X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kiedy pojawil sie brzuszek u was?
Odpowiedz

kiedy pojawil sie brzuszek u was?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:-) jestem w 6 tyg.ciazy drugiej juz pierwsza corka ma 7 lat.zawsze bylam szczupla takze w 1 ciazy w 5 mies.nie bylo widac u mnie brzuszka a tu 6 tyg i brzuch juz widoczny nie dajacy sie ukryc.moze wy tez tak mialyscie?

  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 18 września 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja nie jestem mega szczypła, po prostu normalnej budowy ciała zarówno w pierwszej jak i drugiej ciąży brzuch było widać szybko. teraz jestem w 10 tygodniu ciąży i wyglądam jakbym się strasznie przejadła widać ten brzuszek i w spodnie się nie dopinam

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 18 września 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem w 9 tc, brzuszek już widać od jakiegos tygodnia. koleżanka, która mnie nie widziała tydzień potwierdziła, że zrobił się widoczny. to moja 3 ciąża (w tym jedno poronienie). w 1 ciąży , miałam brzuch dopiero w 6 miesiącu :)

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 18 września 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Kochane ja mam wrażenie, że po prostu jestem ciągle wzdęta. Nie jestem super szczupła. Ważę 61 kg na 165 cm wzrostu ale to na bank wzdęcia. :)

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • Arsenka Ekspertka
    Postów: 214 158

    Wysłany: 19 września 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem w 10 tyg ciąży i dziś kupiłam spodnie ciążowe bo jest mi ciasno w moich już a po co się cisnąć w za ciasnych spodniach. Nie wiem czy to brzuch ciążowy czy wzdęcia ale jest duży i z dnia na dzień robi się mam wrażenie większy i bardziej okrągły. Popołudniami mam już taie wzdęcia że wyglądam jak 6 mc ciąży :/

    Krysti, karmar lubią tę wiadomość

    1usae6ydjd52jq0r.png
  • Anooosiak86 Autorytet
    Postów: 337 208

    Wysłany: 20 września 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Widać, co kobieta - to w innym czasie widać bebzona, zależy od genetyki pewnie :)

    Ja jestem w 6 tygodniu dopiero, a dziś macając się po brzuchu wyczułam lekka gulkę po jednej stronie, czy to możliwe, że mogę już COŚ wyczuć ? :)

    f2w33e3k2hwnvdoc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi sie ze to za wczesnie by cos wyczuc..w 6 tyg krztaltuja sie dopiero organy wewnetrzne itp u dzidziusia a ruchy dziecka czuje sie znacznie pozniej..gulke ktora wyczulas to prwnie ptaca jelit.

  • misiakowa Przyjaciółka
    Postów: 83 40

    Wysłany: 22 września 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w pierwszej ciązy było u mnie już widać mały brzuszek około 3 miesiąca i teraz tez tak jest. Wielkiego brzuche dostała dopiero około 7 miesiąca

    misiakowa
  • Anooosiak86 Autorytet
    Postów: 337 208

    Wysłany: 22 września 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam też wzdęcia codziennie, więc wyglądam jak na 3 miesiąc ;/

    f2w33e3k2hwnvdoc.png
  • Klaudia90 Autorytet
    Postów: 716 1573

    Wysłany: 23 września 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już w drugim miesiącu ciąży koleżanki z pracy zaczęły podejrzewać, mimo że nie wiedziały o planach ;)

    Obecnie brzuszek jest na tyle widoczny, że w komunikacji miejskiej pasażerowie ustępują mi miejsca.

    Chica Mala lubi tę wiadomość

    atdcpx9igi18i82j.png
    l22n6iyebdj8geju.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 23 września 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie jestem najszczuplejsza więc u mnie pewnie nie będzie tak widać na początku (70 kg przu 165 :)

    Narmik lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • misiakowa Przyjaciółka
    Postów: 83 40

    Wysłany: 25 września 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale z czasem na pewno ci się ładnie zaokrągli :)

    misiakowa
  • Anooosiak86 Autorytet
    Postów: 337 208

    Wysłany: 25 września 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak Wam zaczął rosnąć ? Na początku jakieś twarde miejsce na dole ? jak to jest? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2014, 08:57

    f2w33e3k2hwnvdoc.png
  • Nejcik Autorytet
    Postów: 499 813

    Wysłany: 25 września 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dokładnie tak było - powiększone podbrzusze i podczas dotykania twardsze niż zwykle. ;-) dziś rozpoczął mi się 6 tydzień i podbrzusze jest wyraźnie zaokrąglone, sam brzuszek też zaczyna sięokrąglić, a biodrówki zaczynają mnie uciskać i mało komfortowo się w nich czuję, więc zasuwam cały czas w getrach :D Nie jestem bardzo szczupła ani przy kości, przy wzroście 160 ważę 59kg, więc chyba w miarę normalnie, ale myślę, że brzucho szybko mi będzie widać. ;-)

    Antoś! <3
    mhsv4z17gj8u0s1w.png
  • misiakowa Przyjaciółka
    Postów: 83 40

    Wysłany: 26 września 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie też, na początku twarde podbrzusze, coś takiego jak wzdęcie, a później stopniowo brzuszek się powiększał i zaokrąglał. Z pierwszym synem miałam dużo mniejszy niż przy tej ciąży ale też dużo więcej przytyłam przy drugiej. Wydaje mi się , ze to przez to, że piłam mieszanki ziołowe z Baby and Mama med i nic mnie nie męczyło, ani mdłości, ani zgaga więc mogłam więcej w siebie wrzucić ;)

    misiakowa
  • szuszu Przyjaciółka
    Postów: 74 47

    Wysłany: 27 września 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na samym początku miałam ciągle wzdęcia i pomyślałam że będe mieć chyba giganta dziecko :D potem brzuszek się uspokoił i na chwile obecną mam lekko zaokrąglone podbrzusze, rodzina twierdzi że nic nie widać jednak ja czuje różnice ;)

    w57vyx8dm3d47wvl.png
  • misiakowa Przyjaciółka
    Postów: 83 40

    Wysłany: 30 września 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    różnicę bynajmniej ja przede wszystkim widziałam po spodniach :)

    misiakowa
  • szuszu Przyjaciółka
    Postów: 74 47

    Wysłany: 30 września 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiakowa wrote:
    różnicę bynajmniej ja przede wszystkim widziałam po spodniach :)


    tak ja też w sumie po spodniach widzę, zapiąć się zapnę ale strasznie boli brzuch bo cisną więc przerzuciłam się już na luźniejsze ;)

    w57vyx8dm3d47wvl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w 9 tyg juz spory ;)

  • Lunge Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 1 października 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w pierwszej ciąży długo nic nie było widać :)
    Jak się u lekarza na kozetkę kładłam to mówiła, że się zaczyna martwić bo jak leżę to nie widać, że jestem w ciąży :)
    A maluszek urodził się cały i zdrowy :)

    teraz 6 tydzień, na razie nic :)

    Krysti lubi tę wiadomość

    Lunge
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ