X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kiedy pierwsze objawy?
Odpowiedz

Kiedy pierwsze objawy?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 6 tygodniu i czuję tylko ból piersi i senność + duży apetyt. Na początku ciąży 2-3 tydzień bolał mnie brzuch, ale już nie boli. Ciekawa jestem czy dopadną mnie mdłości...wolałabym nie no ale czas pokaże:)

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • agaB Koleżanka
    Postów: 51 4

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dzis zaczął sie8 tydzien. na poczatku gdy tylko sie dowiedzialam bolaly mnie tylko piersi. teraz juz zaczeły sie poranne i wieczorne mdlosci, spadł tez apetyt na wszystko co bylo w zasiegu ręki. nie martwcie sie kobitki na objawy przyjdzie czas nie panuikujcie kazda kobieta jest inna, nie kazda musi mnie poranne mdlosci i wszystko inne o czym piszą w internecie. na inne objawy przyjdzie czas;)

    Rachele, karen85 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski, serio z braku objawów to się trzeba cieszyć, a nie marudzić i wręcz o nie modlić. Ja zaczynam 8 tc i trzymam kciuki, żeby objawy się żadne nie pojawiły.
    Nie macie miesiączki i testy wyszły pozytywnie - to najważniejsze i jedyne faktycznie potrzebne objawy. Przestańcie panikować! :-) a już na pewno przestańcie szukać głupot po sieci, bo stres Waszym bąblom zrobi większą szkodę niż brak objawów.

    Mnie nawet piersi coraz mniej bolą. Teraz głównie przy dotyku i najbardziej wieczorem, ale tak i stanik zdejmuje bez bólu i dotykać się mogę, bo ból jest delikatny, ale nie widzę powodów do paniki. Każdy organizm jest inny. Każda ciąża jest inna, a nawet jak się coś dzieje, to nie możecie nic na to poradzić, za to niepotrzebnym stresem moźecie tylko bardziej zaszkodzić...

    Rachele, karen85, Nona lubią tę wiadomość

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica Mala wrote:
    Laski, serio z braku objawów to się trzeba cieszyć, a nie marudzić i wręcz o nie modlić. Ja zaczynam 8 tc i trzymam kciuki, żeby objawy się żadne nie pojawiły.
    Nie macie miesiączki i testy wyszły pozytywnie - to najważniejsze i jedyne faktycznie potrzebne objawy. Przestańcie panikować! :-) a już na pewno przestańcie szukać głupot po sieci, bo stres Waszym bąblom zrobi większą szkodę niż brak objawów.

    Mnie nawet piersi coraz mniej bolą. Teraz głównie przy dotyku i najbardziej wieczorem, ale tak i stanik zdejmuje bez bólu i dotykać się mogę, bo ból jest delikatny, ale nie widzę powodów do paniki. Każdy organizm jest inny. Każda ciąża jest inna, a nawet jak się coś dzieje, to nie możecie nic na to poradzić, za to niepotrzebnym stresem moźecie tylko bardziej zaszkodzić...

    Buziaki ogromne! :)

    Chica Mala lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • karen85 Ekspertka
    Postów: 179 74

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaB, Chica Mala dzięki za sprowadzenie na ziemie :) Wiem, że macie rację, ale wszędzie tylko (już od 5 tyg) czyta się, że mdłości, mdłości, mdłości, ból brzuch, piersi nie do dotknięcia, ogromna senność a mi daleko do takich objawów...

    Szkoda, że z Fasolą nie można się porozumieć bezpośrednio "Fasola...wszystko spoko?" "Taaaa...tylko żelaza mi brak...wszamaj czekoladkę"

    O ile byłoby łatwiej...

    Rachele, karola_aa, Chica Mala, luger lubią tę wiadomość

    bl9csg18q9opjj7y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karen85 wrote:
    agaB, Chica Mala dzięki za sprowadzenie na ziemie :) Wiem, że macie rację, ale wszędzie tylko (już od 5 tyg) czyta się, że mdłości, mdłości, mdłości, ból brzuch, piersi nie do dotknięcia, ogromna senność a mi daleko do takich objawów...

    Szkoda, że z Fasolą nie można się porozumieć bezpośrednio "Fasola...wszystko spoko?" "Taaaa...tylko żelaza mi brak...wszamaj czekoladkę"

    O ile byłoby łatwiej...

    Uwierz, że ja bym sobie nawet USG do domu kupiła, gdyby to było możliwe :-) Doskonale Cię rozumiem, bo też na początku trochę wypatrywałam objawów ciąży u siebie, ale szybko przestałam i zaczęłam cieszyć się, że ich nie ma. Piersi trochę bolą, upewniam się tylko czy nadal (macnę, zaboli to jestem spokojniejsza). Resztą objawów się jednak zbytnio nie przejmuję, bo szkoda nerwów. Zwłaszcza jak wejdziesz na forum i poczytasz, to prędzej zawału dostaniesz ;-)
    Mnie jak kilka dni bolał jajnik, to trochę spanikowałam, że może pozamaciczna lub torbiel... ale przeszło szybko, a lekarka nic nie powiedziała wczoraj. Pomacała i tylko stwierdziła, że teraz to ewidentnie ciąża 6-7 tydzień (poprzednio wyczuła tylko rozpulchnienie). Nawet na USG jeszcze nie byłam, bo skierowanie dostałam dopiero na prenatalne po 11 tc. Chociaż nie powiem. Chciałabym tam zajrzeć i wiedzieć, że jest serduszko i wszystko ok. W sobotę mam prywatną wizytę. Może tam się zdecyduje na USG, zobaczymy. Na razie wolę wierzyć, że Junior (bo MUSI być chłopiec) rozwija się prawidłowo :-D

    karen85 lubi tę wiadomość

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też wiecznie zimno i nie mogę się rozgrzać. Nie wiem czym to jest spowodowane.
    Słabo mi bardzo często i kręci mi się w głowie za każdym razem jak wstanę. A i mam strasznie chore sny :D
    Ja drugą wizytę mam dopiero 18-go i też czekam z niecierpliwością...

    karen85 wrote:
    Ja też nie mam prawie żadnych objawów...
    Czasem tylko delikatne mdłości, delikatny ból piersi (mam wrażenie, że coraz delikatniejszy)i zimno mi przez cały czas. Jestem już w 6t2d ciąży, więc trochę mnie to martwi...
    Wczoraj miałam mocniejszy ból brzucha, jedyny odkąd jestem w ciąży, inny niż miesiączkowy i zrobiło mi się słabo.
    Nie wiem jak wytrzymam do przyszłego czwartku do wizyty...

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • karen85 Ekspertka
    Postów: 179 74

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prywatne USG to byłoby niezłe rozwiązanie:) Tylko obawiam się, że badałabym się nim 5 razy dziennie o ile nie wepchłabym go na cały dzień i nie oglądała zamiast Tv :)

    Czekam cierpliwie na wizytę...i koniec z czytaniem, bo tak jak piszesz Chica można tam wyczytać sporo niepokojących rzeczy.
    Powodzenia w sobotę. Ciekawa jestem, czy się skusisz na USG ;)

    Martinka87 18 to już pewnie serduszko usłyszysz?:)
    Miłego dnia dziewczyny <3

    bl9csg18q9opjj7y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:24

    karen85 lubi tę wiadomość

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję,że już będzie pukać serduszko-będę spokojniejsza :) Zdam relację oczywiście :P
    Miłego dnia i dużo zdrówka :)
    karen85 wrote:
    Prywatne USG to byłoby niezłe rozwiązanie:) Tylko obawiam się, że badałabym się nim 5 razy dziennie o ile nie wepchłabym go na cały dzień i nie oglądała zamiast Tv :)

    Czekam cierpliwie na wizytę...i koniec z czytaniem, bo tak jak piszesz Chica można tam wyczytać sporo niepokojących rzeczy.
    Powodzenia w sobotę. Ciekawa jestem, czy się skusisz na USG ;)

    Martinka87 18 to już pewnie serduszko usłyszysz?:)
    Miłego dnia dziewczyny <3

    karen85 lubi tę wiadomość

    zrz69vvj69ave0jf.png


1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ