X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kiedy pierwsze objawy?
Odpowiedz

Kiedy pierwsze objawy?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 29 listopada 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,jestem prawie 5 tyg ciąży i nie mam jeszcze żadnych objawów... Piersi w normie,nie powiększyły się,nie bolą,nie mam mdłości,apetyt w normie jedyne co to bolał mnie brzuch wtedy kiedy powinnam mieć okres. Wiem,że jest tu mnóstwo podobnych wątków,ale im dłużej jestem w ciąży tym bardziej zaczynam wariować i się martwić :/ Przepraszam,że zaśmiecam forum,ale boje się,że coś jest nie tak :( Chodzę codziennie zdenerwowana,rozdrażniona-czekam na objawy bo wtedy będę wiedzieć,że ciąża się rozwija,a tak? To nic nie czuje :/ Miłej nocy

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2014, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niedługo będę w 8, a poza bólem i nabrzmiałymi piersiami nic mi nie dolega. Też bolał mnie dół brzucha jak na okres przed nim i potem trochę jajnik, z którego miałam owulację, a tak nic. Nawet senna jestem tak samo jak reszta mojej rodziny lub znajomych, więc nie czuję, żeby to była "wina" ciąży. Raczej pogody :-)

    Natomiast czy to dobrze czy źle, pewnie dowiem się w przyszłym tygodniu, bo idę we wtorek do lekarza i pewnie zleci mi badania :-)

  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 29 listopada 2014, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie póki co najbardziej bolą piersi. Bol brzucha już za mną. Czasem mam taka huśtawkę nastroju i najbardziej sie mężowi obrywa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2014, 23:31

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 30 listopada 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika ja też jestem w 5 tygodniu i jedynie co to bolą mnie piersi ale tylko przy dotyku i jak zdejmę biustonosz to są takie ciężkie, trochę są pełniejsze. A tak to czuję się normalnie :) Senność tak jak mówi Chcica Mała to chyba wina pogody, nadmiernie mi nie dokucza. Także nie martw się, myślę, że każdy ciążę przechodzi inaczej a poza tym jesteśmy dopiero na początku naszej drogi z dzidzią więc może to za wcześnie na jakieś "większe" objawy ;)

    Martika87 lubi tę wiadomość

    zem3wn15az3szllg.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 30 listopada 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika87 wrote:
    Dziewczyny,jestem prawie 5 tyg ciąży i nie mam jeszcze żadnych objawów... Piersi w normie,nie powiększyły się,nie bolą,nie mam mdłości,apetyt w normie jedyne co to bolał mnie brzuch wtedy kiedy powinnam mieć okres. Wiem,że jest tu mnóstwo podobnych wątków,ale im dłużej jestem w ciąży tym bardziej zaczynam wariować i się martwić :/ Przepraszam,że zaśmiecam forum,ale boje się,że coś jest nie tak :( Chodzę codziennie zdenerwowana,rozdrażniona-czekam na objawy bo wtedy będę wiedzieć,że ciąża się rozwija,a tak? To nic nie czuje :/ Miłej nocy
    U mnie to samo, początek 6 tygodnia a u mnie NIC, piersi nie bolą, nie są większe, no może ciut, nie ma mdłości nic nic brzuch jak na okres bolał w okolicach okresu planowanego a tak to nic i też się zastanawiam czy oby na pewno wszystko się rozwija

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka05 wrote:
    Martika ja też jestem w 5 tygodniu i jedynie co to bolą mnie piersi ale tylko przy dotyku i jak zdejmę biustonosz to są takie ciężkie, trochę są pełniejsze. A tak to czuję się normalnie :) Senność tak jak mówi Chcica Mała to chyba wina pogody, nadmiernie mi nie dokucza. Także nie martw się, myślę, że każdy ciążę przechodzi inaczej a poza tym jesteśmy dopiero na początku naszej drogi z dzidzią więc może to za wcześnie na jakieś "większe" objawy ;)

    Chica... tam nie ma dodatkowego "c" :-D To z hiszpańskiego jest, a nie od chcicy :-D

    Linka05 lubi tę wiadomość

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 30 listopada 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde a ja cały czas czytałam chcica hahaha ;P I tak mówię dobry nick :D Przepraszam Chica :P :P :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2014, 20:19

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    zem3wn15az3szllg.png
  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 30 listopada 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a zauważyliście jakiś śluz na bieliźnie? Na białej bieliźnie tego nie widziałam, a dziś na czarnym materiale rzuciło mi sie w oczy kilka " białych plamek"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka05 wrote:
    O kurde a ja cały czas czytałam chcica hahaha ;P I tak mówię dobry nick :D Przepraszam Chica :P :P :P

    Nie ma za co :-) Nie Ty pierwsza, nie ostatnia i w sumie to też do mnie pasuje, biorąc pod uwagę, że w ciąży teraz znów mi się bardziej chce :-D
    Kasiaczkowa wrote:
    Dziewczyny, a zauważyliście jakiś śluz na bieliźnie? Na białej bieliźnie tego nie widziałam, a dziś na czarnym materiale rzuciło mi sie w oczy kilka " białych plamek"

    Tak, ja miałam całkiem spoko śluzu na początku, potem mniej, potem znowu więcej i znowu mniej :-) Także chyba normalne :-)

    Linka05 lubi tę wiadomość

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śluzu to ostatnio mam coraz więcej i bez wkładki ani rusz. Z tego co wiem to to normalne ;)

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica hehe no taki ze mnie trochę matołek i z czytaniem mam jak widać problemy ;) ;) ;)

    Tak ja też właśnie od wczoraj zauważyłam trochę większą ilość śluzu, takiego właśnie białego... Wystraszyłam się, że to może jakaś infekcja ale nie mam żadnego pieczenia ani swędzenia a Wy mówicie, że może śluz występować no to chyba wszystko ze mną ok :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • Tigana Autorytet
    Postów: 359 239

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwsze objawy to zanim jeszcze zatestowałam( a testowałam 16 dpo): ból piersi, zaczęły mi sie od razu powiększać, miałam też ból szyi z obu stron jeden dzień i myślałam, że mnie przewiało. Bóle jak na @ miałam w terminie, ale krwawienie nie przyszło i temperatura się trzymała wysoko, dlatego zatestowałam ;). Teraz już 8 tc i nadal piersi mnie bolą...

    lamlamard20150706_-35_Nasza%20Niunia%20jest%20ju%C5%BC%20z%20nami%21.png
    34bw9jcg50dgoh06.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do tej pory w normie :) Zadnych nieprzyjemnych objawow nie mam. Tylko w niedziele mdlosci o bol glori od rana da 15. Myslalam, ze sie zaczyna ale chyba jeszcze nie :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem według OM 5t4d i zero objawów. Też zastanawiam się czy to normalne i czy mam się czym martwić? Jedyne co to pocieszam się, że przy 3 tabletkach clo nie miałam żadnych skutków ubocznych więc może ja nie reaguje na hormony jakoś hehe taka moja logika :D

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj zaatakowały mnie pierwsze mdłości. Oprócz tego zauważyłam,że sutki mi się troszkę powiększyły-ale nie bolą. Oprócz tego skrzepy krwi w nosie i zawroty głowy. Jestem już spokojniejsza :) Widocznie na wszystko musi przyjść odpowiedni czas :) Coś mi się wydaje,że jeszcze nie raz będziemy narzekać na te objawy na ,które każda z nas niecierpliwie wyczekuje :)

    Rachele lubi tę wiadomość

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika87 wrote:
    Dzisiaj zaatakowały mnie pierwsze mdłości. Oprócz tego zauważyłam,że sutki mi się troszkę powiększyły-ale nie bolą. Oprócz tego skrzepy krwi w nosie i zawroty głowy. Jestem już spokojniejsza :) Widocznie na wszystko musi przyjść odpowiedni czas :) Coś mi się wydaje,że jeszcze nie raz będziemy narzekać na te objawy na ,które każda z nas niecierpliwie wyczekuje :)

    MArtika87, swiete slowa! ja tez w niedziele tylko mdlosci i potem nic. Piersi na poczatku chyba bardziej byly napiete. teraz mniej ale bola! Ja tez chcialabym juz pozadne mdlosci, zachcianki, itd. Mowie sobie, ze kazda ciaza jest inna i trzeba spokojnie czekac :) ...latwo nie jest!!!!!

    Martika87 lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele dzieli nas jeden dzień ;) ja też sobie tak tłumaczę, że każda kobieta inaczej przechodzi ciążę i może ja po prostu nie będę tak szybko odczuwać mdłości wymiotów itp no ale też ciągle się zastanawaim czy oby na pewno wszystko gra ? Pęcherzyk był, teraz ważne aby zarodek z serduszkiem sie pojawił.
    Miłego dnia ;)

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_aa wrote:
    Rachele dzieli nas jeden dzień ;) ja też sobie tak tłumaczę, że każda kobieta inaczej przechodzi ciążę i może ja po prostu nie będę tak szybko odczuwać mdłości wymiotów itp no ale też ciągle się zastanawaim czy oby na pewno wszystko gra ? Pęcherzyk był, teraz ważne aby zarodek z serduszkiem sie pojawił.
    Miłego dnia ;)

    Ja dokladnie tak samo :) Wczoraj dalam sobie zakaz szukania na necie, bo naprawde mozna sie zestresowac! :(
    Fajnie, ze mialas juz 1 wizyte. Ja na moja czekam do 16.12 (prywatnie). Wczoraj, bylam u endokrynologa, powiedzial, ze beta bardzo ladna i hormony tarczycy tez. Ile ja bym dala zeby przejac po kims paleczke na mdlosci :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • zasmucona Znajoma
    Postów: 27 21

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moimi pierwszymi i jedynymi objawami jest ból piersi , czasami jest tak mocny że z ból nie mogę wytrzymać .

    f2w3skjo5q1u5oj6.png
  • karen85 Ekspertka
    Postów: 179 74

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie mam prawie żadnych objawów...
    Czasem tylko delikatne mdłości, delikatny ból piersi (mam wrażenie, że coraz delikatniejszy)i zimno mi przez cały czas. Jestem już w 6t2d ciąży, więc trochę mnie to martwi...
    Wczoraj miałam mocniejszy ból brzucha, jedyny odkąd jestem w ciąży, inny niż miesiączkowy i zrobiło mi się słabo.
    Nie wiem jak wytrzymam do przyszłego czwartku do wizyty...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2014, 10:42

    bl9csg18q9opjj7y.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ