X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny cieszę się że jesteście tutaj, ale i przykro mi że poczulyscie czym jest strata. Trzymam za Was kciuki, mi się udało za trzecim razem akurat jak trafiałam tutaj, także w tej grupie jest moc!
    I pamiętajcie ten kto miał pod górkę bardziej docenia, więcej rozumie, bardziej czuję.
    Może ktoś powie że jestem szurnięta, ale prawda jest taka że prócz oczywistego ogromnego smutku po stracie, łez i tęsknocie zyskałam dużo więcej: kocham bardziej Męża choć myślałam że się nie da, wiem że będzie mnie wspieral zawsze, kocham madrzej nasza Córeczkę, doceniam to że jest bardziej niż gdyby przyszła nam tak łatwo, zobaczyłam że mój Mąż potrafi płakać ze smutku a to dla mnie wyjątkowe i mamy Aniołki w niebie które pilnują nas każdego dnia i już tam na nas czekają :)

    Jesteśmy waleczne! Patrzcie ile robimy żeby część nas wyszła na nowo na świat i choćby nie udawało się masę razy my się nie poddamy i wiemy że dziecko jest Cudem, a to co Wy robicie, Wasze poświęcenie dla Małej Istotki jest czymś najpiękniejszym na świecie i kogo na to stać? Właśnie nas, bo wiemy jak boli pustka pod sercem.

    Całuje z Olwika i moim Lubym. Powodzenia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2018, 22:29

    88Kala, Frufru, Kasionek, Alphelia, iwona01, 100krotka lubią tę wiadomość

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • Kasionek Autorytet
    Postów: 1083 874

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lyanna wrote:
    U mnie to były mocniejsze plamienia, więc trudno mi powiedzieć. Wydaje mi się, że to po prostu może być wydzielina. Nie zmienia to faktu, że każde plamienie w ciąży powinno się zgłosić lekarzowi.

    iwona01, super, że wszystko u Ciebie w porządku :)

    Kasionek, gratuluję <3 Bardzo mi przykro z powodu Twojej wcześniejszej straty w takiej zaawansowanej ciąży. Nie wiem dałabym radę tak szybko się pozbierać i znowu starać. Podziwiam, że dajesz radę tak długo czekać na wizytę! Czekamy na relację z serduszkowej wizyty :)
    No dzisiaj już przebieram nóżkami i czekam tylko na 19 50.Bo już późniejszej pory sobie sama wybrać nie mogłam.

    201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
  • Lyanna Autorytet
    Postów: 863 489

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasionek, wow cały dzień czekania. Stres chyba by mnie zjadł. Jak chodziłam po pracy na 17, to już było dla mnie późno, a co dopiero prawie 20. Najbardziej lubiłam jeździć na 9, jak już byłam pod koniec na zwolnieniu, bo nie musiałam czekać cały dzień :)

    km5s8rib3rydlnmr.png
    iv099vvj9qnut7rh.png
    06.2016 [*] Aniołek 6 tc
  • Kasionek Autorytet
    Postów: 1083 874

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heya .Jestem w 8 tygodniu .Serduszko bije i jestem mega szczęśliwa.Byle tak dalej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2018, 22:28

    88Kala, Lyanna, Edzia1993, Haana, iwona01, 100krotka lubią tę wiadomość

    201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
  • 88Kala Ekspertka
    Postów: 166 255

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasionek wrote:
    Heya .Jestem w 8 tygodniu .Serduszko bije i jestem mega szczęśliwa.Byle tak dalej.
    Cudowna wiadomość :D ale po cichu wiedziałam że tak będzie :) to forum ma moc :D trzymam kciuki za spokojną ciążę :* na kiedy masz termin?

    aovlel5.png
    Niech ten cud trwa!
    Jezu ufam Tobie <3
    [*] styczeń 2018 - 10 tc :(
  • Lyanna Autorytet
    Postów: 863 489

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasionek, super :) Wspaniałe wiadomości! Życzę spokojnej i bezproblemowej ciąży.

    km5s8rib3rydlnmr.png
    iv099vvj9qnut7rh.png
    06.2016 [*] Aniołek 6 tc
  • 88Kala Ekspertka
    Postów: 166 255

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w końcu w domu, dziś była wizyta i szkoła rodzenia, a w międzyczasie zakupy :D padam na twarz... Ale najważniejsze że Maleńka jest zdrowa, mój gin całą ją pomierzyl dziś dokładnie mimo że miałam połówkowe w 19 tc. Wtedy wyszły jakieś nieprawidłowości w układach kielichowo-miedniczkowych a dzisiaj po tym płynie w nereczkach nie było już śladu :D Malutka fika teraz jak szalona :D i waży juz ok 560 g. :D

    iwona01, Lyanna, 100krotka, Kasionek, Alphelia lubią tę wiadomość

    aovlel5.png
    Niech ten cud trwa!
    Jezu ufam Tobie <3
    [*] styczeń 2018 - 10 tc :(
  • Lyanna Autorytet
    Postów: 863 489

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    88Kala, cudowne wiadomości! <3 U Ciebie te nieprawidłowości były w górnych granicach normy, o ile dobrze pamiętam? Wspaniale, że to wszystko się wyrównało i jest już ok. 560g, to kawał człowieka :) A jakie imię?

    88Kala lubi tę wiadomość

    km5s8rib3rydlnmr.png
    iv099vvj9qnut7rh.png
    06.2016 [*] Aniołek 6 tc
  • 88Kala Ekspertka
    Postów: 166 255

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, w obu nerkach po 6mm (ponoć taka jest górna granica). Teraz bylam u mojego prowadzącego a wtedy u lekarza od prenatalnych. Powiedziałam mojemu prowadzącemu żeby zwrócił na to szczególną uwagę, pokazałam mu wynik z połówkowego to stwierdził że nerki są ładne i on już tam nic nie widzi. Powiedział że widocznie Malutka się wysiusiala hehe :P zresztą jak robił usg to sama się przyglądałam i już nie było takich ciemnych kółek przy nerkach (na usg płyny są ciemne/czarne) wiec myślę że mnie nie okłamał :P a imię juz chyba ostatecznie wybraliśmy i będzie Lilianna :D Lilka :)

    Alphelia, Lyanna lubią tę wiadomość

    aovlel5.png
    Niech ten cud trwa!
    Jezu ufam Tobie <3
    [*] styczeń 2018 - 10 tc :(
  • Kasionek Autorytet
    Postów: 1083 874

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    88Kala wrote:
    Cudowna wiadomość :D ale po cichu wiedziałam że tak będzie :) to forum ma moc :D trzymam kciuki za spokojną ciążę :* na kiedy masz termin?
    Cieszę się,że u Ciebie wszystko ok
    .Ja mam termin na 1 kwietnia .Prima aprilis,myślę,że ten termin idealnie pasuje do moich ciąż .Taki żart losu.Zazdroszczę,że masz już połówkowe za sobą bo dla mnie będą to najcięższe z wszystkich.Podczas ostatnich dowiedziałam się malec nie żyje.I jak uda się do tych dotrwać to myślę że w końcu zacznę wierzyć w tą ciążę.A imię Liliana jest poprostu przepiękne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2018, 08:50

    201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
  • 88Kala Ekspertka
    Postów: 166 255

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasionek wierze że wszystko będzie dobrze i donosisz tę ciążę :* pewnie jesteś obstawiona lekami? Ściskam Cię mocno i nie wyobrażam sobie co przeżyłaś... Trzymam kciuki za Twoje Maleństwo :) a 1 kwietnia nie jest zły :D ja wtedy chyba zaszłam w obecną ciążę hehe w Wielkanoc :D

    aovlel5.png
    Niech ten cud trwa!
    Jezu ufam Tobie <3
    [*] styczeń 2018 - 10 tc :(
  • Kasionek Autorytet
    Postów: 1083 874

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No trochę tego biorę .Bo oprócz zwykłych witamin ciążowych doszedł acard i luteina podjęzykowa .No i codziennie z rana zastrzyk neoparin.Jeszcze jakbym miała tego mało to walczę z cukrem na czczo bo jest non stop za wysoki.Ale moje ciało jest ogólnie twarde bo jakoś dobrze narazie to znoszę .To Twoje maleństwo to też taki mały żarcik od losu.

    201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
  • Lyanna Autorytet
    Postów: 863 489

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasionek, byłaś u diabetologa z tym cukrem?

    88Kala, piękne imię :) To już druga Lilka w naszym wątku (chyba, że oprócz Alphelii ktoś jeszcze ma córeczkę Liliankę, to bardzo przepraszam za niedopatrzenie!). Mnie się podobało ale mam bardzo pospolite nazwisko, więc zupełnie nie pasuje.

    km5s8rib3rydlnmr.png
    iv099vvj9qnut7rh.png
    06.2016 [*] Aniołek 6 tc
  • Kasionek Autorytet
    Postów: 1083 874

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w mojej ostatniej ciąży byłam z gorszym cukrem na czczo to diabetolog mnie wyśmiał .Wtedy miałam 103 teraz mam 96.Codzienie sprawdzam glukometrem i mam raz 92 a raz 95 .W sumie myślę że to już jest dobry cukier.Moj ginekolog mówi ,że nie koniecznie.Wiec ja poczekam jeszcze tydzień jak nie obnize poniżej 90 to wtedy diabetolog.

    201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
  • 88Kala Ekspertka
    Postów: 166 255

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas praktycznie żadne imię jakoś nie pasowało... a to ktoś tak już dał dziecku, a to jakieś skojarzenie z kimś, a to się nie podoba, a to takie popularne albo pospolite... w końcu wzięłam męża i z całej listy imion z neta wybraliśmy 5 i z tych 5 tylko Lilka pasowała nam obojgu hehe :D no cóż, jesteśmy wybredni i mało zdecydowani :D
    A co do cukru to jak mierzylam glukoze na czczo na początku ciąży i wyszła ok. Teraz przede mną krzywa i mam nadzieje że nic mi nie wyjdzie bo nie cierpię diet a bez słodyczy to chyba umrę w tej ciąży :( eh ale nie ma co martwić się na zapas...

    aovlel5.png
    Niech ten cud trwa!
    Jezu ufam Tobie <3
    [*] styczeń 2018 - 10 tc :(
  • Kasionek Autorytet
    Postów: 1083 874

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg mnie Liliana to takie urocze imię .Mi przy ostatniej ciąży lekarz powiedział że będzie dziewczynka i też brałam to imię pod uwagę.No a badania krzywej współczuje , bo ta glukoza jest taka okropna .I jeszcze te dwie godziny siedzenia na dupie

    201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
  • 88Kala Ekspertka
    Postów: 166 255

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasionek wrote:
    Wg mnie Liliana to takie urocze imię .Mi przy ostatniej ciąży lekarz powiedział że będzie dziewczynka i też brałam to imię pod uwagę.No a badania krzywej współczuje , bo ta glukoza jest taka okropna .I jeszcze te dwie godziny siedzenia na dupie
    No właśnie nie boje się smaku bo słyszałam że jak herbata z 20 lyzeczkami cukru a mi słodkie wchodzi łatwo hehe :P najgorzej jak mnie zemdli bo jak jestem głodna to mam jeszcze czasem odruch wymiotny :/ nie wiem czy iść sama czy lepiej z mężem?

    aovlel5.png
    Niech ten cud trwa!
    Jezu ufam Tobie <3
    [*] styczeń 2018 - 10 tc :(
  • Kasionek Autorytet
    Postów: 1083 874

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż to ja już do pogadania .Ogólnie siedzisz z tym nieprzyjemnym smakiem w ustach ale da się przeżyć .Gazetka albo książka i tyle.Ja dwa razy byłam sama i w sumie czas zleciał .W tych laboratoriach tyle się dzieje,że czas szybko zleci.

    201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
  • 88Kala Ekspertka
    Postów: 166 255

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh no to jeszcze pomyślę... jeszcze nie dostalam skierowania ale lekarz juz mi zapowiedział że na następnej wizycie dostane, jak to nazwał, przepysznego drinka :P najgorzej że po tym wszystkim nie zjem sobie kanapeczki bo będę musiała łyknąć euthyrox i odczekać jeszcze pół godziny...

    aovlel5.png
    Niech ten cud trwa!
    Jezu ufam Tobie <3
    [*] styczeń 2018 - 10 tc :(
  • Kasionek Autorytet
    Postów: 1083 874

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wzięłam euturox przy tej ostatniej godzinie czekania.Pytalam się mojej endokrynolog czy euturox ma wpływ na cukier to mówiła ,że nie.No powiem Ci ,że ja nawet nie miałam ochoty jeść bo jak długo jestem naczczo to potem apetyt zupełnie mija.

    201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
‹‹ 503 504 505 506 507 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ