X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kiedy pierwszy pozytywny wynik testu plytkowego
Odpowiedz

Kiedy pierwszy pozytywny wynik testu plytkowego

Oceń ten wątek:
  • Paulina Grudzień Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 20 września 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Chciałam zapytać jak to było u was? Kiedy test płytkowy wyszedł wam pozytywny będąc już w ciąży? Ja robiłam beta hcg pierwsza wyszła 7,33 druga po 48h poniżej 1.... Miesiączka mi się spóźnia a testy płytkowe negatywne.... Tak bardzo chcemy mieć z mężem dziecko... :(

    Paula.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi test pozytywny wyszedł 22 dni po miesiączce...wiem bardzo szybko, poleciałam od razu na betę i wyszła 7, kolejna 20 ;)

  • Paulina Grudzień Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 20 września 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałaś miesiączkę czy nie miałaś wogole? 22 dni od spodziewanej miesiączki?

    Paula.
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 20 września 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie pozytywny test wyszedł 10dpo. 2 grube krechy.

    Z tego co napisałas mialas ciązę biochemiczną i okres zaraz przyjdzie. Niestety bhcg nie pozostawia złudzen.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Ha Autorytet
    Postów: 871 725

    Wysłany: 20 września 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zobaczyłam dwie kreski 10dpo.

    19.01.2007 córka
    09.06.2014 córka
    ex2bkrhm336va282.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie wyszedł test dzień po spodziewanej miesiączce, dzień przed nic nie było widać (a ja zwidów nie szukałam).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie test sikany wyszedł pozytywny dość późno. Tydzień po terminie spodziewanej miesiączki ale może dlatego że cały czas biegałam do łazienki i mocz był rozcieńczony

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pozytywny test wyszedł w dniu spodziewanej miesiączki, ale druga kreseczka była bardzo blada. Dopiero kilka dni później kreska była wyraźna.

    NatkaZ, Mantis2 lubią tę wiadomość

  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 22 września 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Planowo okres powinnam mieć 31.07, test zrobiłam 2.08 negatywny, wiec myślałam, że to zwykłe opóźnienie...ale 10.08 to już była przesada i zrobiłam 2 test i wyraźne 2 kreski ;)

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • Lyanna Autorytet
    Postów: 863 489

    Wysłany: 22 września 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywny test wyszedł dzień po spodziewanej miesiączce. Druga kreska była blada ale widoczna. Nie powtarzałam już, tylko pojechałam tego samego dnia zrobić beta hcg.

    km5s8rib3rydlnmr.png
    iv099vvj9qnut7rh.png
    06.2016 [*] Aniołek 6 tc
  • przyczajona Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 22 września 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od zawsze polecam test ciążowy z krwi. Sama na sobie doświadczyłam, że mimo dodatniego bHcg, test płytkowy wyszedł negatywny. Koleżankom też nie wykazał wyniku dodatniego. Także spokojnie. Najlepiej zrobić test z krwi :)

    Pozdrawiam

    bvebt5e.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 22 września 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyczajona wrote:
    Od zawsze polecam test ciążowy z krwi. Sama na sobie doświadczyłam, że mimo dodatniego bHcg, test płytkowy wyszedł negatywny. Koleżankom też nie wykazał wyniku dodatniego. Także spokojnie. Najlepiej zrobić test z krwi :)

    Pozdrawiam
    Warto przeczytac caly post autorki, ktora pisze ze bete juz zrobila...

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • przyczajona Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 22 września 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Przepraszam, może faktycznie trochę się rozpędziłam. Skupiłam się na późniejszych komentarzach ;)

    Pozdrawiam i powodzenia.

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    bvebt5e.png
  • monik84111 Koleżanka
    Postów: 89 7

    Wysłany: 22 września 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina

    Razem z dziewczynami wczesniej w innych postach pisałysmy Ci rady dotyczace diagnostyki jaka wedlug nas powinnas zrobic, wiec przykro mi bardzo ale niepowinnas sie zamartwiac na zapas, bo żadna kobieta cie to nie zdiagnozuje, bo kazda jest inna jedna zajdzie łatwo w ciaze, druga musi powalczyc , Ty starasz sie juz bardzo dlugo wiec pora na diagnozowanie przyczyn niepowodzen .powodzenia

    monik84111
  • M-ka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 26 września 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, a jeśli mogę tu zadać pytanie. Druga ciąża, test ciążowy negatywny, beta 0,1, a dwa dni późnije podczas badania kontrolnego u ginekologa na USG widać pęcherzyk 4,2mm :) Dzień później test ciążowy megatywny dalej :) O co chodzi ;)?
    Zaznaczam, że karta ciąży została przez lekarza założona, ale dziwi mnie kolejnośćinformajci o ciąży.
    Pierwsza ciąża książkowo- test pozytywny, beta wysoka, USG potwierdziło :)

  • Ankakalina1987 Przyjaciółka
    Postów: 115 72

    Wysłany: 25 października 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 11dpo tes z czułością 20, bardzo słabo widoczna kreseczka

    z pcos po 7 miesiącach starań, 30 lat

    34bwskjohqgssojf.png
  • lotka1990 Autorytet
    Postów: 694 340

    Wysłany: 25 października 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 9 dni po owulacji (czyli 28 dnia cyklu) miałam mega słaba kreseczkę (prawie z lupą:p) a dzień później beta hcg 21 ;)

    3i49jw4zy14xtog4.png
    ex2bjw4zxo12w0aa.png
  • Monnn Autorytet
    Postów: 304 477

    Wysłany: 25 października 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bladziuchną kreskę zobaczyłam 2 dni przed spodziewaną miesiączką.

    3jgxrjjg0j7kai9n.png

    km5svcqg922e3x1k.png
  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 25 października 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u Mnie drugą kreskę zobaczyłam 3 dni po spodziewanej miesiączce.

    Wiktoria2909 lubi tę wiadomość

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 30 października 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w dniu miesiaczki po południu miałam bardzo bardzo słaba drugą kreske, tego samego dnia powtórzyłam czulszym testem i kreska była już normalnie widoczna :) na drugi dzień beta 74,3 :)

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ