X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Jazda autem 4 h
Odpowiedz

Jazda autem 4 h

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nitek Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 7t1d ciąży, wczoraj wyjechalismy z mężem na weekend, podróż raczej spokojna. Teraz strasznie się martwię, czy to nie zaszkodziło dziecku, nie wiem jakieś drgania...

  • nitek Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę, pomóżcie...

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Co Ty przeciez jesli ciaza przebiega bez powiklan mozesz nawet latac w ciazy

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nitek wrote:
    Jestem w 7t1d ciąży, wczoraj wyjechalismy z mężem na weekend, podróż raczej spokojna. Teraz strasznie się martwię, czy to nie zaszkodziło dziecku, nie wiem jakieś drgania...

    O drganiach można by rozmawiać gdybyś jechała wozem drabiniastym po brukowanej drodze przez 4h ;)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ