X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kłucie brzucha
Odpowiedz

Kłucie brzucha

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ZURAW Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 9 stycznia 2021, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was miała kłucie w brzuchu, na dole podbrzusza, przy pachwinach czy nad spojenie łonowym .jestem w 11 tc i się martwię czy macica się powiększ czy coś złego się dzieje .

  • BeHappy_:) Debiutantka
    Postów: 12 7

    Wysłany: 9 stycznia 2021, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O przycupne... Choć ja dopiero 7 tydzień, ale też miewam co i rusz takie bóle.. I mam cykora ( pierwsza ciąża, więc żółtodziub w tym temacie :P)

  • ZURAW Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 9 stycznia 2021, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To miejmy nadzieje , ze wszytko odbywa się zgodnie z „planem „ 🤪, wyczytałam żeby oddychać głęboko i chyba mi lepiej 😆.

  • BeHappy_:) Debiutantka
    Postów: 12 7

    Wysłany: 9 stycznia 2021, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za radą jednej z koleżanek z forum wkręcam sobie że Groszek rozbudowuje chałupe w brzuchu ;) a wiadomo.. Remonty nie sa przyjemne :P

    Apple Lady lubi tę wiadomość

  • ZURAW Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 9 stycznia 2021, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    😂😂😂😂😂😂😂😂

  • BeHappy_:) Debiutantka
    Postów: 12 7

    Wysłany: 10 stycznia 2021, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tylko my mamy bóle :D

  • Apple Lady Ekspertka
    Postów: 216 190

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam tak samo od samego początku. Leżenie i oddychanie pomaga. Ewentualnie głaszcze się po brzuszku i ogrzewam dłońmi. Nie wiem czy sobie to wkręcam, ale mi pomaga😁.
    Jak jestem w pracy, w ciągłym ruchu to nie mam objawów, nic.nie boli, ale jak już wrócę do domu to czuję wszystko ze zdwojoną siłą. Aaa no i wtedy jestem też głodna 😝. Potem tylko kąpiel mogę iść spać. Nie ważne, że dopiero 18🤓

  • Mum2b Autorytet
    Postów: 2259 1787

    Wysłany: 14 lutego 2021, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie boli sporo brzuch teraz. Polecam sprawdzenie posiewu moczu czy bakterii nie ma

    Corka - 2018
    Syn - 2021
  • Nadzieja28 Autorytet
    Postów: 1500 111

    Wysłany: 20 listopada 2021, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam bole praktycznie caly czas od poczatu... teraz jest lepiej aczkolwiek brzuszek daje o sobie znac ... zauwazylam ze po lewej stronie (nie od strony dziecka-jest od prawego jajnika) cos mnie kłuje jakby jajnik jakby macica i jakby swedzi gila ...

    Start 2018

    Laparoskopia 2019 ✅
    Hashimoto ?, PCOS ?

    💊Metformax 1500, Omega3, Jod, Nac, Metylowane vit i kw foliowy, i wiele innych…

    🔺Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C homo ❌,
    🔺Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G hetero
    🔺KIR : Bx
    ❌NIEWYKRYTE :
    2DL2, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var

    MĄŻ: Wszystkie badania niby Ok (plemniki szybkie tylko na starcie)

    Marzec 2020 -28dc beta 9 - CB🥺

    3 cykl - Puregon 75💉—>accofil💉—>encorton—>acard 150 —> neoparin ❌


    STARANIA ZAWIESZONE
    Od 04.2021


    09.21🍀🍀 UDAŁO SIĘ!! 🍀🍀 (Naturalnie bez wspomagaczy )
    13.06.22 Synek Marceli 58, 3570🥰
  • AGATA Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 28 listopada 2021, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Też mam podobnie, dziwne kłucia raz po prawej stronie, a raz po lewej. Teraz się uspokoiło. Pierwsza ciaza, więc też nie wiem czy to normalne 😅

  • Martens Koleżanka
    Postów: 55 134

    Wysłany: 29 listopada 2021, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też właśnie mam takie bóle (najbardziej z lewej strony) i jestem zaniepokojona.

    20.08.2021 transfer dwóch zarodków, nieudany, beta 0

    19.10.2021 transfer (trzydniowca, KD)
    8dpt 81,48
    10dpt 233,87
    14dpt 1710,44
    21dpt 27 tys
    27 dpt jest <3
  • Kasiulka0122 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 29 listopada 2021, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam takie bóle cały czas kucie raz z tej raz z tej i po środku pierwsza ciąża i nie wiem czy to normalne 😢

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ