X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kiedy zauważyłyście rosnący brzuch?
Odpowiedz

Kiedy zauważyłyście rosnący brzuch?

Oceń ten wątek:
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sisi wrote:
    Wow :)

    Faktycznie łął :D ja jestem w 14 tc a daleko mi do takiego brzuszka ;)

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • Morenadenna Autorytet
    Postów: 348 185

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży ok 17 tyg w drugiej podobnie a w trzeciej już ok 11

  • panama Ekspertka
    Postów: 225 229

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuszek zaczął być widoczny w 8-9tyg. Wcześniej wywalało mnie przez wzdęcia. Teraz w 13tyg chodzę już w spodniach ciążowych, bo nie jestem w stanie dopiąć normalnych dżinsów :)

    3jvzk6nlakaftugh.png
  • MMT Koleżanka
    Postów: 53 20

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie aktualnie jest 11tc. Pierwsze zaokrąglenie brzuszka zauważył mąż około 9/10 tc. Teraz sama widzę, że faktycznie jest większy. Wyglądam jakbym się bardzoooo najadła.

  • wiki2 Autorytet
    Postów: 643 505

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morenadenna wrote:
    W pierwszej ciąży ok 17 tyg w drugiej podobnie a w trzeciej już ok 11

    to ja podobnie... 11tc zbliża się i już wieczorem mam taki brzuch, że szok... no i dziś założyłam ciążowe spodnie do pracy, bo w piątek pod koniec pracy musiałam rozpinać spodnie - strasznie niewygodnie było siedzieć z zapiętych...
    a w poprzednich ciążach ja dopiero w 15tyg. w pracy mówiłam o ciąży... a teraz już muszę powiedzieć...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2019, 14:01

    1usa3e5e2lf96jem.png

    Mama Kubusia (2009) i Adasia (2011) i Jasia (2019). Aniołek (2008 -7tc)
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie brzuch zaczął rosnąć po 20 tygodniu. Dopiero po 25 tygodniu można było poznać, że jestem w ciąży. :)

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawe jak to u mnie będzie wyglądać bo jestem przy sobie i juz mam duży brzuch ... :(

  • czczi Przyjaciółka
    Postów: 72 34

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja jestem w 10 tc i wyglądam tak :
    besegw.jpg

    Czekamy na Klarę ❤️
    w4sq3e3kogp3yy2h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1ciąża-ok 11tc, 2ciąża (zakonczona w 10tc)-ciągłe wzdęcia więc ciągle wyglądałam na 4miesiąc ;p, teraz 8tc i na razie nic nie widać, ale ja już czuję, że macica się dosyć powiększyła.

  • Migotka21 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 28 lutego 2019, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie piata ciaza, ale jedna zakonczyla sie poronieniem wiec czwarta 11 tydzień ciazy ( 8 od zapłodnienia) i juz widze xe brzuch wiekszy. Ale to dlatego ze tez nie schudlam nigdy do konca po wszystkich ciazach:)I macica tez rozciagnieta. Startowalam z waga 70 kg i nie chce przytyc wiecej niz 12 kg:(

  • moiko Koleżanka
    Postów: 56 14

    Wysłany: 2 marca 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem w 8 tygodniu ciąży- widzę, że talii już nie mam. Brzuch jako tako powiększony nie jest, ale spowolnienie metabolizmu spowodowało wzdęcia.

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ