X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kiedy bije serduszko?
Odpowiedz

Kiedy bije serduszko?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa...czyli to jednak byly mm,a nie cm:) teraz wszystko jasne :)

    polkosia lubi tę wiadomość

  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 5 marca 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    danbert.2ap.pl/ostry_dyzur/numery_2010/numer-3-2010/111-113.pdf
    Według tego opracowania serce powinno być widoczne gdy beta przekracza 6500...

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 5 marca 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja albo jestem wyjątkiem albo ktoś coś źle opracował :P Przy becie 26000 nie było u mnie serduszka. Dopiero przy 73000.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przy becie ponad 18tys. około 5 tygodnia (wg wyliczeń kalkulatora 5+1, wg lekarki 5+6) dziś widziałam bijące serducho :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2015, 18:10

  • Trisska Znajoma
    Postów: 26 8

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trochę się martwię, bo byłam tydzień temu u gina i mówił, że pęcherzyk o tydzień za mały, bo miał 6 mm, a to był 5 tydz +1. Dziś, po tygodniu, byłam znów, urósł, zarodek 4 mm :) ale serduszko słabo bije, bradykardia... przepisał mi dużo leków i mam przyjść za dwa tyg :( tak się martwię... mam tylko nadzieję, że może dopiero zaczęło bić i się dopiero rozkręca? miał ktoś tak?

    3jgxol2aj69homjq.png
  • minnie_ Autorytet
    Postów: 252 140

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trisska będzie dobrze! A jaką miałaś betę?


    13.05.2015 - Aniołek 8/6 tc [*]
  • Trisska Znajoma
    Postów: 26 8

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robiłam bety...

    3jgxol2aj69homjq.png
  • minnie_ Autorytet
    Postów: 252 140

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz Ci teraz nie zlecał?
    Tak czy inaczej - działasz, bierzesz leki, wszystko musi być dobrze i będzie. Tylko pewnie te 2 tyg trudno będzie wytrzymać...


    13.05.2015 - Aniołek 8/6 tc [*]
  • Trisska Znajoma
    Postów: 26 8

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nie zalecił, tylko mnóstwo leków... mam nadzieję, że będzie dobrze :) 2 tygodnie to tyyyle czasu :( ciąża na prawdę uczy cierpliwości...

    3jgxol2aj69homjq.png
  • Trisska Znajoma
    Postów: 26 8

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odpowiem jak wyszło, może ktoś też będzie miał taki problem. tydzień temu zobaczyłam serduszko, ale były bradykardia, nie wiadomo było co będzie. dziś byłam prywatnie, na lepszym sprzęcie i serduszko idealnie bije :) fasolek urósł i jest ok :) więc nie ma co się martwić, trzeba poczekać, zrobić badanie na lepszym sprzęcie :)
    PS wymiary są idealne jak wg okresu 7 tydz + 0 dni :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 20:15

    3jgxol2aj69homjq.png
  • Madzinka0105 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 20 maja 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Bardzo proszę o pomoc :)
    OM miałam 21.03 dodam ze nie regularne raz co 29dni raz co 31 albo co 40 :/ test 24.04 pozytywny z czego się bardzo cieszę :D wizyta 13.05 i po tej wizycie odchodze od zmysłów według USG wyszło 6t0d a według OM 7t4d CRL 0.38cm i brak bijącego serduszka :( lekarz kazał przyjść po tygodniu czyli 20.05 żeby sprawdzić czy wszystko o.k
    :( bardzo się denerwuje czy to normalne czy dzidzia nie jest za mała i czy w tym tygodniu mogę jeszcze nie słyszeć serduszka ??:(

    Madzinka
  • Madzinka0105 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 maja 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisze bo może kmus w życiu pomoże niestety wizyta po tygodniu przyniosła najgorsze oczekiwania ciąża praktycznie się nie posunęła do przodu ...brak rozwiniętego serduszka jutro czeka mnie zabieg ...serce mi pęka ...bardzo się boje to była planowana ciąża bardzo chciana ....od grudnia się staralismy a w marcu juz dzidzia niestety to chyba było by zbyt piękne .....:(

    Madzinka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzinka0105 wrote:
    Pisze bo może kmus w życiu pomoże niestety wizyta po tygodniu przyniosła najgorsze oczekiwania ciąża praktycznie się nie posunęła do przodu ...brak rozwiniętego serduszka jutro czeka mnie zabieg ...serce mi pęka ...bardzo się boje to była planowana ciąża bardzo chciana ....od grudnia się staralismy a w marcu juz dzidzia niestety to chyba było by zbyt piękne .....:(
    Słońce wiem, że Cie to nie pocieszy- ale tak sie zdarza.. i to nie jest wina nikogo.. spokojnie, napewno aniołke niebawem do Ciebie wroci :)

  • madlenka89 Przyjaciółka
    Postów: 98 34

    Wysłany: 24 maja 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny tak pobieżnie przeczytałam ten wątek Madzinka0105 :( przykro mi i współczuję Kochana.. ja dopiero wkraczam w ciążę małymi krokami 4t6d. Jeżeli chodzi o bijące serduszko najwcześniej można podglądac od 22 dnia od domniemanego zapłodnienia jakby jeszcze ktoś pytał , ja idę na pierwszą wizytę dopiero za dwa tygodnie , może juz coś wtedy zobaczę...

    80e684ff13.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzinka0105 wrote:
    Pisze bo może kmus w życiu pomoże niestety wizyta po tygodniu przyniosła najgorsze oczekiwania ciąża praktycznie się nie posunęła do przodu ...brak rozwiniętego serduszka jutro czeka mnie zabieg ...serce mi pęka ...bardzo się boje to była planowana ciąża bardzo chciana ....od grudnia się staralismy a w marcu juz dzidzia niestety to chyba było by zbyt piękne .....:(



    Kochana, wiem, co czujesz. Też to przeżyłam. Jest to trudne i wydaje się nie do przejścia, ale mimo wszystko później przychodzi nowa nadzieja związana z planowaniem kolejnego dziecka. Chociaż o straconym nigdy się nie zapomina. Masz orędownika, świętego w Niebie, najbliższego!

  • naali13 Autorytet
    Postów: 938 648

    Wysłany: 26 maja 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje serduszko po raz pierwszy zobaczyliśmy wg OM 6t 5d wg usg 6t 1d :) 4mm szczęścia ;)
    Kolejna wizyta 17 czerwca.

    01.2016 🧒
    10cs -03.2021 ciąża pozamaciczna 💔
    1cs
    3.09 ⏸️ 6.09 HCG 68 -> 8.09 180 -> 10.09 - 431 -> 14.09 - 4200
  • niania.ogg Autorytet
    Postów: 597 498

    Wysłany: 26 maja 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się też stresowałam betą, pierwszymi usg... w 5t0d beta 1500, a na usg nic. Lekarka powiedziała, że: średnio to widzi. w 6t0d beta 25000, a na usg zaledwie pęcherzyk ciążowy 13 mm, bez zarodka. A ja jak głupia czytałam po internetach co to przy takiej becie nie powinno już być widać... Aż w końcu w 7t0d zobaczyłam wreszcie to co chciałam - bijące serce :)

    https://www.maluchy.pl/li-71898.png

    https://www.maluchy.pl/li-72950.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ