X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kiedy pojawil sie brzuszek u was?
Odpowiedz

kiedy pojawil sie brzuszek u was?

Oceń ten wątek:
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dddodiii, ciesz się :) Ja mam na przedniej ścianie łożysko i może dlatego tak wcześnie wypchnęło.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się mega:D A ja tez mam na przedniej :) Tylko gdzies tam czytałam,ze znowu poczujemy później ruchy dzidziulka przez to lozysko...nie wiem czy to prawda,ale ciągle leżę z ręką położona pod pępkiem i czekam i czekam...;)

    polkosia, karmar lubią tę wiadomość

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się na ruchy nie nastawiam zbyt szybko, bo jednak gruba jestem. Ale co ma wisieć, nie utonie ;)

    dddodiii, agania lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Miu95 Autorytet
    Postów: 533 227

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wywaliło dokładnie wczoraj - 10+0 :).

    BYNZp1.png 7Hgfp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ze wstydem lekkim muszę przyznać że już dzień przed testem ciążowym musiałam odpiąć guzik od spodni, bo tak jakoś niewygodnie mi było. Teraz jestem w 8 tyg. i wyraźnie grubsza jestem, ale cała jakoś tak przytyłam. Niby się nie objadam, samo się zbiera, podobno to u mnie rodzinne. Hmm, nic przyjemnego, właśnie zamówiłam spodnie ciążowe.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie juz jest... od jakis 3 tygodni i robi sie coraz wiekszy i wiekszy.. o dziwo brzuch rosnie, piersi az tak gwaltownie nie.. ale ja mam malutki biust wiec moze dopiero przyjdzie na niego pora :) ale brzuch mam a jak sie najem to wygladam na 5-6 miesiac.. a waze hmm pewnie wazylam ;P 57 kg przy wzroscie 162..

  • bozenan Nowa
    Postów: 4 5

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny właściwie to jestem tu nowa, jestem w 10tc i jak narazie to mieszczę sie we wszystkie ubrania choć do szczupłych nie należę. Ale powolizaczynam widzieć że brzuszek zaczyna się troszkę zaokraglać.

    bozenan

    5o1u82qzowhzmsig.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    U mnie juz jest... od jakis 3 tygodni i robi sie coraz wiekszy i wiekszy.. o dziwo brzuch rosnie, piersi az tak gwaltownie nie.. ale ja mam malutki biust wiec moze dopiero przyjdzie na niego pora :) ale brzuch mam a jak sie najem to wygladam na 5-6 miesiac.. a waze hmm pewnie wazylam ;P 57 kg przy wzroscie 162..
    Ja tez miałam Male cycki :) a teraz sa idealne:) tez sie doczekasz takich;) ze spokojem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wrote:
    Ja tez miałam Male cycki :) a teraz sa idealne:) tez sie doczekasz takich;) ze spokojem :)
    To kiedy zaczęły się wypiętrzać ?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wielkość brzucha zależy od tego jak rozbudowane mamy mięśnie. U osób młodych, w pierwszej ciąży, lub wysportowanych mięśnie są bardziej elastyczne i dobrze trzymają, stąd brzuszek pojawia się pomału i nie jest tak duży. Ja jestem bardzo aktywna (obecnie z rozsądkiem) i też nic jeszcze nie widać, a to już 3 miesiąc bądź co bądź :) Jak powiedziałam znajomej, że jestem w 3 mies. ciąży, to nie uwierzyła, bo ona już w 2 miała "efekt przejedzenia" :) Tak więc kwestia indywidualna.

  • Ewela87 Ekspertka
    Postów: 180 70

    Wysłany: 20 lipca 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 2 tygodni zaczyna być u mnie widać brzuch, mam wrażenie, że rano mniej, a wieczorem bardziej. Oczekuję bliźniąt i wiem, że "pojedyncze" mamuśki jeszcze nie mają takich brzusiów ;) Ciekawe czy ruchy też szybciej się odczuwa przy bliźniętach? Ma ktoś porównanie?

    f2w3rjjgkoi890wn.png
  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela ja jak wstaję rano to mam plaski brzuszek, po całym dniu już jest widoczny.
    Ale dopiero zaważyłam to w zeszłym tygodniu, mimo iż cały czas jestem 0,5 na minusie.

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
  • Ewela87 Ekspertka
    Postów: 180 70

    Wysłany: 20 lipca 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bacha8709 widzę, że idziemy łeb w łeb :P ja niestety 3 na plusie ale do szczuplaczków nigdy nie należałam, mdłości w zasadzie też mnie nie przetrzepały, więc sobie rośniemy ;)

    f2w3rjjgkoi890wn.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ