnie po całym domu, wszystko ją interesuje i szykuje się do raczkowania. Powoli myślimy o rodzeństwie dla niej ale to dopiero w połowie przyszłego roku. Boję kolejnych miesięcy leków i starań ale już teraz bez takiej presji będziemy próbować. Od stycznia niestety wracam już do pracy, na razie zostanie z nią mąż a później albo ja pójdę na kilka miesięcy wychowawczego albo dziadkowie się zaopiekują wnuczką.

    km5s8rib3rydlnmr.png
    iv099vvj9qnut7rh.png
    06.2016 [*] Aniołek 6 tc
  • czczi Przyjaciółka
    Postów: 72 34

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny. Nie wiem czy powinnam już tutaj pisać.. zrobiłam dziś test rano- wynik pozytywny. Wieczorem powtórzyła, kreska o wiele mniej widoczna, a test czulszy bo 10.Jestem po dwóch ciazach obumarlych i ciąży biochemicznej z poprzedniego cyklu. Teraz znów pozytywny.. dziewczyny, czy któraś z Was również Tak miała? Test robiony 3-4 dni przed @, wiem że to zbyt wcześnie ale jestem na zastrzykach i acardzie, więc lekarz kazał sprawdzać wcześniej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2018, 19:07

    Czekamy na Klarę ❤️
    w4sq3e3kogp3yy2h.png
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czczi wrote:
    Witajcie Dziewczyny. Nie wiem czy powinnam już tutaj pisać.. zrobiłam dziś test rano- wynik pozytywny. Wieczorem powtórzyła, kreska o wiele mniej widoczna, a test czulszy bo 10.Jestem po dwóch ciazach obumarlych i ciąży biochemicznej z poprzedniego cyklu. Teraz znów pozytywny.. dziewczyny, czy któraś z Was również Tak miała? Test robiony 3-4 dni przed @, wiem że to zbyt wcześnie ale jestem na zastrzykach i acardzie, więc lekarz kazał sprawdzać wcześniej

    Może to od test zależy jak robiłam plytkowym mocna krecha jak zrobiłam strumieniowym Bobo test krecha jaśniutka potem beta i ponad 400. Nic nie musi spadać może to wina testu

    Dodam że ten bobo test niby 10 a 400 hcg ledwo wykrywał

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2018, 14:20

    27a73b5519.png
  • czczi Przyjaciółka
    Postów: 72 34

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. To jest moja czwarta ciąża. Dwie wcześniejsze obumarłe, ostatnia poroniłam samoistnie.. Teraz jest inaczej. Beta hcg rośnie dobrze: 11.12- 899,8, 13.12- 2037,9. Dziś jestem dokładnie w 5 tyg i 1 dzień ( wg BellyBest). Poszłam do ginekologa bo kończą mi się leki. Przyjmuje Heparynę, Acard i Duphaston. W macicy jest pęcherzyk, ale za nim jest coś dziwnego. Lekarz mówi, ze to płyn owodniowy i zeby na razie się tym nie nakręcać, ale nie mogę przestać o tym myśleć :/ Czy któraś z Was miała podobny przypadek?

    5alyt0.jpg

    Czekamy na Klarę ❤️
    w4sq3e3kogp3yy2h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was zaszła w ciążę w pierwszym cyklu po łyżeczkowaniu? Jeśli tak to były jakieś komplikacje czy problemy w ciąży? Bo po teście się cieszyłam a teraz oczywiście się obawiam że za szybko zaszlan (owu przyszła szybciej i akurat się nie zabezpieczyliśmy,a lekarz kazał odczekać 2mies).zabieg miałam 14.11,a owu najprawdopodobniej 8-9.12 ( wg USG)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 grudnia 2018, 22:27

  • MMT Koleżanka
    Postów: 53 20

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Pierwszą ciążę straciłam ok. 8/9 tc. Obumarła, a o tym dowiedziałam się dopiero 10/11 tc jak poszłam na kolejną wizytę u innego lekarza. Nie mogłam się pozbierać. Psychika mi wysiadła na jakiś czas. Miałam łyżeczkowanie. Lekarz powiedział, że mogę się starać o kolejną ciążę po 6 miesiączkach- pełnych cyklach, nie miesiącach. W listopadzie nadszedł czas, że mogłam znów podjąć próbę zajścia w ciążę. Udało się za 1 razem, ale pilnowałam dni itp. choć mimo wszystko nie sądziłam, że sie uda. Obecnie jestem w 8+4 tc. W tamtym tyg.miałam iść i było serduszko. W poniedziałek kolejną wizyta. Nawet nie wiecie jak się jej boję... po poprzednim poronieniu zrobiłam badania podstawowe ale też wszystkie igm igg watrobę itd. oraz p/C kardiolipowe ( wyszły na granicy bo 9.98 ale lekarz mówi że nie ma co na to patrzeć bo jakbym znów zrobiła to inny wynik by był). Kazał brać acard 75, oprócz tego biorę witaminy ciążowe i euthyrox. Boże jakbym chciała, żeby teraz było wszystko dobrze. Siedzę jak na szpilkach.

  • anka1981 Przyjaciółka
    Postów: 100 22

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmt zycze powodzenia.
    czesc jestem ania. przeniosłam się tu z wątków ciaziwych.obecnie to 8 tydz i 4 dzien. tak niewiele braklo. niestety maluch przestał się rozwijać.
    hak ciaza obumarla to wiedziałam od razu. wstalam... i nie było zadnych objawów.... ale czekalam prawie 2 tyg. jutro ide do szpitala na zabieg.

    ono (*) - 05.2011
    ono (*) - 01.2019
  • Dominika32 Autorytet
    Postów: 692 591

    Wysłany: 2 lutego 2019, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jest tu ktoś??

    w57vrjjgdjn1sode.png

    qdkkkqi1yy4kqg9a.png

    lprkcwa1u3xyt21v.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2019, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. To moj 5 tydz. Poronilam w 6 tyg 3 lata temu. Pecherzyka jeszcze nie widac... Biore dupka i luteine bo niski progesteron jest. Ależ się boje i w głębi serca ciesze jednoczesnie.

‹‹ 505 506 507 508 509 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ