X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kiedy do ginekologa?
Odpowiedz

Kiedy do ginekologa?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polska_dziewczyna wrote:
    hej
    ja byłam u ginekologa 2 dni przed spodziewaną miesiączką ...(nie dlatego że juz dowiedziałam sie i już pobiegłam tylko z innych przyczyn byłam)... Więc w tedy nawet pęcherzyka nie widział... Teraz wizytę mam 1 czerwca mam nadzieję że już będzie coś widać...:)... myślę że 6-7 tydzień to dobry czas na pierwszą wizytę:)
    Baaardzo dobry czas:)

    polska_dziewczyna lubi tę wiadomość

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie tylko pęcherzyk ciążowy, 3,5mm - kolejna wizyta za 3 tygodnie :)

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova to super Gratulacje;) Pozdrawiam ;)

    Liskova lubi tę wiadomość

    Anna25
  • maciejka77 Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 20 maja 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova ja jestem w 5t0d i wczoraj bylam u gina na pierwszym usg. Widac bylo tylko pecherzyk kolejna wizyta za 3 tyg tj. 10.06.2015 wiec pdobnie jak u Ciebie :)

    Liskova lubi tę wiadomość

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 20 maja 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejka, ja też mam dokładnie 10.06 wizytę :)

    maciejka77 lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! :)
    Ja zrobiłam test 25 kwietnia a 29 byłam u ginekologa. Wizytę mam dopiero na 2 czerwca bo było widać tylko pęcherzyk a teraz nie mogę się doczekać... <3

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ