X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kiedy widziałyście pierwsze ruchy dziecka na USG ?
Odpowiedz

Kiedy widziałyście pierwsze ruchy dziecka na USG ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • bursztynowa.lady Ekspertka
    Postów: 131 116

    Wysłany: 15 marca 2015, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam na ostatnim badaniu w 8 tygodniu ciąży i lekarka kazała mi spojrzeć na monitor bo dziecko się rusza. Rzeczywiście maleństwo trochę jakby podskakiwało i machało rączkami.
    Byłam zaskoczona bo to dopiero 8 tydzień. Na zdjęciu, które dostałam widac już wyraźnie główkę, rączki, brzuszek i nózki. W ogóle nasze maleństwo jakieś takie dziwne jest. Wszystkie dzieci zazwyczej sa skulone a nasza dzidzia po prostu sobie stała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2015, 09:24

    dqprdf9h4ku9de9d.png
    qmol4o1.png
  • magda sz Autorytet
    Postów: 5465 13071

    Wysłany: 15 marca 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widzialam w 11 tyg. Plywala zabka:) na wczesniejszym usg spała. Polecam 40 min przed usg wypić puszkę coli :)

    oc7e509.png
    ySkMp1.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 17 marca 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam ruchy (i to sporo ich) w 10 tyg :)

    Finlandia lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwsze ruchy jk podskakiwało w gore i w dol widziałam w 9tygodniu,ale nie bylo widac raczek i nóżek,dopiero w 11 tygodniu ustawiło sie centralnie przodem do nas i drapało po główce i ssalo kciuk :)
    Za to teraz jak byłam ze względu na chory pęcherz,czyli w 12 tygodniu,to sobie akurat spalo:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w 11w3d (OM) dziecko ssalo kciuka ;) w 9w3d nie bylo widac jeszcze ruchow.

  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 9tc widziałam jak Mały podskakuje i nadziwić się nie mogłam, że tego nie czuję ;)

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 8 tygodniu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja widzialam wczoraj w 11tyg i 3 dniu jak sie ruszało, ale tylko chwile miałam usg wykonywane i za dużo się nie napatrzyłam. We wtorek ide na usg genetyczne to pewnie bedzie dluzej widziec malenstwo :)

  • eliza Koleżanka
    Postów: 47 39

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny

    Chciałabym do Was dołączyć. Jestem w ciąży 8t5d po długim leczeniu udało się Byłam tydzień temu na pierwszej wizycie u lekarza, zrobił mi USG i powiedział ze u dzidziusia jest fizjologiczna przepuklina pępowionowa. Bardzo się tym zmartwiłam bo wiem jakie konsekwencje za sobą niesie jeśli się nie cofnie. Tak długo z mężem walczyliśmy o to dziecko i jak sie teraz udało to pojawił sie problem, który nie daje mi spokoju. Czy któraś z Was miała coś podobnego albo chociaż wie cos na ten temat...? Badania prenatalne mam za ponad 3 tyg chyba zwariuje do tego czasu.

    nadzieja
  • Pokahontaz Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 8 maja 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed wczoraj mialam USG - 10 tc i 3 dni i dzidzia slodko machala raczkami :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ