X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kiedy beta hcg po implantacji zarodka
Odpowiedz

Kiedy beta hcg po implantacji zarodka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mmalibu Autorytet
    Postów: 861 1106

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam 😉 Kiedy warto zrobić betę hcg po implantacji zarodka? Miałam krwawienie implantacje (jestem pewna na 90%) 7/8 dni po 💕. Zrobiłam betę po nieco ponad 48h i <0,01. Wszędzie pisze, że po tym czasie coś już beta powinna wykazać. Nie wiem czy jest sens powtarzać znów, przed terminem okresu. Mam dziś 23 dzień cyklu. Wynosi on 28-29 dni. Pisałam w innym wątku o tym, dużo biegam, przede mną ciężki czas biegowy, gdzie tętno dochodzi do 200 i nie chciałabym zaszkodzić ewentualnej fasolce...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2019, 21:06

    relg6iyem5hi69f7.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmalibu wrote:
    Witam 😉 Kiedy warto zrobić betę hcg po implantacji zarodka? Miałam krwawienie implantacje (jestem pewna na 90%) 7/8 dni po 💕. Zrobiłam betę po nieco ponad 48h i <0,01. Wszędzie pisze, że po tym czasie coś już beta powinna wykazać. Nie wiem czy jest sens powtarzać znów, przed terminem okresu. Mam dziś 23 dzień cyklu. Wynosi on 28-29 dni. Pisałam w innym wątku o tym, dużo biegam, przede mną ciężki czas biegowy, gdzie tętno dochodzi do 200 i nie chciałabym zaszkodzić ewentualnej fasolce...

    Zrób w 26 dniu, powinno już wyjść sensownie. A co do sportu to nie powinno się drastycznie zmieniać stylu życia po zajściu w ciążę, bo to za duży szok dla organizmu. Jeśli chcesz zrezygnować z biegania to rób to stopniowo. Nawet kobietom ćwiczącym siłowo zaleca się kontynuowanie ćwiczeń, z ewentualnym wyeliminowaniem tych najbardziej przeciążających. Natomiast na tym etapie ciąży to nie zaszkodzi, więc spokojnie. Może skonsultuj się z jakimś specjalistą, żeby ustalić jak kontynuować Twoją aktywność w ciąży? :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • mmalibu Autorytet
    Postów: 861 1106

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź 😉 Jasne, będę konsultować. To nasz pierwszy cykl starań na spokojnie więc się nie spodziewałam. Przy pierwszym dziecku wzięłam krwawienie implantacyjne za skąpy okres po odstawieniu tabletek i takim cudem jak poszłam do ginekologa to był 9tc i serduszko. Testy, bety i tego typu stresy ominięte 😉 A teraz cóż...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2019, 22:14

    relg6iyem5hi69f7.png
  • mmalibu Autorytet
    Postów: 861 1106

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślicie, że jest sens dziś robić? 25/28dc.Mam laboratorium w pracy 😉 Już pomijam że chyba tam myślą, że ciąża urojona cały czas 😂 Cycki nie bolą, ale z biustonosza mi się wylewają...

    relg6iyem5hi69f7.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ