X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kochane mam pytanie :)
Odpowiedz

Kochane mam pytanie :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny mam pytanko do Was odnośnie waszej ciąży i podejścia do niej tzn.czy jakoś specjalnie na siebie uważacie,dmuchacie chuchacie póki nie odczujecie pierwszych ruchów dziecka chodzi mi głównie o te pierwsze tygodnie ciąży do 1 trymestru czy funkcjonujecie normalnie tak jak do tej pory jedynie ze świadomością że jesteście w ciąży?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przyznam szczerze, że przez piersze tygodnie nawet nie wiedziałam, że pierwszy trymestr jest najgorszy i zyłam w nieświadomości. Robiłam wszytsko normalnie. Później zaczęłam trochę bardziej uważać.
    Wg mnie trzeba oczywiście uważać i nie robić tego co jest bardzo niebezpieczne dla dziecka ale tez bez przesady. Nie mozna dojść do absurdu - oczywiście ciąża nieprawidłowa to co innego

    Krysti lubi tę wiadomość

  • shaja88 Ekspertka
    Postów: 175 321

    Wysłany: 11 września 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o siebie bardziej dbam ;) tzn nie pije kawy, jem śniadania ;) , nie dzwigam, nie przemęczam sie, pije wyciskane soki z warzyw i owoców to chyba tyle ;)

    w57vrjjgp900ebr8.png

    Nasz pierwszy cud 1.04.2015 Kornelia :*
  • szuszu Przyjaciółka
    Postów: 74 47

    Wysłany: 11 września 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W moim przypadku nie mogłam nie wiedzieć skoro od samego początku jest mi niedobrze, nie pije kawy, nie dźwigam, śpie znacznie dłużej (chociażbym nie chciała to automatycznie mi się chce), jem kwas foliowy i staram się jeść zdrowo i tak na słodkie mnie odrzuciło ;)

    w57vyx8dm3d47wvl.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ